Споделена история от Други

Сега осъзнах, че съм останал сам
Здравейте, на 24 съм, момче от Пловдив. Имах много приятели, до миналата година всичко беше супер, излизахме насам натам, разни вили, моренце и прочие, моята работа взе да става все по отговорна и по сериозна. Разделих се с приятелката ми,понеже имах толкова малко време, че на нея и писна явно. Приятелите ми взеха да ми звънят по-рядко и по-рядко. Майка ми замина за Германия преди 2 месеца, приятелите ми спряха да звънят изцяло, както и аз на тях, затворих се.

Сега гледам другите хора през стъклото на колата и си викам,имам всичко,а нямам нищо.Днес примерно щяхме да се събираме с някакви нови познати,но излязоха несериозни и се отказахме.Нямам вече с кой едно кафе да пия бе хора,чак се чувствам странно,повечето хора които познавам са пълни лицемери.Всичко което имам е хубава работа,кола и прочие,но нямам с кой една кръгче по-главната да направя,не помня кога съм се смял с някой.Опитвам се да намеря нови приятели,но няма как.На работа съм по цял ден,останалото време шофирам към и от работа.Опитвам се да се запозная с някое момиче,но как да стане това.От прозореца на колата няма как да стане :) Започнах да се чувствам самотен.За какво са ми тия пари сега? :) Да си ги чукам в главата. Сам съм си виновен обаче,че допуснах хората да си идат. Сега търся да се запозная с някой :) това е...

Коментари

1.   Самотата убива, но ти как смяташ да общуваш като не слизаш от колата. Запиши се в някой сайт щом нямаш време за никого, там поне ще си чатиш.

2.   Да, сам си си го направил. Живее се с хората, не с парите и предметите. Не е късно, никога не е късно. Можеш да си намериш други приятели, ако искаш.

3.   Здравей аз съм на 20 години и сам от Разград. Влизам в този сайт редовно, но не за да ми дават съвети а за да давам аз. Моят съвет към теб, според преценката която ти направих, е че требва да се отпуснеш, да спреш да мислиш песимистично. Вземи си отпуск отиди на ваканция, макар и сам. Когато един човек е общителен то му личи от километри. Ще разпуснеши по плажа все ще се нмамери някой да те заговори. Но най- важното е да не ти личи че си самотен.просто се забавлявай. Доброто ти настроение ще доведе много хора в компанията ти. Успех!

4.   Не можеш ли да се обадиш на старите си приятели и да им се извиниш?

5.   Ами и аз съм на 24г, момиче от Пловдив. Бях пуснала тема тук преди известно време, но както и при теб се случва, повечето не дадоха никакъв адекватен съвет. За съжаление това с приятелите явно не се смята за проблем тук, но за мен си е и то не малък. Ако искаш остави някакъв мейл, защото аз определено мисля, че запознанства от Интернет могат да прерастнат в големи приятелства.

6.   Айде бе авторе, давай мейла на момичето, щото ще дам аз моя.

7.   urbanlegends@mail.bg
Автора.
Номер 6 много сте дашни бе :)

8.   Няма как баце(предполагам че си автора). Дано и двамата намерите в лицето на дпугия добър приятел, а по-нататък кой знае....