Споделена история от Други

Чудеса в Руската църква, как желанието ми се сбъдна
Руската църква е вълшебно и космическо място. Там стават чудеса. Преди години си купих кръст със синджир от криптата. Отидох да го осветя при мощите на свети Серафим. Помолих се да намеря жената от моя предишен живот, като се уговорихме със светеца за това къде и кога ще я видя. Имах 5 години до срещата през които съм си мислил всеки ден за нея и съм правил планове.
Началото на Април 2024 минах през църквата като имах предчуствието че ще я видя. На уреченото място вече ме чакаше неземна красавица, нагласена като за среща, елегантно облечена, с грим, прическа... Щом ме заговори се досетих коя е, но пак не ми се вярваше че това наистина се случва и че наистина желанието ми се е сбъднало. Толкова много неща си съвпадаха и се наредиха като пъзел и усещаш че си една малка частица от вселената, и съдбата ти е предопределена и зависи от това какво господ ще ти даде.
Объркан за съжаление не можах да кажа нищо, тъй като не знаех дали ще ми повярва и я оставих да си тръгне :(
Все пак благодарих на Свети Серафим че е сбъднал желанието ми. Надявам се пак да я срещна някой ден.
С вяра, молитви, и ако можете да четете знаците, които ви праща съдбата, желанията ви ще се сбъднат!!!

Коментари

1.   Да знаеш в турската баня какви чудеса могат да ти се случат.

2.   Да, да... Колко ти платиха русофилите за тая тема? Моля те, спри се да говориш за тази руска църква.

3.   Нали не си се молил на глас - от ДС, подслушват в църквите и може да са ти "сбъднали" желанието! :D

5.   Авторе, по начина по който пишеш си личи, че не са ти ясни тези неща и гледаш на тях неправославно и повърхностно.

Виж сега, Руската църква в София безспорно е благодатно място!
Там са положени и мощите на Свети Серафим Софийски чудотворец.

И който се помоли с вяра и надежда в Бога, и в застъпничеството на Свети Серафим Софийски чудотворец, получава според вярата си!
(И съответно може и нищо да не получи! )

Аз обясних подробно в една тема тук кога Господ чува молитвите ни, сега нямам време да я търся.

Само ще напиша, че за да стане това, трябва да са изпълнени няколко условия, едно от които е да се молим само за Богоугодни неща, и да се молим със силна вяра и надежда на Бога...
И ще получим исканото - само, ако то е полезно за нашата душа!

6.   На мен пък ми се съсипа живота след писане на желания там. Познавам много препатили - ела да видиш какви са подути и сини краката на една съседка, която е писала там желание за здраве.

Друга съседка се молила за любов, а не само си остана самотна, а получи ухапване от кърлеж с много усложнения.

Тая църква я подминавам от далеч. Толкова сякаш няма български църкви, та точно там да се ходи е тъпо.

7.   Матей 7:15 Пазете се от лъжливите пророци, които дохождат при вас с овчи дрехи, а отвътре са вълци грабители.

8.   Видял някаква жена и вече мисли, че желанието му изпълнено.
От тази "вяра" колко хора са пострадали само.

9.   Еми супер е това!

10.   Видял си красива жена, която те е заговорила. Как разбра, че точно тя е сродната ти душа от друг живот? Много често хората вярват в неща, в които имат нужда да вярват.

11.   "Имах 5 години до срещата през които съм си мислил всеки ден за нея и съм правил планове.... Объркан за съжаление не можах да кажа нищо... " - значи след 5 години планове и мислене не можа да кажеш нищо. Трябваше 10 години да отделиш и ако не си забравиш мисълта за толкова време да я изръсиш в правилния момент. Неземната красавица на теб ли говореше все пак или така ти се е сторило?

12.   Авторе, авторе... имаш много грешно мислене.
Ти изобщо знаеш ли смисъла на това да ходиш в църква?
Няма такива неща като "съдба", "късмет" и т. н, има БОГ, на него трябва да се молиш, не на светии.

13.   Няма чудеса, има манипулации.
Който иска да си вярва. Аз се нагледах на достатъчно неща и такива работи не ме впечатляват. "Не всичките са като тоя. "
Я ухажу. Досвидания