Споделена история от Други

Искам да разбера какво мислят жените
Възможно ли е един мъж грозен плешив, но богат с повече от добра работа да бъде щастлив? Питането ми е сериозно, искам да разбера какво мислят жените на тази тема. Благодаря.

Коментари

1.   Е какъв е тоя въпрос към жените?! Нито сме мъже, нито сме плешиви и т.н., за да ти отговорим. Питай някой такъв дали е щастлив.

2.   Не според мен не е важна външноста на човек за да бъде щастлив. Ако има приятели с които да се забавлява и да споделя с тях неща случващи се в живота, ще бъде щастлив, защото ще знае че някои се интересува от него и че има истински приятели до себе си. В приятел не гледаш само външноста, а това как той гледа на нещата и те разбира. Късмет и малко по весело, забавлявай се и да не ти пука че не си прекрасен, живота е един и трябва да си го изживеем пълноценно.

3.   Зависи от човека...
Аз лично ако се поставя на това място няма да съм щастлива, защото парите не са всичко можеш да имаш пари, но любовта, която липсва не можеш да я купиш с тях. Това би ме направило нещастна.

А има и друг тип хора, който като имат пари се заблуждават, че има всичко щастливи са до някое време, но после слизат от облаците и виждат, че нещата не са толкова розови. Сега ти си прецени от кой тип си...?

4.   Моят мъж е това,което казваш, че си ти. Когато се събрахме преди 20 години, имаше косичка, но пък никога не е бил красавец. Нямахме и лев в джобовете си. После работихме, събирахме къща и имане. И така до един ден когато разбрах,че той си има любовница.

Господи, продължавах да опъвам каиша, така както си бях свикнала от първия ни съвместен ден, вярвах в него като в Бог. А той бил в прегръдките на друга. Не знам, любов ли е това или друго? Мисля, че е заради парите. Или може би ми се ще да е така.

5.   Този въпрос малко ми прилича на едни други въпросчета от типа кое е за предпочитане да си млад красив и богат или стар, грозен и беден.... и още по-добре е да си здрав и богат, отколкото беден и болен... всичко е много относително. Понятието за красота, богатство - това са все категории, които не са измерими с красотата на общуването, с приятелството и любовта.

Ако действително сте богат, както го твърдите, би трябвало да знаете тези истини. За мен щастието може да има едни измерения, а за Вас съвсем други. Но наистина безпаричието понякога ми разваля настроението, както може би е истина, че външния Ви вид също понякога Ви създава дискомфорт. Това не означава обаче, че на може да се открият други поводи за радост.... В крайна сметка всеки е щастлив по своему и нещастен по своему нали?

6.   Визията и щастието нямат много общо :) Аз се намирам за хубава, но това не ме прави щастлива :)

7.   За всеки влак си има пътник, пожелавам ти уснех но не парадираи с парите си остави нештата на съдбата. Никой не знае какво го чака утре.

8.   ДА! Ако е добър, спретнат, добре облечен, забавен и да не очаква да е с някоя манекенка, разбира се. Отношението, характера е по-важно от външността понякога.

9.   Дамм, кинтите възбуждат... Ако си мил и знаеш как да подхождаш към дамите и имаш кинти ..... тва е всичко което ти трябва....

Аз лично никога не съм харесвала красиви мъже, прекалено ми е гей-насочено!! и невъзбуждащо!
Предпочитам грубо изглеждащи, но с фин подход към жените, мъже.Карат ме да се чувствам достойна като личност и изкусителна и желана като жена :))

С необходимото уважение и с финансовите възможности ще постигнеш далеч много повече от някой напудрен сладур(т.е. педераст с две думи), с тясни дънки ......блаааа

12.   Външността има значение само за повърхностните хора, а щастието трябва да идва отвътре!!!

13.   30 годишни жени, разведени с едно две деца и
материално затруднени, търсят точно такива мъже
като тебе. Нямаш шанс приятел с кукла Барби. Ще
те използва, може и като номер 9 да те направи така
че да се почувстваш мъж, но в един момент чисто и
просто ще избяга.
ГС1

14.   Как реши че си грозен ??? А да си плешив днес е модерно.. Виж мъжете като Слави Трифонов..!! Естествено че външността има значение.. и за теб вероятно...но всичко може да се промени като се пипне това онова.. ако си навит че искаш промяна .. ти трябват просто малко козметични процедури или спорт.. да свалиш някое килце.. малко фитнес.. и най- важното да спреш да мислиш че си грозен.. а иначе за всеки влак си има пътници... /нелнокиа/

15.   Външността няма значение. Човек е такъв, какъвто другия си го представя. Има една народна мъдрост: "Ожени се за красавец, та да го делиш с много жени."
Ако нямаше толкова пари, бих потърсила познанство с тебе. Но парите развалят хората и се съмнявам в душевната ти красота.

16.   Щастието и парите нямат нищо общо според мен, ако си грозен както твърдиш (макар, че според мен няма грозни хора) можеш да смениш визията да се пострижеш съвсем късо да се обличаш по различно от това до сега. 100% съм сигурна, че доста жени ще ти вържат, но пази парите че жените са "триглава ламя" .. :))) айде, и не се отчайвай :)

17.   На човек му трябва да бъде обичан пари и така на татака на никумо не вършат работа без да можеш да обичаш и да бъдеш обичан не може да бъдеш щастлив любовта е щастие не земно това е ........

18.   Не споменаваш нищо за характера.

19.   Днес се котират много такива като теб. Младите дами, които са неомъжени много харесват такива мъжи - с дебели портфейли. Външността не е от значение. Щом е богат, даже и да прилича на маймуна не ги притеснява, така че не се тревожи ще ти проработи и на теб късмета.