Споделена история от Други

Желанието да разбера бъдещето
Напоследък забелязвам, че имам проблем, защото непрекъснато изпитвам желание да разбера какво ще се случи скоро. Намерих сайт с карти таро (които не знам как, но ме усещат и усещат събитията около мен) и сайт за руни.
Не съм сигурна къде точно ми е проблема. Ужасно нетърпелива съм. Имам чувството, че остарях с мисли за бъдещето. Ходя на йога, запозната съм с този вид мислене и не знам защо го допускам.

Как бихте ме посъветвали?
Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Я го дай тоя сайт насам, че ми стана любопитно. :)
Ами, какво да ти кажа. Аз умишлено страня от врачки и т. н. Въпреки това преди 2 години редовно ходех при една баба от 3-тия етаж, с която си се знаем, тя ми гледа на кафе и познава наистина с много големи подробности. Гледачи са ме спирали по улицата или в кафенето (2 пъти ми се е случвало) и са почвали да ми говорят разни истини и да ми познават.. В общи линии, съветвам те да не се задълбочаваш. Не забравяй, че вкусът на живота идва от тръпката за непознатото..
Но пък ако нещо мъчи някого, защо да не се консултира? Това е моето мнение

2.   Вървиш в много грешен път. Не искай да знаеш бъдещето, а гледай да живееш праведно в сегашното и се покай за грешния си начин на живот. Ако това правиш ежедневно, ще получиш успокоение на забързаната ти душа. Чети Библията - ще те научи на много неща, а може и да видиш бъдещето - ако ти даде Бог.

3.   Хвани си мъж!

4.   Продължавай така! Всички хора са любопитни за бъдещето си (заложено ни е генетично както вярата в божественото), но някои са по-любопитни от другите, които са вечно заети или ги е страх да научат бъдещето си. В това няма нищо лошо, защото е добре човек да се поддава на поривите си стига те да не са аморални и наказуеми от закона. А получаването на информация за бъдещето ни още не попада в тези категории. Пък и предвид нивото на достоверност, което дават сегашните методи за гледане в бъдещето не можем да кажем, че е по-добре да не знаеш какво ще стане, защото ще развалиш интригата или нещо подобно. Не познавам нито един метод, който да ти опише точно как ще премине всеки твой ден в бъдещето и затова ти пак ще бъдеш изненадана, но не толкова пъти, колкото щеше да бъдеш, ако не беше използвала гадаенето на таро, руни или друг метод. Само внимавай да не прекалиш с даването на пари на разни врачки и тем подобни, защото любопитството не бива да те остави гладна или на улицата. Съобразявай се с това.

5.   Би ли пратила този сайт с картите таро? Всеки е любопитен относно бъдещето, но може би е по - добре да не знаем. :)

6.   Аз пък си гледам с обикновени карти, досега никога не са ме излъгали. Пробвай техниките с обикновени карти, тарото не е за всеки, особено тези онлайн нещо не им имам вяра в тълкуванията. :)

7.   http://occultbg.com/ Е сайтът. Благодаря за мненията и коментарите! Може би е, защото не съм уверена и ме е страх. Някаква зависимост е. Не е редно да се живее в бъдещето. И да, съгласна съм, че вкусът от живота е неизвестното. И съм си хванала мъж, но като ме е страх и за него, защото не знам дали си струва. Боже, не знам как може да мисля така. Спирам с тия глупости. И все пак, това което показват и казват дали карти таро, дали руни, дали врачки може да бъде променено!

8.   Хеей, аз не мисля, че това беше въпроса ми. :D Не смятате, че не е нормално?
Някаква зависимост.