Споделена история от Други

В България имаме отвратителни звезди
В последните години и в чужбина известни стават всякакви олигофрени, но имам чувството че ние в БГ имаме най-тъпите звезди. Омръзна ми да им гледам мутрите на все едни и същи, които се въртят по всички предавания. Ами за младото поколение актьори какво да кажем - Деян Донков, Симеон Лютаков - хем не са нищо като актьори, хем са грозофили, хем са нахални и обикалята всички филми и сериали. Кой ги лъже тези хорица като Николета, Златките и компания, че стават за нещо?

Коментари

2.   Хаха и аз се чудя

3.   Тези звезди, които визираш, са по-скоро разни черни дупки. Хич не им обръщай внимание. Аз поне на тях не им се дразня, кофти ми е, като наоколо някой почне да ги обсъжда и се изненадва, че не знам кой кой бил или кого е**л. Всичките ми се сливат в един голям и напълно безинтересен образ. Николета, Курволета, Ивана, Гергана, Емилия, Пресилия, Евгени, Валери... някои единици ги знам кои са, повечето - не съм наясно даже как изглеждат. Целенасочено ги отбягвам. То всички фолк звезди са с футболни звезди, изобщо съчетание на ф-тата, и както нито едните, нито другите всъщност са добри в това, което правят, на английски има една много добра и често използвана дума с f, с която карам за почти всичките „звезди“ от тоя тип, независимо дали е някой нашенец или м-р Бийбър с величавата му коса.

4.   Шутовете и пълният цирк са радвали хората през годините - Като започнем с някои участници, които живееха в къща пълна с камери, като разголени островитяни, поредица от бездарни певици и тв водещи и още много примери. :)
Приятните лица от Вип зоната са наистина малко. Обаче сега на последния си въпрос ще получиш интересни коментари, и така ще си отговориш кой ги лъже.

5.   И кой те кара да си занимаваш вниманието с такъв род персони? Нима резонираш интелектуално или духовно с тях? Това са еднодневки - днес ги има, утре никой няма да си спомня за тях, камо ли за думите и мислите им.
Чети книги - има ВЕЛИКИ автори и съвременни, и отпреди 100 години... какво си губиш времето с глупости?
Огледай се около теб - има хора с романтични и поетични души, вярно че никой не знае за тях, понеже целта на живота им не е да се навират в очите и ушите на хората, но не са ли те най-прекрасните хора които познаваш?
По-далече, по-далече от масовките!

6.   До 5 - ами защото обичам телевизията, но като включа телевизора те са там. Преди десетина години не беше така, нямаше риалити програми, а чалга певиците ходеха само при Слави. През останалото време си пееха по Планета.

7.   Какви звезди бе? То тва звезди ли са? ;д Някакви долни отрепки, имащи се за много важни.

8.   Няма звезди, защото няма кой да вложи повече пари в по-качествена продукция, а това пък е поради липсата на пазар за такава. Държавата е малка. Затова се разчита на естествена простащина и пошли скандали. Пазара и продукцията са обвързани взаимно.

9.   Мисленето на изключително много българи е доста повърхностно и тъпо.

Като някой се пъкне пред камерата 2-3 пъти и айде той е звезда, популярен, няма друг като него и т. н.

Докато из страната има доста талантливи хора, но просто нямат възможността да се изяват, нямат пари, защото трябват пари, за да завършиш Натфиз например, но много хора нямат нужните средства и няма как да си сбъднат мечтата.

Защото има много други (в шоубизнеса) които ги спират, или не им подават ръка, защото истината е че актьор се става с връзки, много връзки.

И тук е въпроса: Как ще има добри актьори, след като всичко е уреждане?

Тва което го гледам по телевизията... 90% от тях са аматьори
даже и Зуека и Д. Рачков като ги гледам как ми се криват и насилват... въобще не ми харесват и за мен не са актьори.

Да не говорим за ония младите... революция зет тама... олигофрени и к**ви

Едно Момче-20г.

10.   Номер 9 до някъде е пра/права, но има само един въпрос към номер 9 какво не ти харесва в революция зет за мен децата много добре си играят ролите.!!!! :) :) :)

:* :* :*

11.   Защо да нямаме звезди бре авторе? В сериала `Под прикритие`виж как добре си изиграха ролите повечето от актьорите. Особено Ку-Ку-Куката :)

12.   Хаха изобщо не играят добре. Под прикритие е пълна боза както и другите ни сериали. Играят като дървета.

13.   12 Според мен добре си играят. Много ми харесва един цитат от този филм: - Искаш ту купа нови зъбки?

Ти май си Американизиран, то не е срамно, те американците са много умни хора, ти явно си точно като тях ;)

14.   Сериалът ''Фамилията'' изглежда много интересен,
и Блатечки и Антоний Аргиров участват. :*:*:*:*:

А ''чужденецът'' гледали ли сте го? Български е, на мен много ми хареса. :)

Koffkathecat

15.   Всички изброени са ми мега тъпи. А нашите актьори все са някакви мизерници.

16.   15 пусни си турските сапунки и радвай, явно всичко Българско ти е омразно.

