Споделена история от Други

Нелегални имигранти
Може ли някой да потвърди дали това е истина, което се говори и случва в страната, че постоянно се залива от нелегални имигранти, и това че ЕС ни връща имигранти в БГ срещу сума?
Ако да, какъв е плана за тези хора в страната ни? Ще се интегрират ли или временен престой? Аз не виждам ромското население да се интегрира и затова ми е чудно как хипотетично тези биха били интегрирани.

Коментари

1.   Тия са по-зле и от ромеите, защото много лесно могат да се радикализират и да ни спретнат джихад

2.   Ромите са далеч по - опасни от мигрантите

3.   Че те да не са дошли да се интегрират? Хрантутници на държавата.
Минават транзитно и се надяват да не ги хванат.
Един чартър до Африка/Азия излиза по-евтино, отколкото с години да ги издържаме тук.

4.   Глупости, както обикновено :-) Русофилската пропаганда се чуди с какво да плаши хората и като не остана с какво друго, почна с имигранти :-) Те щото мило и драго дават да дойдат в България :-))

5.   Ами в София нещата са доста зле вече. По Пиротска, Цар Симеон, по Христо Ботев в близост с тези две пресечки, на Лъвов мост, по Мария Луиза до градинката пред Банята е препълнено. А в събота и неделя дори може и да не видиш българин в този район. Българите, които живеят там са предимно възрастни и много много не излизат, като няма други хора. И вече съвсем спокойно могат да бъдат видяни на тумби не само на Лъвов мост и до Банята, ами и по цялата Витошка до НДК. Седят по пейки, бордюри, къде ли не. Гледат злобно, агресивни са и често закачат непълнолетни момичета или провокират български момчета - по-слаби и по-малки от тях. И не само в центъра, ами и във всеки софийски квартал могат да бъдат видяни. Практически са абсолютно навсякъде. Ясно, основната част живеят в бежанския център в Овча купел, също във Военна рампа, както и в Бусманци, където мисля, че е от затворен тип и не ги пускат да излизат. Но безброй вече живеят по квартири из цяла София. Кой им плаща квартирите не е ясно. Още по не е ясно с какъв акъл са хората, които си дават апартаментите на тези престъпници... Абсолютно никой от тях няма да започне работа. Просто обикалят из улиците и се шляят, носят ножове и злобеят. В 99% от случаите са афганистанци, иракчани, сирийски кюрди или сирийци, но има и от северна Африка - египтяни, алжирци, мароканци.
И нека не се разбира погрешно - тези нямат, ама абсолютно нищо общо с икономическите имигранти, като индийци, бангладешци, непалци и т. н., които искат да докарат да работят тук. Наличните в момента имигранти, представящи се за бежанци и идващи в Европа да живеят на помощи, единственото, което могат да работят е да метат в някоя дюнерджийница или бръснарница. Но и тези, които биха правили това са единици.
Чувам, че и по-други големи градове вече има от тях. Продължи ли този наплив, явно и по малките населени места ще бъдат настанявани. Може би спасението ни ще е да влезем в Шенген по суша. Тогава най-вероятно масово ще се изнесат от страната. В момента до колкото ми е известно ги връщат от Европа, защото са регистрирани тук. А тези, които влизат през Турция или Гърция, нямат никакво намерение да стоят тук, но тъпата ни държава ги задържа и регистрира. А могат просто да им вземат парите и да им набият шутовете на запад тихомълком и това е. В Турция като ги задържат вече ги екстрадират в държавата им по произход. А тук ги регистрират и заселват...
Като станат повече ще има убити българи и изнасилени български жени и момичета и то не по тъмници и забутани места, ами по сред бял ден. Може би тогава ще има протести и вероятно доброволни отряди. Може и би и държавата ще се усети и ще изкара много полиция по улиците и ще им забрани на тези престъпници да се разкарват по улиците и да плашат хората. На запад е така. Имат милиони имигранти, но поне е пълно с полиция и размнотаването им по публични места е силно ограничено. Такова чудо като в София може да бъде видяно единствено в центровете на Брюксел, Париж и някой друг голям френски, английски и немски град. Ходил съм из цяла Европа, но никъде по центровете на градовете не съм видял тумби от по 10-20 имигранта да беснеят по улицата и да носят ножове.
Да, все още има българи с розови очила, които мислят, че това са хора бягащи от война и т. н. На скоро една възрастна съседка ми каза, че това били изстрадали хора, които търсят закрила, работа и хляб. Някак си не ми изглеждат изстрадали и търсещи закрила. Само като им видиш самодоволните и нагли изражения, разбираш, че нещо не е както трябва.
Имах колега сириец, който още 2012-2013г ми казваше "Идея си нямаш тези дето влизат в Европа какви са"... Основно най-пропадналите в своите страни, някои от тях с присъди, други убийци, трети дори терористи. Свестните хора от тези държави или си стоят там и се трудят и се борят с изпитанията на живота или най-легално търсят работа в Европа или където и да е и живеят като нормални граждани. Същият този мой колега сириец, заедно с жена си сирийка минаха през огромни изпитания, мъка и денонощен труд и гавра с трудът им, докато заживеят спокойно. И те в момента са достойни български граждани, които работят за България и плащат данъци и помагат на хората, защото са лекари.

6.   То не е нужна нелегална емиграция и легалната ни стига! Докато българчетата си чупят краката да тичат в чужбина и да слугуват за евраци България вече е залята от мигранти и то съвсем легално.

Разходи се из центъра на София и ще видиш за какво ти говоря - района около халите и ЦУМ.

Освен мигранти от Близкия Изток(каквито има отдавна) вече е пълно и с азиатци! Дръпнати! Тия ако решат да се преселват масово просто България няма да се казва така след 20 години, защото са милиони!

