Споделена история от Други

Как да стана политик
Здравейте. Искам да попитам как да стана политик? Не искам да съм някакъв известен, просто искам да съм на малка позиция в някоя партия?

Коментари

1.   Направи си ютуб канал, където да храниш запада, да възхваляваш Русия, Путин и комунизЪма и си ти. Ще казваш 10% истина и 90%лъжа покрай нея, за да манипулираш масата и си готов. Сега това е модерно и на това кълве българския народ.

2.   Е, ти нямаш ли някакви политически предпочитания, които да те насочат към определена партия? Най-общо - припознаваш някоя партия според своите разбирания, ставаш партиен член, и така лека, полека минаваш през всички нива на партийната йерархия от обикновен редови член до ръководен партиен пост. Това не става от днес за утре

3.   С мускули, татуси и брада

4.   Щом задаваш такъв въпрос, вече си готов за политик, сам показваш, че си безмозъчен, и ти липса на мисловна дейност. Сега се научи да лъжеш и крадеш и си готов, във всяка партия ще те приемат!?

5.   А искал на някаква малка позиция в някоя партия, демек нищо да не правиш, ама да взимаш едни пари и да си имаш едно гръбче да те пази на местно ниво..

6.   2, да знаеш, най-успелите ни политици са все с твърди и убеждения и за нищо на света не обикалят по 100 партии, докато се докопат до властта. Тиквата от охрана на бай Тошо и верен партиец стана демократ. Копейкин и той въобще не обиколи 100 партии да гледа къде има най-мног келепир. И да знаеш, всички са били обикновени членове и с много пот на челото са стигнали до високи позиции. Примерно Кирчо завалията от 18 годишен се труди неуморно по партийни дела, за да стигне до министър.

7.   От автора : Ами харесва ми ВМРО

8.   Номер 6, човекът пита как се става политик. Отговарям му какъв е начинът като човек, който е минал по този път, отвратил се е от видяното в "кухнята" и е прекратил партийното си членство. Мисля, че политик - това е признание, не е професия. За съжаление, в съвременната ни политическа система, няма истински политици, а само обикновени далавераджии и крадци, на които не им стига, че крадат народа, ами и продават родината ни за чужди интереси. Колкото до ВМРО - лош избор. Те пък са най-умелите политически хамелеони. И тако, и вако, според интереса. Плюс са откровени фашисти

9.   Такива незнайкоци трудно се добират до парламента. Трябва яко да си плащаш. Никой няма да те вземе заради сините ти очи. Не е лесно да се натикаш там и да си хъркаш по цял ден. Или трябва да си нечие синче или да познаваш някой. Лентяи като теб, които мечтаят за същото има много. Не се надявай.