Споделена история от Други

Търся си филм
Здравейте, приятели! Първо искам да се извиня, че давам името на единия филм на английски език, просто не знам как се превежда на български език.

Много ми се иска да гледам някакъв хубав филм. Значи ще ви обясня моя вкус. Обожавам филми, които се развиват на някакво екзотично място. Обичам романтични комедии. Такъв тип филми, които ми харесват, са:
1. Шест дни, седем нощи
2. Just go with it
3. Флирт с четиридесетгодишна

Другия тип, който харесвам, са филмите тип "Умирай трудно".

Благодаря за съветите!

А, само между другото се сетих, че търся заглавието на един филм със Сара Джесика Паркър, където тя става свидетел на престъпление и отива да се крие в една хижа и има едни мечки... Моля ви, помогнете ми!

Благодаря отново, че отделихте време да прочетете моята история, ако мога така да нарека този текст!

Коментари

1.   Did You Hear About the Morgans?
Това е филмът, който търсиш.

2.   Веднага се сещам за един- "С жени на море". Убедена съм, че ще ти хареса. :)

3.   завръщане в синята лагуна е филм който се развива на остров и е романтика може да ти хареса

4.   Учуден съм че не са ти предложили "класиката в жанра" - The Beach (Плажът) :)

5.   Благодаря на номер 1! Номер 2, още тази вечер го тегля! Номер 3, за какво става въпрос този филм?
Авторката :)))

6.   На Адам Сандлър филмите са чудесни! Или въобще много добри филми има. Гледай 50 first dates или Бракувани.