Споделена история от Други

Не ми се живее вече
Хора не ми се живее вече искам да умра толкова е силна болката в мен че направо ме изгаря от вътре. С каквото и да се хвана не ми върви. Чувствам се самотна и изоставена въпреки че имам детенце, което много обичам.

Разведена съм от 2 години и след това се хванах с друг с който пак не ми провървя. Тотално съм разочерована от живота си и не знам какво да правя, ако нямах дете сигурно щях да се самоубия. Нямам приятели, няма с кои да излизам по цял ден седя с детето вкъщи и се самообвинявам.

Толкова ми е тежко иначе съм хубава жена, но просто нямам контакти с никой и не мога да си намеря приятели. Имам чувството че полудявам и сигурно вече съм за психиатър, но и това ме е срам да го направя. Дали някога някои ще ме възприеме на сериозно и ще ме приеме с дете? Да уточня че съм на 25 години.

Коментари

1.   Естествено, че ще те приеме някой. Да не е минал влак през тебе. Едно обаче искам да запомниш - не се захващай със семеен. Може да е ерген, вече разведен или вдовец.
Желая ти успех!

2.   Ей "момиче" я се стегни. Та ти си на 25 години имаш си и детенце, което вероятно разчита на теб. Какъв пример му даваш по този начин? Нима искаш като порасне да ходи по твоите стъпки? Я се усмихни и се радвай на живота, защото той е кратък. Все някой ще те обикне..., но това ще стана ако и ти го направиш!

3.   Ако искаш ме потърси.

4.   Здравей мила, разбирам те напълно, аз съм на 24 години нямам дете, но и на мен не ми върви в нищо, по цял ден съм пред компа и нищо не правя, била съм на психиатър, много пъти, но ти казвам не стигай до там, защото няма смисъл, те са такива че предписват само хапчета, които могат да те побъркат много повече.

Имаш си дете живей заради него, не се отчайвай всичко ще се оправи, успех :)

5.   Здравей!!! Знаеш ли, че моята история е подобна. Аз бях женен и имам дете. Вече 6 години не живея с жена си (бившата) живота ми много се промени. Сега имам всичко, за което съм мечтал.... но съм сам, а това е най лошото. Сега пак идват празници, и аз май пак ще съм сам. И аз не знам какво да направя!!!!!

6.   Знам какво е да си сам. Ако искаш се свържи с мен на dvmiv@abv.bg
Ще те запозная и с други хора. Тогава ще имаш приятели. Бъди сигурна. Аз така се спасих.

7.   Остави ми едни мейл или скайп за връска с теб, ще се радвам да си попишем малко.

8.   Честито Рождество Христово!
Желая ти мир, щастие и сбъднати мечти :) Пожелавам ти Господ да те пази от всяко зло, а Той ще се погрижи за теб, детенцето и да разрешиш проблемите си. Честито! :)

Аз ти оставих имейла си - dvmiv@abv.bg
Като ми пишеш на него ще ти дам и скайпа си.

9.   Не съм голям на 17 съм едно ще ти кажа животът се живее един път нямаш втори шанс не пропилявай шанса които имаш с времето всичко ще си дойде на мястото но с връските почакай - мъжете .... опитай сама да се издигнеш опри се на някой близък и така .........

10.   Mай споменахте че сте на 25 год.още колко разочарования ви чакат в живота.имате ли си на идея ама казвате че сте хубава-тогава -напред.и запомни от една 39 годишна-колкото повече му струваш на един мъж-толкоз по трудно те зарязва.от личен опит съм се убедила,пъки от едно разочарование на младини доста книги изчетах по темата.и ..стигнах до това всъщност старо заключение.
мъжа трябва да те познава от кръта надолу казваше ми навремето една баба.знаеш ли-имала е право.
стегни се.живота ти сега започва.излизай с приятеки,познати,прави това което сам на теб ти харесва.
ако на себе се ти не се харесваш,то и на другите няма да е харесаш.времето лекува ВСЯКА болка.
пожелавам ти успех.

