Споделена история от Други

Защо винаги добрите артисти си отиват толкова рано?
Здравейте, случвало ли ви се е да не можете да преодолеете смъртта на ваша любима известна личност. Минаха почти с години от смъртта на мой любим артист XXXTENTACION но все още не мога да повярвам че го няма. Сякаш е починал мой близък. Толкова ме е яд че си отиде ня моменти дори плача. Защо винаги добрите артисти си отиват толкова рано?

Коментари

1.   Не е вярно, че е винаги! Джейн фонда примерно е на 86, но спи само с 20 годишни момчета, а като външност ме привлича по-силно от всяка млада българка и съм влюбен в нея. А ти какво общо си делила с въпросният артист приличащ на зомби при това боядисал половината си глава с един цвят, а другата половина с друг, че да си имала някаква изградена близост с него, че да ти липсва толкова много? Според мен нормална жена не би харесвала индивид с подобна външност, а би се уплашила от него.

2.   Не е винаги, по-скоро е рядкост. Не знам как си съставил тези ди изводи и защо трябва да се съсредоточаваш върху това.
Има клуб 27- звезди починали на 27, рок звезди, филмови звезди, там е закономерност, пороци, пиене и наркотици и так тъпия въпрос защо, губи смисъла.

В частност обаче е факт, че успелите звезди ( не българските разбира се, тази наша сган не искам да я коментирам), са предимно нещастни, въпреки славата и богатството си. Антидепресанти преминали към наркотици, всевъзможни пороци и нестабилност изпълват живота им. Всичко това би следвало да наведе по-интелигентните, че човек не е създаден да се прави на това което не е, да живее живот, който уж изглежда лъскав, но теално не в това, което някой ни е задал като функции.

3.   Защото са зависими и злоупотребяват с наркотици и алкохол. Всъщност това вероятно развива творческите им способности, но в крайна сметка това се оказва и тяхната прокоба.

5.   " Защо винаги добрите артисти си отиват толкова рано? " -№3 е отговорил точно, няма нужда от други коментари, джендърската свободия си поглъща жертвите. Хич не жаля за такива!

6.   Честно казано не съм го чувал, но щом за теб е бил важен те разбирам донякъде. Аз дори НЕ бях фен на Денис Теофиков, но той донесе така нужната свежест във фолк жанра, вкара го в новия век като звучене и беше много гадно, че загина.

Аз често слушам ретро, съответно изпълнителите от 70-те и 80-те вече са доста възрастни ако са живи. От тях имам любими изпълнители и много болеше като разбрах, че някои от тях вече не са сред живите. Слушам дори и по-стара музика от 40-те и 50-те дори - е там вече като гледаш един филм и си знаеш, че всички са починали и е неприятно. Защото според мен най-талантливите изпълнители са точно тези от 40-те и 50-те, тогава дори актьорите в мюзикълите са могли да пеят добре. А някои освен това да танцуват и да изглеждат добре. Сега колко от красивите актриси могат да се похвалят, че могат да пеят добре и в същото време да танцуват много добре?

7.   Гадно е да си отиват талантливи хора, а разни мутри, престъпници, политици живуркат.

8.   Ами защо умират.. този начин на живот не понася на всеки.

Наркотици, стрес, слава.

Тези хора живеят в друга реалност и стават милионери и световни знаменитости още като тийнейджъри с неукрепнала психика.

Не на всеки му понася такъв начин на живот, не си ли чувал, че 'славата е кучка', има много американски изпълнители починали преди 30, даже имаше едно проклятието 27, защото няколко са си отишли млади

27 годишни

Т. Т.

9.   Що за талант е тоя рапър? И ако не знаеш, при рапърите не стрелят ли по теб, нямаш шанс за известност. Номерът е да останеш жив.

10.   Не е така. Много от звездите си отидоха възрастни- Марлон Брандо, Елизабет Тейлър, Жан-Пол Белмондо, Пол Нюман, Шарл Азнавур не ми се изброяват всичките.