Споделена история от Други

За троловете
Защо се получава така, че ако някой изпитва трудности, хората му се подиграват и го тролят, демек наливат масло в огъня.

Коментари

1.   Най-често не е тролене, а причината е че искат да помогнат затова ръсят идеи. Не е наливане на масло в огъня а вкарване в правия път, защото обикновенно онези, на които им е толкова трудно са грешили доста и затова им е трудно.
Все едно да опишеш колко ти е трудно да ядеш крем супа с клечки и да смяташ за тролене, ако хората ти кажат че супите се ядат с лъжица.

2.   До 1: имам предвид ако си в трудна ситуация в момента и те обиждат и ти се подиграват. Коментари от сорта на "ти си много"умен", щом плачеш, просто си изгубил един близък, какво толкова". И това да ти го пишат постоянно.

3.   Защо си нямат друга работа.

4.   Ако не искаш да чуеш истината - просто недей да питаш хората! А не да им реагираш, все едно са ти изяли закуслата, докато те се опитват да ти помогнат...

6.   Ами ти си "вечният многострадалец" който задръсти с теми колко много страдаш и как на хората им е писнало от твоите оплаквам ния. И тук ни писна, а ти не се усещаш още... И вероятно това също ще е тролене и налива е на масло в огъня.
Тц, няма енергийна за вампирчета вече.

7.   Ако имаш предвид загуба на близък, всички сме губили близки, това е част от живота. Приеми го и продължи напред и заради тях. Да, гадно е, чувстваш се все едно част от теб е умряла заедно с близкия, но такъв е животът, всички ще умрем някой ден.
Ако хората са ти писали нещо подобно, а ти не искаш да го приемеш, ги разбирам. Да се вайкат заедно с теб не помага на никого.

8.   6, аз имам друго предположение кой може да е написал тази тема. Това може да е онази девойка, която е влюбена в Мбапе и иска да отиде на някакъв несъществуващ негов концерт.

10.   От номер 8 - забравих да допълня, че напоследък тук някои хора се превърнаха във футболни тролове. Другото име което виждам най-често тук, е името Марко Верати (за тези които не знаят, Марко Верати е бивш полузащитник на ПСЖ и Италия, и сегашен полузащитник на Ал-Араби от катарската лига). Това име го видях в поне пет теми, хората си измислят всякакви небивалици - някакъв чичко го познавал, друга млада госпожица се била влюбила в него, сега очаквам някоя загоряла за мъжко внимание лелка да каже, че той я е вкарал в леглото си и даже са си направили бебе. В скоро време очаквам форума да се напълни с глупости за Антоан Гризман, Тони Кроос или Уейн Рууни. (имената са само примерни)

11.   Коментарите са писани от тролове

12.   Защото на повечето хора им доставя удоволствие да гледат как страда друг, поради собствените си комплекси, закостенялост и озлобление. Нещастието не обича да е само, а в компания.

Black Sabbath

13.   Номер 8, не си единствен/на. Само като видя това име и ми става лошо. Всякакви глупости четох в този форум за тази костенурка нинджа. Даже някакъв малоумник беше написал, че Килиан Мбапе е много красиво и нежно момче. Извинете, ама няма човек, който да може да потвърди това. Ако искате да видите красиво и нежно момче, вижте Арда Гюлер или Франческо Камарда.