Споделена история от Други

Сънувах три пъти, че съм бременна...
Здравейте! Искам да ви споделя един мой сън... Миналата вечер сънувах три пъти че съм и бременна от един и същ човек - приятеля ми и трите сънища бяха еднакви... гледах в съновници и споделени сънища много момичета пишат че съня се сбъдва аз съм на 19 години моля ви помогнетеми с някакви коментари и мнения, каквито и да са ще ви бъда много благодарна... какво означава да сънуваш за една вечер три пъти един същ сън... благодаря на тези които отделиха време да прочетат и коментират.

Коментари

1.   И какво като си сънувала, т'ва не значи непременно, че ще стане истина, аз като сънувам починалия си баща значи ли, че ще се сбъдне (т.е. да възкръстне)?! Баси стига сте писали глупости тука. Прегледала си съновниците, тва е достатъчно, какво очакваш да ти кажат хората?! Сънищата не са нищо друго освен плод на подсъзнанието. Самият сън се влияе от множество фактори, като светване на лампата дори. Историкът Мори например разказва как веднъж сънувал, че се намира в Париж в бурните дни на Френската революция. Залавят го и го осъждат за измяна на отечеството. В съня си Мори подложил главата си под ножа и... усетил реално удара върху шията си. Когато се събудил, видял, че върху шията му е паднало парче от рамката на кревата. Целият сън е породен от усещането на удара, но това усещане не е отишло в съответния център, който е спял. То се отправило на друго място - към центровете, които са запаметили прочетеното за Френската революция. И ето комбинацията.

2.   И аз сънувам мн пъти че съм бременна, а то какво просто ми се пишкало, по малко вода просто
успех
Емили

3.   Aз знам че някои сън повтори ли се ,значи ште се реализира.не искам да те плаша,само така съм чувала

4.   МИТИО: Да ти е честито мацка. Но спокойно сънищата се сбъдват след като си на 30 ;)

5.   То никой не е застрахован от това, така че си внимавай, без да мислиш само за това :)

Иначе аз знам, че като сънуваш някоя жена бременна я очакват неприятности, а ако сънуваш как ражда - че ще се оттърве от тях. Един ден една моя роднина ми се обажда и ми казва да внимавам, тъй като сънувала, че раждам. Аз не вярвам супер много, но от любопитство прочетох съновника, и скоро действително ми се реши голям проблем :)

6.   От авторката - случайно попаднах на тази история,която бях написала преди година и пет месеца,дори бях забравила за този случай със съня :) специално към номер 1 : преди 7 месеца направих аборт така че сам/а си направи извод дали е станало истина съня ми и дали означава нещо

7.   Едно е подсэзнателно да се съмняваш в нещо или да си просто сигурна,друго е да сънуваш!Някой път сънищата са проекция на подсъзнателните ни мисли!Нищо пророческо!Щом спиш с мъж,много ясно,че може и да забременееш!