Споделена история от Други

Портал към друг свят у дома
Виждам, че тук има доста хора, запознати с езотериката, окултизма, и може би по-наясно от мен с душите, преражданията и живота след смъртта. Аз също се интересувам от това. От 2-3 години съм изчел доста книги, материали и съм запознат с много различни мнения по темата. Реших да пиша тук, защото ми се случи нещо и не смея да го споделя с никой познат. Може би ще разберете защо. Въпроса ми е: "Възможно ли е? ".
И така:
Когато се случи това не съм се замислял за живота след смъртта даже за миг. Винаги съм вярвал, че смъртта е края. Преместих да живея с е приятелката ми в друг град. В апартамента, където живеехме започнаха да се случват странни неща. Това стана на втората година от преместването ни. Идвали са различни наши приятели, които потвърждават нашите преживявания, когато сме били сами там. Сенки, стъпки, гласове, кошмарите на приятелката ми, моите кошмари. Според мен там имаше портал за друг свят. Аз бях подтикнат да се самоубия и едва не успях. Не съм сигурен, че това не беше само моя вина. Така живяхме там 4 години.
Наскоро осъществих връзка с починал роднина на телепатично ниво. Не ми е за пръв път, но всички други са били на донякъде физическо ниво. Страх ме е само да не са ме заблудили и да съм общувал с нечист дух. Моля ви да подходите към това без излишна ирония. Вярвате ли, че това наистина се е случило, защото за мен беше като сън? Възможно ли е да съм луд? Възможно ли е и двамата да сме луди и заедно с нас и другите, които са се докоснали до нашия зловещ апартамент, който дори веднъж не нарекохме свои дом, защото не беше?

Коментари

1.   Това не трябва ли да е в ИЗМИЛСЕНИ истории????

2.   Занимавала съм се с тази страна на живота от както се помня, по простата причина, че от самия момент на раждането ми всеки и всичко вещаят, че аз съм като мост между световете. От дете сънувам само осъзнати сънища, сънна парализа съм имала веднъж, но то не е сигурно, че е била такава, понеже аз очи нито съм затваряла нито съм отваряла. Усещам енергията като детектор. Както и да е.

Няма човек около мен, които не се е убедил, че тези неща ме следват . Знам адски много и го знам от дете. Преди да прочета всичките материали, които съм чела, знаех написаното вътре. Да го наречем 6-то чувство. Преди да си изкажа мнението искам да знаеш, че аз се занимавам предимно с подсъзнанието и точката на съзнанието. Променяне на реалностите, филма " Тайната" , 6-то чувство, насочване на енергия. С духове не си играя и те съветвам и ти да не го правиш! Ужасно е грешно, приятел. На сън ми се се явявали какви ли не неща и всяко едно от тях ми е казвало, че първо се достига едно определено ниво на съзнанието и се овладява и чак тогава се намесваш в други светове. Не си играй с духове и не се меси в свят, който не е твой. Не си луд, всяка душа има енергия, а духовете са души без тяло. Тялото е един вид граница, по-точно мозъка и съзнанието са границата, която спират душата да използва пълната си енергия. А ти с енергия не може да си играеш. Не се знае какво ще си повикаш у вас. Вземи светена вода, напръскай си къщата, прокади с тамян и ако чуеш шум вложи енергията си в това, да "изтласка" чуждата намеса. Веднъж цяла вечер чувах шумове изправих се, отидох до вратата и чисто на глас си казах, че искам тишина, ако е възможно. И всичко си спря, бях спокойна. Когато човек е спокоен, енергията му не изнервя нито духовете, нито другите хора.

Действително такива неща има. Един ден си стоя аз на леглото и усещам нещо такова около мен. Започнах да чувам някакви странни шумове от земята и ми стана нервно. Все едно някой ми каза да се изправя и да изляза от вкъщи. докато стана от леглото и отида в другата стая да кажа на къщата да се изнася на двора, земята започна да се клати. Земетресение, добре си беше. Бързо свърши, но самия начин по-който го усетих... без коментар. Не вярвам, че сама съм осъзнала, че ще се случи нещо подобно.

3.   Не си луд, авторе, но правилно постъпваш споделяйки анонимно тук, не казвай на приятелите си, защото те определено ще те сметнат за такъв. Имаш високи вибрации, които ти позволяват контакти, това е дарба, не се страхувай, ако можеш я развий. Би могъл да помогнеш на много хора, давайки им утеха и увереност, особено щом можеш да разговаряш с мъртвите. Аз отдавна търся такъв човек, мисля че има 3 или 4 в България и скоро ще ходя, защото искам да говоря с починал близък. Според мен самия апартамент явно има някакви специални вибрации, или се намира на определено място... не знам...

4.   Извикайте някой човек, който е навътре с нещата да усети тези сили във апартамента ви. Може да ви помогне или най-малкото да ви успокои, че не сте луди.

5.   Аз пък викам починалият ми съпруг, призовавам го да ме прегърне. Изминава определено време и усещам вибрация около раменете.
Отначало беше ледена, но постепенно се затопли с времето и дори сега вече е приятна. Отпускам се и спокойно заспивам. Но не винаги отговаря на молбата ми.