Споделена история от Други

Сатурн ме попиля
Темата спада към астрологията. Доскоро Сатурн беше във Везни. Живота ми в този период(2009-2012) беше следния-толкова гадни проблеми загуби и мъчения че съзнанието ми в един момент блокира и започна да възприема живота не като реалност а като кошмар, живееки с надеждата че не е реално и ще се събудя. Ако не се беше активирала тази защитна система със сигурност щях да превъртя. Но уви не се събудих и всички неща си бяха реалност. Не мога да разебера със всички ли е така когато тази адска планета минава през рожденото им слънце или силата и количеството на мъченията зависят от това колко грехове е натрупал човек(моите да ви кажа не са малко-доста връзки със семейни жени съм имал в миналото, и други глупости съм правил, и много хора съм засегнал). Когато Сатурн излезе през октомври от знака ми буквално почувствах как някаква тежка сянка от плътна тъмнина се маха от душата ми. Когато погледна на зад и аналазирам събитията си казвам само едно- КАК Е БИЛО ВЪЗМОЖНО ВСИЧКО ТОВА? КАК Е БИЛО ВЪЗМОЖНО ДА СЪМ БИЛ ТОЛКОВА ЗОМБИРАН ОТ ТАЗИ ПЛАНЕТА, И ДА МЕ Е НАПРАВИЛА ТОЛКОВА ОБЪРКАН И УЯЗВИМ В ТОЗИ ПЕРИОД. НЕ МОГА ДА СЕ ПОЗНАЯ. НЯМА ДА ПРАВЯ ГРЕХОВЕ ПОВЕЧЕ ЗА НИЩО НА СВЕТА, НЕ ИСКАМ ДА ПРЕЖИВЯВАМ ПОДОБНИ НЕЩА НИКОГА ПОВЕЧЕ. ЧУВСТВАМ СЕ КАТО ДЪВКАН ОТ ВЕЛИКАН И ИЗПЛЮТ. Споделете и вие за себе си.

Коментари

1.   Докато вярвате на подобни глупости, няма да ви върви в живота...

2.   В кой дом ти е слънцето, да не е в 12? И зависи какви аспекти прави слънцето и сатурн кой дом управлява да не е 6, 8ми или 12, по мои наблюдения по тежко се изживява опозицията на сатурн към луната, интересно че при тебе като е минал през слънцето ти така си го усетил..

3.   Сатурн е планетата на уроците и дисциплината.. харесвам я.. въпреки че нямам нищо общо с нея.. и е доста тежка.. каквото и да ми се случва по сатурн на по късен етап си давам сметка защо ми се е случило и на какво ме е научило.. мъдрост, израстване.. моят сатурн в натала е в скорпион в 12 дом.. имам и асцендент скорпион.. в момента за 2 години и половина имам сатурново възвръщане..

4.   При мен в момента Сатурн е срещу наталното ми Слънце и в съвпад в Плутон - имам чувството, че всичко се руши. Чувствам се все едно света е свършил - нямам никакви надежди за бъдещето, никакви мечти.

5.   Как разбирате къде ви е Сатурн? И аз искам да разбера, моля кажете.

6.   Някой ще ми отговори ли?
аз съм 5