Впрочем много деца/тийнейджъри са с промити мозъци и се кефят и подражават на разни корейци - певци, актьори и т. ню

Разграден двор е тая държава, а българина нищо не цени и по всичко плюе - щом е българско/България със сигурност е лошо и трябва да се оплюе и каже колко е зле и че няма оправия(после естествено се стяга куфара и се бяга да се мият чиниите на Запад)

Т. Т.

7.   Тука има много дето не преминават, а остават в България и сред тях има кофти хора. И това за интегрирането е пълна глупост, невъзможно е да стане. Те си налагат своето, алчни са, стиснати, нагли и хитруват. Те разглеждат европейските народи като развити икономически и морално пропаднали, но в същото време се възползват добре от освободите тук. Европа трябва да се справи с този проблем, защото при виждането на толкова фанатици е притеснително. И между другото е страшно, че либералите и разни ЛГБТ ги защитават, те ще пропищят първи от тях и то съвсем скоро.
България е много прецакана с бежанците.

8.   Ами те вкарват само мъже и то черни, мизерни и невиждали женска плът. Жените и децата им къде са?

9.   Повечето от тях не искат да остават в България. Пълна измет, налагаща своя примитивен модел на поведение. Не можел си да го погледнеш, незабулена жена била проститутка. С малки изключениа почти никой не работи. Получават помощи и са закриляни от всякакви НПО-та. Парадоксалното е, че самите мюсулмани у нас, не ги харесват.

10.   Ромското население не се интегрира защото българското се стара доста години да не допуска това. Подхвърля ха им смешни помощи, правеха всичко възможно да затрудняват обучение и възможност за работа.
Подкрепяха малтретирането на децата им училищата, подигравки т. н
Сега много от тях вече се измъкна ха по чужбина, децата на много от тях са по чужди колежи и университети, правят си бизнеси в чужбините, а българите, започват да кроят планове как да ги върнат, че да им ползват постиженията--работни кадри, пари, вложения, бизнеси.
Е, това разбира се- няма да стане. Единици са, които може би ще се върнат, но те със сигурност ще предпопетат да помогнат на други цигани, което е нормално и логично.
С турците вече също нямате никакъв шанс за "обединение" за ВАШИТЕ интереси, вие сте си използващи, предатели и роби по душа.
Искате турци да свалят някак си Доган (то дай боже, де) а вие самите подкрепяте бг паразитите на всички избори. На турци и цигани плащали в кебапчета, пък вие и без кебапчета се водите на каишка.
Сега си имате нови "българи" и пак твоята конкретно мисъл не е центрирана в реалния проблем, а първото, което ти идва наум да направиш сравнение с "не интегрираните" цигани.
И така и никога не осъзнах те, че ВИЕ никога не сте се интегрира ли, ВИЕ никога нищо положително не направихте нито за държавата, нито за населението, поне някакви опити (когато още е имало възможност) за обединение без значение етноса, ВИЕ си гледате само личен интерес (винаги така е било) и после "ах, кой ми сра в гащите".
Сори, ама сте бита карта, с вас-без вас, българи по националност ще има, родени и/или с дадени им в Бг националност хора ще има, тоест население ще има- работна ръка, разплод за още роби ще има.
Излишните станахте ВИЕ.
Други ви построиха държавата, вие се чувствахте "господари" а не осъзнавахте, че ви отделят от процеса и чувството "моята родина".
Та... сърбате си, каквото си надробихте, да ви е сладко.
Истината не винаги е приятна, но това е.

13.   На халите и на НДК никой софиянец не ходи. Там винаги са ходили само хора от други градове. Далеч преди тумбите от бежанци, а сега още повече.

14.   Н13 може ли да обясниш защо на тези места софиянци не ходят? Къде всъщност ходят софиянците?

15.   Номер 10, тия алабализми на някой друг. Когато изчезнем, съсипе се тази държава и няма българи в нея, примерно едни 10-20% останали максимум, така работните роми, турци и всякакви етноси, ще имате възможността да я направите своя човешки рай. Без използвачи, без всички останали кофти неща. Ще е интересно тогава каква самоинтеграция ще си направите.

16.   До 13, пълни глупости! Никой софиянец не ходил на НДК и Халите, хахахах. Ти в коя София живееш?

17.   Н 15, не ти стига сивото за да включиш, че всички етноси си живеем живота интегрирани в страната, без д агубим нашите си култури и традиции.
Вие сте, които не сте нито интегрирани нито обединени, нито традициите пазите/почитаге/уважавате, нито правите нещо положително по е около себе и в същата страна. Дори някой да опита нещо, именно някой друг от ВАС се надига да го захапе и смъкне!
Ние си живеем живота без да ни интересува вашият, а вие втренчени в нас да видите дали и какво можете да си откачите във ваша полза защото оставени на собствените си възможности- НИЩО не можете!

18.   16 ами аз и моите приятели се срещаме по кафенетата и заведенията в Сердика Център и другите молове.

19.   14 защото това не е малко градче, че да излизаш на главната и на главния площад. В София има Борисовата градина, където при хубаво време да се срещаш с приятели, отделно има много кафенета по кварталите, които са много по-приятни и на по-нормални цени. Дори тези в моловете са по-приятни. С приятели от Лозенец не отиваме на НДК където са фонтаните толкова и Витошка, а ходим в парка зад НДК-то и на кафене или заведение в Парк център. С приятели от Гео Милев и Яворов не бием път до жълтите павета и Витошка за кафене, а се срещаме в някое от заведенията в Яворов, Гео Милев или Сердика център.

И не е само в София така, а в почти всички столици и големи градове. В Прага местните също почти не ходят по площада на часовниковата кула и Карловия мост, там почти всички са туристи и чехи, които не са от Прага.