Споделена история от Други

Писна ми от Интернет
Честно казано ми е писнало от това, че всички сайтове са завзети от тинейджъри и деца. Все висят в нета и когато остареят от младостта си ще си спомнят само как са висяли в някакви форуми. И не е проблема възрастта им, а инфантилността на повечето от тях. Има и такива, които са като възрастни, но са малко. Да не говорим, че на някои възрастни в Интернета също им липсват първите 7 години. Въобще вече реших, че ще използвам Интернет само за работа, защото ми писна от негативизма тук.

Коментари

1.   Интернета е съвременна технология, която не вярвам да излезе скоро от ежедневието на човека и колкото и да ни е писнало от сайтове, форуми, блогове и цинизмите в тях това е нашето съвремие и Света, в който живеем.

2.   добре

3.   Ами това си е твое лично мнение, на пък интернет ми харесва, защото се информирам за много неща, така както никъде другаде.

4.   До 3 - ти се информираш, но си тотален лаик, баес държа че дори не знаеш да използваш Фотошоп, какво остава да пишеш на HTML! Ако не бях IT специалистите още щяхте да ползвате пишещи машини!

5.   До номер 4:можеш ли да ми обясниш, какво означава лаик, че за това със сигурност не съм информирана? , а и между другото малко неграмотно пишеш''баес'':))И откъде пък разбра на какво мога да пиша, тц, тц, тц, доста заядливи келеши се намират тук... аман от такива като теб.

6.   До 5 - хахаха как може да не знаеш какво е "лаик"? Много си ограничена! А грешките ми са от бързане! Трябва да си много ограничен само да използваш компютрите за забавление, без да поискаш да научиш как се получават нестата, поне един HTML.

7.   "Нестата"? Не бързай толкова, човече! Авторе - твоя си работа. Или само добре, както е казал номер 2. Ти ни информираш за решение, което си взел относно живота си. Ние можем да се съгласим или да си загубим времето да ти обясняваме, че ти не знаеш как да живееш собствения си живот и не си прав. Също така си казал някои доста верни неща и не си използвал добрите стари обобщения. Т.е. не даваш никакъв повод за негативизъм и доброто старо "виртуално петелчене". До 3/5 - а "дилетант" знаеш ли какво е? Ако и тази дума не ти е известна, тогава използвай речник. По-добре да го научиш по този начин, защото нашият бърз приятел също би могъл да ти отговори, но междувременно ще се наслушаш на... откровенията му за живота, които не би искала да чуеш. :)

8.   Авторе от тебе по-ограничен май няма, между другото нас какво ни засяга това??? , всеки сам си решава дали и как да си ползва интернет

9.   Интернет и лесния достъп до информация дават фалшиво хиперболизирано самочувствие на иначе абсолютни цървули, които и със сопол да не ги замериш в реалния свят.

10.   № 9, евала! Таман се чудех как да го формулирам. Точно така си е.

11.   Едно възрастово ограничение в интернет, нямаше да е толкова лошо. Иначе решенията не са много - Ползваш го само за работа, Спираш си интернета. И мен келешите ме нервират, ама заради лъжите дето пишат