Споделена история от Други

Голи снимки
Човек не бива да се зарича, тъй като съдбата често намира начин да го опровергае.

По природа съм стеснителна и когато се разчуеше за еротичната фотосесия на някоя жена, винаги си казвах, че аз не бих се снимала по този начин. Е, снимах се. Не съм известна, но и аз имам такива снимки. Тях ги е виждал само приятеля ми.

Всичко стана съвсем спонтанно. Неговото хоби е фотографията. Прави прекрасни снимки, всякакви - пейзажи, животни, цветя и т. н. Веднъж му хрумна да ме снима без дрехи. Отначало се дърпах, но в крайна сметка се съгласих. Не ме е притискал или изнудвал. Направих го по собствена воля.

Знам, че няма да ги споделя с приятелите си. Ревнив е и се дразни, когато някой ме загледа, та какво остава да ме види гола.
В мен обаче се е загнездило едно чувство на вина. От една страна си казвам, че жени по целия свят се снимат така и всички виждат прелестите им, а мен ме е видял само един човек и то близък. Не се срамувам от тялото си, а и ми беше забавно, докато се снимах.

Израснала съм обаче в консервативно семейство. Когато даваха филми, в които има сцени с разсъблечени жени, реагираха така, сякаш това е изключително лошо и крайно неприемливо. Вече съм на 19, но явно тази тяхна представа се е запечатала в съзнанието ми. Така беше и със секса. Отне ми известно време да приема, че не е грешен.
Наистина сигурно е много глупаво, но се притеснявам от хорското мнение относно тези снимки, дори и да не си ги виждали, а само да знаят как съм се снимала...

Коментари

1.   Голяма работа. Мисля, че е било дори полезно за теб, за самочувствието ти да се снимаш така. Ако не на 19, кога?

Човешкото тяло не е нищо лошо или срамно. Израстнала съм като теб, но имах късмет да отида да живея в северна страна, където голотата си е нещо нормално и хората се радват на телата си. Сауната е гола и смесена, но няма нищо сексуално в нея, страшно много усилия са ми трябвали, но успях да застана гола пред тях, да се движа нормално и да се насладя на сауната. Това беше моето ключово изживяване, за да се оттърся от еснафското си отношение към голотата.

2.   Може би се нуждаеш от доказателство, че той няма да ги покаже на никой. Явно стеснителната и разкрепостената ти природа са в сблъсък в момента.

В крайна сметка го помоли да изтрие снимките. Не си му ги подарила, не си подписала договор, че са негови... Така че имаш пълното право да поискаш да ги изтрие.

Gabrielle

3.   Ние се намираме в 21 век, няма абсолютно нищо лошо щом сте се забавлявали и за тях знаете само двамата, пък и други да научат какво от това това си е твоето тяло, твоите снимки, твоят живот ХОРСКОТО МНЕНИЕ СЛЕД МОЕТО ПОГРЕБЕНИЕ

4.   Ако не беше написала това, никой нямаше да знае за снимките и "хорско мнение" нямаше да има.