Искам да чувствам и усещам
Така ми се чувства... Искам да изследвам всяка една частица от любовта. Семейна съм и какво като. Няма любов там. Не обичам мъжа ми, а той не осъзнава, че и той не ме обича. Караме се често. Не съм от много набожните, но ми се ще да попитам някой свещенник, кое е по- важно, човек да бъде щастлив и да преследва щатието си или да се предаде на обстоятелствата.... И ако не се разбира с половинката си, не е ли редното да се раздели с нея? Страхливка! Това съм аз. Усещам несигурнастта си с всяка фибра на тялото си. Но това не значи, че не съм човек. А всеки човек иска да бъде щастлив. За мен не е важно как. Ключовата дума е „щастлива”. Чувства ли се някой като мен?

Коментари

1.   Не е необходимо да питаш поп.
Просто не си и толкова, ако желаеш да бъдеш щастлива, направи необходимото.
Казваш няма любов там- а има ли някаде другаде- А ти какво правиш по въпроса? !

2.   Ако имате дете, разберете се кой какво иска от своята половинка, и си създайте любов. Ако нямате дете, то пак може да го пробвате. Ако не, си отивай (по-добре раздялата да ти е последния вариант, за да не съжаляваш след време).

3.   Всеки един човек на тази планета се бори за щастие, освен ако не е облагодетелстван и даже не предполага, че съществува нещо друго, та интересно ми е колко го намират.

4.   Здравей! Аз се чувствам като теб. И при мен нещата стоят по същият начин. Не съм щастлива.... Съпругът ми твърди, че ме обича, но не е така. Той ме приема за даденост, негова собственост, за жената, която му чисти, готви, пере. Аз също не мога да взема рашение и да кажа КРАЙ. Не знам дали ще намеря това, което търся, но съм сигурна, че то е там някъде и ме чака. Просто не трябва да се отчайваме, а да гледаме смело напред и сами да си помогнем... Опитай се да намериш нещо, което ти доставя удовлствие да правиш, услихвай се често, търси приятели, които те зареждат позитвино и си мисли, че ще бъдеш щастлива, но кога, как и къде не знаеш, но то ще стане.... повтаряй си го всяка вечер и ще се случи, повярвай ми. Весела Нова Година!

5.   И защо се оженихте като нямало любов? Кой ти е крив за положението, замисли се?

6.   Разбирам те, но не съм много съгласна с теб...
... "А всеки човек иска да бъде щастлив. За мен не е важно как. Ключовата дума е „щастлива”- значи ли това, че си готова на всичко? Дори да предадеш мъжа си?

7.   Към 1: Нямам любов и навън. Не ми е задължително да имам любов, но не я изключвам. Просто искам да съм щастлива. Какво според теб е необходимо да направя?
Към 2: Имаме дете. Заедно сме от 12 години, тепърва любов да създаваме. Май ни е късно за това.
Към 3: И на мен ми е интересно... :)
Към 4: И това го пробвах. Рисувах, излизах с приятели. Усмихвах се и се усихвам. Просто, вечер когато се прибере и всякакви усмивки изчезват от лицето ми и всяко добро настроение се изпарява...
Към 5: Мисля... но това, че знам виновника нищо не промени. Все още съм в тази ситуация. Казваш го така, сакаш никога не си грешил/а. Някакви други съвети да ми дадеш?
Към 6: Не смятам, че наранявайки друг човек ще се чувствам истински щастлива, а аз искам това. Нямам предвид, че съм готова на всичко, а че нямам конкретно виждане за щастието. Надявам се това да отговори на въпроса ти. :)
Благодаря за мненията на всички ви! Весели празници!