Споделена история от Други

Има ли и други, на които им липсват годините 2019-2022?
Липсва ми музиката от тогава, филмите, телевизията, колите, всичко. Песни като Dynamite, Say So и т. н.

2022 година имах една голяма пролетна любов, а едно предаване направи бум - за първи път в България дебютира едно романтично риалити шоу, което си беше бозаво, но първият сезон си беше най-хубав и имаше прекрасни гледки от един турски курорт. Липсват ми мобилните телефони от тогава, култовите айфони 11, 12 и 13.

Колите, които излизаха 2019-2022 година са доста по-хубави от тези, които излизаха 2010-2018 като цяло. Някои все още изглеждат така добре и днес, като Хюндай Tucson. Актуалните сега БМВ 3-та и 4-та серия първоначално шокираха с външния си вид, но сега изглеждат добре.

Липсва ми и работното ми място от 2020-ра с готините колеги. Има ли и други с носталгия по онова време?

Коментари

1.   Хахахаха, човек аз още съм с айфон 11. Нищо не ми липсва, нещата вървят напред, не всичко от новата музика е добро но има много песни които са яки. Бих искал някой да ми върне 2те ковид години.

2.   Липсват ми 90-те. 1994-2000-та година, че дори до 2010-та. Времето оттам нататък е от зле на по-зле.

3.   На мен годините от 2000-та до 2010 ми липсват

4.   На мен ми липсват всички години преди 1989.

5.   Още локдауни ли искаш? ! Мазохизъм висша форма. Дано не се повтори този ад никога повече. Стрес, стрес и пак стрес. Стрес за работа, стрес за здраве, стрес дали почивката ще се осъществи. Стрес в магазините. Как може това да ти липсва? !
Филмите тогава бяха леш, кризата беше изцяло. Филми с малко актьори при строги мерки. Премиери, точещи се с години. Няколко пъти изместваха чакани заглавия. Накрая ги гледаш на стрийминг платформи. Кината-затворени. Много малко филми ставаха.
Споменаваш Ергенът-най-бутафорното предаване в родния ефир. 25-6 кифли свалят мъж. Върхът на простотията и чалгализацията. Става само да гледаш гледките и роклите.

6.   На мен ми липсва, тогава всичко беше добро, освен това бях покрай добри хора, които бяха грижовни за мен, а сега съм в много лоша компания и не мога да си намеря добра компания

7.   Има само една велика година откъм световното творчество и тя е 1997. Най-големите хитове едновременно откъм филми и компютърни игри излязоха през нея. Минали са 27 години, а още не утекват.

8.   Че само на някой болен мозък ще му липсва ковида. Липсват ми годините от 2015 до 2018, при всеки е различно.

9.   И на мен ми липсват тези години, 2018, 19 и 2020 имах хубава компания, а от 2022-23 имам лоша компания, която ми заби нож в гърба

10.   6/9 и аз съм така.
5, да липсва ми да чувам птички вместо постоянните самолети, които прелитат точно над нашия блок.

11.   Не помня 2014. На въпроса: октомври-декември на 2015, февруари-май 2018, януари-юни 2019, август-септември 2021, май-октомври 2022.

12.   Е какво ти липсва?

2020 и 2021 година беше ковида - най-гадните години!

13.   То щото фундаменталната разлика, много време се мина. Изчайкате 5-10 години и ще ви липсва миналото като цяло, не конкретна година.