Споделена история от Други

В какви сайтове прекарвате времето си?
Е, въпросът е такъв: В какви сайтове прекарвате времето си, по колко часа на ден, кои са те? Те полезни ли са за обществото или не са? Защо влизате в тях?

Коментари

2.   Това анкета ли е?

3.   Сайтове за вицове, сайтове за това как да успеем в живота, топ 100 на пиратския залив, сайтове по специалността ми и сайтове за конспирации - опитвам се да извлека зрънцата истина от пясъка там, новинарски и за клипчета също.
Сайтовете на Сподели и такива с лични драми - за да не греша толкова в живота.
Интернет радиата( на едни и същи хора)
Www. sky. fm и www. di. fm имат ЗА ПОЧТИ ВСЕКИ музикален стил в света по един радио канал....
и разбира се- сайтовете за софтуер за телефони- да видя колко мога да го модифицирам, колко да го ускоря, подобря и напълно контролирам- без да пукне. Сайтовете за възрастни айде тях не ще хи споменавам: -)

4.   webcafe

5.   Чета и пиша в много цветарски фруми - както български, така и чуждестранни. В тях прекарвам най-голяма част от времето си. Посещавам почти всеки ден и този сайт, но не се застоявам много като време в него. Също чета в БГ-мама, но там е кокошарник и затова не пиша. От време на време посещавам сайтове за строителство и ремонти и он-лайн бутци за дрехи и обувки.

6.   facebook.. :D

7.   за сега няма сайтове който да са ме зайнтригували до толкова че да ги посещавам всеки ден... да точно така дори и facebook skupe and ask. fm.... за този не се знае за сега ми харесва обаче не съм стигнала до пристрастяване че чак всеки ден да го посещавам... а колкото до вапроса ти ми някой са полезни като този например и още един в който съм влизала (сега няма да ти го давам защото не искам да правя реклама на чужди саитове) иначе има и такива който водят до пристрастяване и не можеш да издържаш без тях такива са както вече казах skupe ask. fm и най вече "facebook" ама това е друга тема та... моят съвет е влизаи си в саитове който не тебе ти харесват и които мислиш че не ти вредят

8.   спорели.нет :-)

9.   Facebook.

10.   Всеки ден съм в читанката

11.   Замунда (за филми), Читанка. инфо (за книги), тук, разните му там музикални, фейсбук (ама доста рядко), разни форуми, разни блогове, Откровенията също ги чета.

12.   Tumblr.com

13.   Фейсбук и влизам регулярно в Сподели, но все пак не всеки ден. Засега не съм намерила сайта, който да ме кара с удоволствие да се връщам в него, да ме изненадва, вдъхновява и радва едновременно.

Soul