Споделена история от Други

Моето странно хоби
Здравейте, мъж съм на почти 34. Имам едно странно хоби-обичам да събирам образи от почерци. Събирам образци само от жени, понеже мъжките почерци не са толкова красиви. От известно време искам да разширя периметъра на действие-да събирам образците в Морската градина, където има повече момичета. Въпросът ми е насочен съм женската част от аудиторията-как бихте реагирали, ако ви поскат да драснете няколко реда? Бихте ли желали да разберете нещо повече за човека, който Ви е поискал образец-имам предвид да се запознаете с него, и т. н.
За протокола-нямам приятелка, и донякъде искам да използвам това хоби за намиране на подходящо момиче.

Коментари

1.   Зависи, авторе. Аз съм щастливо омъжена и бих ти написала две изречения, но до толкоз. Има доста самотни жени в Морската, но според мен по-добре пробвай с някое кученце. Особено, ако е кутре, то ще привлече много женски погледи и много добри емоции.
Някои жени могат да се почувстват заплашени, ако си дръзък и натрапчив, но при кученцето сами ще се дотътрят, защото нямат друг избор - то прилича много на бебче (големи очи и пропорциите на главата и тялото като цяло), а жените сме програмирани буквлано да се интересуваме от бебчета. Пробвай - вземи куче(нце) от приятел и направи 2 кръгчета в града, ще получиш много внимание от жени на всякакъв възраст - обвързани, свободни, грозни, хубави, дебели и тънки - от всякакъв вид и раса.

2.   Не ме учудва хобито ти и бих написала нещо. Друг е въпроса че не мога да дойда до Варна. И още ако някой ми поиска такова нещо ще ми бъде интересно и да се запозная с него.

3.   Няма да се учудя, ако те видя в Морската. Хора всякакви, едно лято на плажа един продаваше мартеници САМО за 5 лв бройката... :)))

Но и няма да ти обърна внимание, признавам.

4.   Здравей! Разбирам хобито ти, защото аз имах още по-странно като бях малка - не просто да събирам образци, а директно да имитирам почерци - няма значение на жени или мъже. И мога да кажа, че бях доста добра в тази работа. Другото беше да имитирам подписи, в училище можех перфектно да имитирам подписи на учители и родители :) Като понякога ми се е налагало да го правя, също и за да помогна на някой. Мога да кажа, че е доста полезно умение ;)
Така че, авторе, ако дойдеш и ми поискаш да ти напиша няколко реда, именно с тази цел - че събираш почерци, ще го направя с най-голямо удоволствие. Само подпис не бих ти дала - откъде да знам, че не можеш да имитираш като мен? ! ;)

П. С. Както каза дамата, коментирала под номер 1, ако става въпрос за свалка - по-добре да избереш друг начин.

5.   Това става само по филмите. Аз ако не бях щастливо омъжена, а самотна никога нямаше да погледна мъж, който се лепи на всяка. Не насилвай нещата така нищо няма да излезе. Най хубавите неща са неочаквани...

6.   Според мен си е направо леко плашещо.. Луди всякакви, едва ли един 34-годишен мъж, искащ да му пишеш в тетрадката, би събудил нещо повече от - не страх, но да кажем уплаха от рода "Тоя откачалник какво ме занимава? " Малко грубо звучи, но съм сигурен, че 90% от жените бха си го помислили, а на останалите 10% едва ли ще попаднеш... Но успех все пак, макар да мисля, че е малко creepy...

7.   Авторът: С това се занимавам от 7 месеца. Работя на такова място, че в петък, събота и неделя има промоутърки. От тях 90% са дали образец от почерка си. Иначе досега имам събрани 128 образеца.

8.   Аз не бих ти написала нищо, защото е странно. И въобще някой мъж да ме заговори в градината - ще си помисля, че си търси забивка за 1 нощ. Наистина опитай по-добре с кученце и не налитай много, защото по градинките има всякакви. В нашия град примерно е пълно с мъже, дето се опипват докато гледат минаващите. По-добре пробвай да намериш гадже някъде другаде.

9.   Авторе, и без да обясняваш в последното изречение какво реално целиш с хобито си в парка, то се подразбира.
Но не само, че е страшничко, ами направо гадно 34 годишен зрял мъж да се заговаря с МОМИЧЕТА (?? ), и най-вече в парка.
Не се сърдиш, нали....
Има и други начини, номер 1 е много добронамерена и ти дава добър съвет.