Споделена история от Други

Идеи за подарък
Здравейте!

След 2 седмици с приятелят ми правим 1г. откакто сме заедно и искам да му подаря нещо символично и по-значимо, но да е максимум до 10лв, защото нямам почти никакви финансови възможности. Хобито му е да се занимава с коли и само коли. / забравих да кажа, че е на 24г., ако има значение/ :Д За рождения му ден му подарих сребърно кръстче и верижка и му бях написала стихотворение и много ги хареса, и си носи и кръстчето, и всичко ми излезе 20лв., но сега няма да имам толкова много пари, а до 10лв. мога само да си позволя нещо /ако се лиша от нещо, ще се опитам да го докарам до 15лв. /. Пиша тук, понеже в другите сайтове не успях да открия някаква хубава идея за по-малко пари. Мислих си да купя 2 летящи фенера /видях, че не са много скъпи/ и да се качим някъде на високо вечерта и да ги пуснем, мисля че ще бъде готино и ще му напиша нещо от мен самата. Но това ми изглежда някак си малко, иска ми се да му взема още нещо, което да му остане като спомен. Моля ви, ако ви се е налагало да купувате подарък за скъп човек, но за по-малко пари, дайте ми някаква идея. Благодаря.

Коментари

1.   1 ваша обща снимка в красива рамка, за да може да си я сложи до леглото и вечер като си ляга да ви гледа.

2.   Купи му ключодържател на любимата му марка кола или намери от тези, които копират в умален вид разни инструменти за ремонтиране.

3.   Здравей. Тази година подарих на съпруга си следното... принтирах с цветно мастило една наша снимка и с програмата Paint написах нещо, което знам че на него му харесва. Ти можеш да избереш нещо, което знаеш, че на него му харесва. Отделно купих едно готово платно за рисуване / има всякакви размери, в зависимост от размера на снимката/, опаковах това платно с хартия и с габърчета закрепих снимката на опакованото платно. Стана страхотен, различен подарък, но и много евтин и най - важното е, че ти самата си го изработила.

4.   "иска ми се да му взема още нещо, което да му остане като спомен. "

Уау... вие да не се разделяте, та искаш нещо да му остане за спомен. Я стига си харчи парите за глупости, ами си гледайте връзката, бъдете щастливи и верни един на друг.
И нова кола да му подариш, дигнете ли 4-5 скандала, връзката ви ще охладнее и никакви подаръчета от по 20, 15 или 10 лева нема да помогнат!

Едно Момче-20г.

5.   подари му чаша с надпис:
Измина една година от наказанието ти да си с мен, остават още доста, все пак присъдата е доживотна! Е имаш шанс на обжалване, но дали ще спечелиш делото?

6.   ОТ АВТОРКАТА:
Номер 1- За съжаление нямаме общи снимки. :(
Номер 2- Има прекалено много такива ключодържатели.
Номер 3- Хубава е идеята, но както вече казах нямаме общи снимки.
Номер 4- Не, няма да се разделяме. Искам просто да му остане спомен от годишнината ни, какво толкова? Искам да му покажа, че го обичам и също така, че значи нещо за мен. Искам просто да го уважа с нещо малко, но пък ценно. Не знам за какво злобееш излишно. :)

7.   Четох в интернет едно нещо, не си спомням много за статията, ноо ето:

Значи купуваш си сърце около 10 см, което се отваря(кутийка). Струва не повече от 5 лв. После си вземи няколко блокови листи. Изрежи лентички от тях или 100 или 50, колкото ти решиш. После влизаж в гугъл преводач в интернет и започваш да пишеш обичам те, и да гледаш как е на другите езици. И на лентичките ги пишеш. После ги навиваш и ги пъхаш в кутийката сърце.

Мисля, че се казваше "Обичам те! На сто езика" статията. Ако не ме разбираш я потърси в интернет, за да разбереш по подробно.

И след като го направиш, аз те съветвам да направиш и една картичка, или да я купиш с надпис "Честита годишнина! " "Обичам те! "И пожелания за празника. Усмихвай се, прегърни го и му подари малкото подаръче, което ръчно си направила. Той много ще се зарадва.

Е и от мен:Честита годишнина и на двамата! Дано сте заедно още много, много години! :))))))):

П. П. Ако нямате снимки заедно тогава си направете сега и измисли и още нещо към подаръка си.

8.   идеята на номер 5 ме хареса

Дъ БесТ

9.   Портфейл. Ако пуши- хубава запалка. Боксерки. Някакъв сувенир, ако харесва такива неща- има свещички под формата на сърце и други подобни. Разгледай книжарниците и сайтовете. Под 10 лева са. Ако искаш нещо по-романтично- може да измислиш 50 причини поради, които го обичаш или 50 ваши хубави спомени и моменти, да ги надпишеш на малки листчета, които да увиеш като ролце. След това ги слагаш в кутия, която допълнително можеш да декорираш с цветна хартия или както на теб ти хрумне. Има сайтове с много такива романтични идеи тип "направи си сам". Можеш и да приготвиш нещо за хапване, а по време на вечерята да си облечена еротично. Мисля че на това би се зарадвал повече от фенерите :)) Еротично-романтична идея е също ако имате място- да го поканиш например у вас. От вратата до леглото да направиш пътека от листенца от рози(ще откъснеш от някъде :D). Стаята ще е осветена от много свещи, а ти ще го чакаш в леглото гола или еротично облечена ;)

10.   Аз съм номер 3. Добре, като нямате обща снимка, сложи да речем някаква кола, която му харесва или просто някакъв надпис без снимка. Би било добра идея и това.

11.   Ами виждам че годишнината ви е свършила но за следващата ето.. :
Майка ми направи подаръка на тате да е една чаша с тяхна снимка и с надпис обичам те и беше напълнила чашата със хартийки на които пише 100 причини да го обича. И тате счупи дръжката на чашата и я залепи и всеки път като се чупеше не искаше нова все си пиеше кафето в нея чаша ;д А аз за годишнината на мама и тате подарих един гердан с зодията му и от както го е сложил 1 път не го е махнал къпе се с него спи с него ;д имам предвид че и нещо малко да е пак ще го хареса.. :)