Споделена история от Други

Странен сън!!!
Здравейте! Тази нощ сънувах много странен сън! Запознах се с едно момче, което поиска да оправя една бебешка количка, по-точно да я разтворя. Той ме качи в колата си, в която имаше хора, и ме заведе някъде, не си спомням къде. Оправих количката и той ме върна там, откъдето ме взе. Бях на някаква екскурзия и се прибрах в някаква сграда, подобна на хотел. Беше ми интересно, какво се е случило с количката, дали върви, или не. Започнах да му пиша СМС, но преди да му го изпратя го видях. Оказа се, че е охрана в хотела. Беше висок, едър, но не дебел, с тъмно руса коса и светли очи, много симпатичен. Той ме видя и дойде при мен. Тогава официално се запознах с него. Каза ми, че се казва Светослав Славов, че е от Пещера и че е голям колкото мен. Аз също му казах името си и откъде съм. След това отидохме да се разхождаме. Говорихме си много, доста добре се опознахме. Адски много го харесах и усещах, че и той ме харесва. Даже по едно време ме хвана за ръката. Върнахме се в моя хотел и седнахме, но тук не си спомням много. Само помня, че се бяхме гушнали и нищо повече. Тогава се събуждам и виждам моите приятелки на масата под беседката пред хотела и започвам да им разказвам с какъв красавец съм се запознала на сън. Те започнаха да ме разпитват за подробности и аз им разказах всичко. Оказа се, че съм сънувала в съня си, защото след като им разказах всичко, се събудих в моето легло. За първи път сънувам такъв странен сън и не мога да разбера какво значи, но се почувствах адски добре в компанията на това прекрасно момче!

Коментари

1.   Ех, че хубаво... Това ми беше мечта едно време, да се запозная с момчето за мен по този начин :) Не е изключено да има такова момче и да сте сънували еднакви сънища... да сте се срещнали, но в друго измерение :)

2.   Тук едва ли някой ще ти даде конкретен отговор. По добре иди в един сайт на име sanovnik. bg Там със сигурност ще намериш отговори :)

3.   Този сън означава, че ти липсва любов.

4.   Аз съм на същото мнение като номер "3". Аз също, често сънувам непознати или познати момчета и как се обичаме на сън и колко е прекрасно чувството и как ме прегръщат и целуват. А в живота съм самотна. Нямам никой до себе си. И не съм имала, а много искам и явно мозъкът ми се нуждае вече от изпитване на първата любов(на теб не знам коя ще ти е или пък дали сега нямаш до себе си). Успех! :). Момиче на 16.