11.   Ох, как искам да съм на твоето място и на твоите години....пък да видиш дали ще бъда сама...Радвай се на това което имаш, не унивай, живота е много кратък, а годините си вървят.

12.   И на мен също не ми се живее,ето приятеля ми в друга държава и вече спря да ми пиши!
А ето и маика ми вече не я грижа за мен,преструва се че ме обича но не е така,аз ако почна работа винаги след 1 седмица ми казват да не ходя повече а незнам защо?
А маика ми се като чуи че не работя се ми крещи и ми вика,
нямам приятили с кои да излизам и просто ми писна дето един ден маика ми каза Защо живееш на този свят,за какво те родих ;( и ми писна от всичко омръзна ми,нацяло съм се предала искам да се отровя но незнам с какво????

14.   на кого ли му се живее и аз скоро сигурно ще се гръмна, въпреки, че сам на 30

15.   На мен супер много ми се живее. Толкова е силна жаждата за живот. Искам да преживея хиляди неща. Струва си да се мъча и 100 години, дори само за 2-3 хубави мига. Дори си написах списък с близо 80 неща, които искам да опитам и да ми се случат преди да умра. Обичам ви хора! Не се отказвайте от живота и не се отчайвайте. Зарежете проблемите. Не взимайте нищо насериозно и навътре. Мислете позитивно. Подарявайте усмивки. Бъдете любезни и това ще ви се връща.
Аз съм на 22 и честно казано не ми се е случвало нищо хубаво. Но не съм загубила вяра. И съм убедена, че някой ден и аз ще уцеля 6 от тотото/в преносен смисъл/. Да сме живи и здрави, а пък другото само ще си дойде:)

16.   а на мен ми се плаче за да ми олекне, всичката мъка и тежест да "изтече"но сълзи не потичат въобще. Осъзнавам, че скоро ще се срина напълно затова искам да си поплача

17.   хора несе отказвай те от живота
живейте на воля
ах всеки си има проблеми ако знаете и моите цял живот сум израстнал без родители и без никой да ми е помагал
но вярвах в себе си и успях така 4е мислете само позитивно!!!
успех на всички!!!

18.   Че с кого да излизаш нали си имаш детенце!!! Облечи го топло, хвани го за ръчичка и отидете в парка. Дори и да нямаш достатъчно пари да седнете на някое кафене, няма нужда, сложи шише с вода в чантата си и готово. Не се отчайвай, ти си само на 25 години, живей заради детето си! Все някой друг мъж ще те хареса, не се безпокой. Харесал та е един, ще те хареса и втори!

25.   Асо си намерила отговора моля те, каж ми го и на мен.... Аз също ужасно много изкам да се разкарам о тук.... омръзна ми скапания живот дето всеки малоумен идиот те използва както се иска, и послве те захвърля....

27.   Ядеш горчиви мезрели бадеми, бели са отвътре обвивката им е зелена, подходящото време е от май до юни не знам кога точно, бадема е първото което разцъфва, както и да е, незрелия бадем съдържа циановодород (цианкалии, цианид)

28.   И на мен също

29.   Аз пък искам да умра, но далеч от тук, защото тук преживях всичко лошо, което ме уби душевно и, ако умра тук много хора ще са щастливи-специално майка ми, която е луда и цял живот живее да прави мръсотии на хората и аз плащам заради нея. Уморих се заради боклуци да страдам и даже и за себе си не мога да живея вече.

И съм сам сама от години а съм на 24, а се чувствам като на 53, защото се разболях и здравословно, а и се уморих да се боря за няма нищо, ти поне си красива и имаш дете -щом си красива имаш толкова шансове... аз пък съм толкова грозна и ще си бъда винаги така, с годините ставам и по-зле, хората не ме искат заради моята грозота.

Искам само да се махна далеч от тук ида умра, но нямам сили вече и за това да се боря.
Тоя свят е само за мръсните и лудите хора, на които стимула им е да живеят за да се състезават и чернят другите.