Споделена история от Други

Честита Нова 2013 Година - От Екипа на Сподели.нет
Честита Нова 2013 Година,
Желаем Ви здраве, щастие и любов.
Моля да ни простите за всички забавяния :-))) волни и неволни грешки, които сме допускали през 2012 :-)

Екипът на Сподели.нет

Коментари

1.   Честита и на вас "екип", да сте живи и здрави и много успехи и любов!!!

2.   Много мило :) Много сте сладки!
Ч Н Г и на вас от баба ви Пени

3.   Браво на този полезен сайт! Много хубаво, че няма вулгарности и дивотия. Пожелавам успешна 2013 на екипа! На всички пожелавам една мнооооооооого хубава 2013 и като цяло, да е мноооооого по - лоша от 2014. Здраве, здраве, здраве, здраве, здраве!

4.   Благодарим, честита и на вас!

5.   vie ot ekipa ste mnogo ne dobre shto ne mi pusnahte istoriqta vav saita a we hem beh spazil sichkite pravila i istoriqta si mi e savsem noramalna imam chuvstvoto che si praete kvoto si iskate razvalihte mi nastroenieto za novata godina

/Модератор7 - Истории и коментари писани неграмотно или на латиница не публикуваме. Този го одобрявам за да отговоря. Ч Н Г на вас и опитайте да пуснете историята на кирилица.

6.   Честита Нова година и на Вас! Здраве и много успехи!
*Д*

7.   Да сте живи и здрави и вие!
Много си обичам този сайт!
Честита Нова година на цяла България!

8.   Честито и на вас!
Съветите, които си даваме са безценни понякога.
Дори да не ни минава понякога мъката, поне ни олеква..

9.   Честита! Много щастие, усмивки, късмет, здраве и пари през новата година!

10.   Честита и на вас, мили хора! Бъдете здрави, богати и обичани:))

11.   Ч. Н. Г. и на вас. Бъдете ни полезни така, както ние се опитваме да бъдем полезни на другите. С благопожелания за Новата година. Ако поне ние или Вие сме помогнали на поне един човек бъдете сигурни, че и двете страни сме направили много.

12.   Честита и на Вас пичове! И мерси че всички теми, които написах не ми ги споделихте, ама карай хахахаха Да напиете като свинйе. ;д;д;д;д ареееееее

13.   ЧНГ и на вас екипа на spodeli. net. бъдете живи и здрави, много любов и щастие ви желая, усмивки и позитивни емоции, благодаря ви за публикуваните истории
и коректното отношение.

14.   ЧНГ

15.   ще може ли да ми побликувате историята .... чнг и на вас !!! :)

16.   Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви 2013 година да е магична и изпълнена с незабравими преживявания!

17.   И на вас много здраве щастие късмет и да продължавате да подържате този прекрасен сайт (:

18.   Честита 2013, браво за сайта, номер 1 сте.

19.   честита 2013г. Да сте живи и здрави. Д-р Хаус

20.   ... момичета.... честита и на вас.... и да знаете, че ви харесвам и без да ви познавам... , а може би и точно заради това... бъдете здрави, позитивни... и влюбени... ЗАРА

21.   Честита Нова Година :-) Господ да дарува всяка добрина на редакционния екип на Сподели. net и читателите. Спаси Господи!

22.   ЧНГ и на вас малко е на патерици но все пак от сърце и да ми качвате историите ей ;)

23.   20 как позна че са момичета? Иначе ЧНГ и от мен и дано да има само яки теми тая година.

24.   .... 23.... няма как да са мъже, чисто женска интуиция.... а относно възрастта;всички готини жени са и момичета.... а иначе спорна 2013 и на теб без значение на пол и възраст.. 20