ПС: Няма да ти се разсърдим, ако не ползваш и Български сайтове и форуми ;)

17.   Едва ли звездите тук са по-лоши от тези в другото земно полукълбо...

А, ти говориш за "звездите"? Правилният термин е "известни личности". Но по-важно е с какво са известни. С постоянните си скандали, със разюздания си сексуален живот, с наркотичната си зависимост, с пиянските си нощи, с простащината си, с главозамайването си, с пълната некомпетентност по общественоважни въпроси и т. н. В България малко хора (да не кажа николко) стават известни с добродетелите си. Защото за съвременния българин добродетелен е синоним на "глупав" и "старовремски". Не ровете в речниците - грешката не е във вас! Наистина тези думи нямат нищо общо една с друга и няма как да са синоними на една и съща дума, но това го кажете на "разбирачите". Да се върнем на въпроса - тези две думи намаляват шансовете ти да спечелиш народната любов до 0, 00000%. Та какви да са известните ни личности? Модерни и готини. Без значение какъв смисъл се влага в тези две думи.

Докато народът ни е такъв, известните личности ще са отвратителни. Промяната трябва да започне от обикновените хора, за да достигне до тази конкретна група индивиди.

18.   16, турски бози не гледам. Гледам хърватски, американски. Но предимно по-старички, новите са бози. Всеки знае, че филмите от 80-те са класики, които новите бози няма как да минат по качество.

19.   хомер 18 е прав. В днешно време сичко е боза!
Само старото си е класика ;)
гледайте Brain Donors
Най-великата комедия в цял свят! 1992 година ;)

Едно Момче-20г.

20.   18, напълни му душата!!! Браво! Браво! Браво! Жалкото е, че сегашните хлапето (включително и тия от горните коментари) не разбират класиките! Не говоря само за американските. Защо не вземете да изгледате някой стар български филм, а гледате новите бози? Пуснете си "Да обичаш на инат", "С деца на море", "Куче в чекмедже". Тия филми за разлика от сегашните са правени по нашенски, а не американзириани и взаимствани. Има от къде да ги свалите, така че дърпайте, а не гледай това, което дават по сегашната телевизия!

Snowman

21.   Николета Лозанова = българската Ким Кардашян

И двете са к*рви, и двете са дебелогъзи, а в крайна сметка с известни с това, че са известни (и че търсят внимание). Ироничното е, че толкова много американски момичета подражават на Ким... и толкова много български кифлички подражават на Николета :)

22.   Еми това е българския манталитет - колкото по-селско и просташко, толкова по-добре. А жалкото е, че има много хора, които им подражават...
Girl13

23.   22 Българския манталитет не е това, което си написала. Българската култура днешни дни е резултата от 1. 5 милиона цигани и над 1 милион турци живеещи с нас, а не както беше преди - изолирани от обществото.

Ако България означаваше Простак и Селяк - нямаше да сме най-старата държана на континента с изключение на Гърция.

От малцинствата дойде това - Българска работа. а не от българи. Не те знам каква си по националност, но ако си българка, вземи се стегни малко и се осъзнай кого оплюваш. Ако не си българка - то е очевидно защо го правиш.

Приели сме двата най-лоши вида малцинства на планетата - цигани и радикални мюсулмани. Радикални защото всички говорят как България трябва да стане Турция, а турците, които са си в турция вероятно нямат никаква представа какво правят и какво искат тия откачалки тук.

България всички искат да я оплюят и заличат, незнайно защо. Всеки който дойде тук да живее, първата му работа е да иска някакви права и привилегии, които никой българин няма, но той ги иска за себе си. После започва да ни оплюва като нация - Ами като не ти харесва взимай си багажа и отивай в дупката от кято си изпълзял.

24.   Що, бре, аз си харесвам Николетка, много е красива, симпатична и секси!!

25.   Какъвто и народа, такива и звездите. Ако никой не се прехласваше по певачките от Пайнер 90% от тях щяха да работят като чистачки или евентуално, с много късмет, като сервитьорки в някое треторазрядно заведение в родния си град/село. Така, че народа си харесва кухите лейки, имитира ги, дава пари за да ходи да ги слуша и това е положението. Няма как звездите ни и изобщо идолите ни да са супер интелигентни на фона на общата простотия. Народа това си харесва и това търси и щом има търсене, има и предлагане. А имаме добри актьори, класически музиканти, оперни певци, ама на. Хората са известни и ги ценят в чужбина, а ние тука си искаме Николета, Азис, Валери малкото коте и т. н. Така, че по нивото на звездите можеш да си направиш извода за интелектуалното ниво на българина. Тъжно, но пък съвсем нормално. А и не само нашите са така. Мигар в чужбина си нямат недоразумения като Ким Кардашиян, Джъстин Бийбър, Майли и т. н.? На всякъде по света си има забавления за образованите и забавления за тълпите. Да не мислиш, че разните там измислени рапъри от гетата са много по-добре от нашите Пайнерки? Само стилът им е малко по-различен, но иначе същата работа. Забавление за прости хора.

26.   Какъвто елита, такава и държавата, такива и звездите !