Споделена история от Други

Искам да помогна на приятел
Имам страхотен приятел които сега заради мен е на топло за 7 месеца, остават му още 6.
Катастрофирахме имаше последствия и той пое цялата вина.
Той е на 28 години а тя е на 25. Обича я много, тя също, гаджета са от 10 години от 5 години живеят заедно.
Съвестта ме гризе за дето му позволих да ме защити и затова ми се иска да му помогна. Та той иска да и предложи брак но не е много оригинален в тези неща. Днес се му бях на посещение и той ме попита
за идеи, аз не се сетих за нищо, та затова пиша тук, даите някоя идея какво би могло да направи в поне да е по оригинално.
Дайте някоя идея, искам да помогна на приятеля си.

Коментари

1.   Мисля, че е добре да ? предложи на романтично място, след като излезне от затвора. Ако се чувстваш виновен - подари им ваканция в чужбина, за да сменят малко тапета. Ако нямаш пари за това, подари им романтична събота и неделя в България - има чудесни предложения и оферти в сайтовете за колективно пазаруване, а той да ? предложи според темперамента на момичето, ти това не можеш да знаеш.

2.   Извинявай, ама тук е историята на приятелката, която се чуди как да каже на приятеля си, че е бременна, а той е в затвора, понеже поел цялата вина за катастрофата...
http://spodeli.net/story.php?ID=51433&err=102&err1=111#errPos
Историята малко ми понамирисва на невярна, но ако е истинска и съвсем случайно и двамата сте писали тук, доуточнете се и дано всички са щастливи!

3.   или някои си прави някаква гаргара или наистина едно момиче беше написало същата история, че била бременна, а на приятеля и му оставало 6 месеца затвор защото поел вината на негов приятел(който надали е такъв щом го е позволил).

4.   Не че искам да ти стопирам плановете, но те предупреждавам, че момичето на твоя приятел беше пуснала тема тук, не вярвам да е съвпадение с оглед фактологията, която изнасяш, та така че туко що я информира за плановете на приятеля й:) Сега вече трудно можем да говорим за изненада, но разбира се, че момчето трябва да се постарае, успех! :)
М, 35

5.   Тя е бременна. Има тема тук

6.   Приятелката му да не е онази бременната, която се чуди как да каже на приятеля си. Бе хора, ние не сме маймуни-стига сте ни пускали по пързалката, за да ни гледате сеира.

7.   3 Не ми е лесно да знам че невинен човек е провалил живота си заради мен, гадно ми е, да знам уплаших се и позволих страхът ми да ме води за носа, но съжалявам, че един страхотен човек е там по моя вина, той ще излезе, но моята съвест цял живот ще ме гризе за дето позволих страхът да ме води за носа и за дето приятеля ми ме защити вместо аз да си нося последствията сам.
Искам да благодаря на номер 1 за идеята, определено ще я използвам, ако тя се съгласи на предложението му ще поискам аз да поема разноските за сватбата, когато стане реалност тя, това няма да оправи нещета, но цял живот ще си го тегля товара, каквото съм надробил такова ще е.

8.   Е тя прие да се омъжи за него. Бременна е. Оказа се че тя също е писала тук. Извинете ме че не съм погледнал.

Автора