Споделена история от Други

Подарък за рождения му ден
Здравейте :) Аз съм момиче на 18, приятелят ми му предстои да стане на 18 и се чудя какъв подарък да му купя.. Със сигурност знам, че харесва много музиката.. Искам да е нещо, което наистина ще го зарадва много.. Въпросът ми е и към момчетата, и към момичетата :) Момичета, вие какво сте подарявали на приятелите си и са се зарадвали? Момчета, какво сте получавали или бихте се радвали да получите като подарък за рождения си ден? :))) Той ми беше казал преди, че най-хубавият му подарък ще съм аз, но няма как да не му купя нещо.. Обичам го наистина много, повече от всичко и искам да го зарадвам с хубав подарък :) Момчета и момичета, помагайте, давайте идеи :)))

Коментари

1.   Купи му хубави слушалки от които да слуша музика, сложи си ги и скачай гола в леглото :-D.. Хихихих

2.   Най-хубавия и лесен подарък е ако напраимер той си има някакво хоби което много го влече или спорт нещо подобно. Аз например скоро станах на 17 и ми подариха тениска с логото на Ханибъл фор Кинг тъй като съм голям фен на стрийт фитнеса. Все пак както ти е казал той най-големия подарък ще бъде едно хубаво и мило отношение.

3.   Щом обича музиката му подари нещо свързано с нея. Нещо на любимата му група/изпълнител. Моят приятел е голям фен на Рамщайн. За рождения му ден миналия месец му подарих тениска на Рамщайн и един албум, който знаех, че иска, но няма. Страшно много се зарадва и това си личеше. Ти най-добре познаваш приятеля си, подари му нещо, което ТОЙ обича и желае! Може и игра да е, интересува ли се от игри? Споделял ли ти е, че иска нещо? На тия въпроси само ти можеш да отговориш. Успех :)

4.   Щом обича музиката...
билет за някакъв концерт? Някакъв албум на любимата му група?

5.   Авторката : Благодаря за дадените отговори до сега , иначе не знам дали има точно любими изпълнител/група , слуша си транс , хаус , бг рап .. такива .. а и игри играе също , да .. аз гледам като си говорим когато се сетя нещо тайничко да го подпитам какво иска без да се сети хихи но той все не казва :) Между другото , кои марки слушалки са хубави наистина :) Ако не измислим друго , ще взема идея от дадените до сега и може би ще допълня нещо от себе си :) Благодаря вии :)))

6.   слушалки Доктор Дре

7.   Билет за концерта на Snoop Dogg (a. k. a Snoop Lion), който ще се проведе на 8 ми Юли тази година в град София на Арена Армеец. Билетите започват от 60 лева до 120 лева според местата. Успех ;)

8.   Номер 7, мерсии многоо ще гледам да потърся билети :)) Нямам голяма финансова възможност но ще гледам да събера някак си пари, а онлайн от къде мога да намеря билети :)
-авторката :)