Споделена история от Други

Поне за вечер да забравим и да танцуваме!
Пише ви 20 годишно момиче, което разбира се, си има Проблеми - всеки си има. По-големи или по-малки. Аз имам и от двата вида, минала съм през депресии, самота, гаднярчета в училище... през бедността и подигравките досмъртта на близки и връстници дори. За малкото си житейски опит съм се сблъскала с прекалено много болка.

Но тази вечер се прибрах, направих си едно дълго кафенце, запалих една цигарка, седя си на топло пред печката, и музичка си пуснах, тананикам си и си викам на акъла "Да му се не види на депресиите, вярно, може живота да е черен, може утре да нямам пари за една вафла, може сега да съм сама...

.... Но пък съм здрава и права, млада съм - пред себе си имам цял един живот... И ако живота е цветен, аз ще го оцветя както си поискам! ( В оранжево напремер, що пък не :Д ). Тази вечер никакви депресиииииииии!!

И си тананикам една супер песничка на Риана, макар че това не е точно моя стил.... даже си танцувам...

Това е, не може ли всички поне за вечер да забравим болката, самотата и.... абе просто... ДА ТАНЦУВАМЕ!

Коментари

2.   Ох, как и на мене ми се иска да имам такива вечери...

3.   Много ми хареса темата. Браво, да танцуваме.
Лоша

4.   Авторке ти си СУПЕР, ето-това рецептата за оцеляване!
ЕВАЛЛА!!!
Хайде да танцуваме тогава, ето ви едно поздравче
http://www. youtube. com/watch? v=JGE0mvfTEmo
Аз, лично съм луда на тема танци, участвала съм в Латино Американски.
Най-лошия ви ден така да бъди!!!
Поздрави
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^