Споделена история от Други

Снимка на белите дробове след пушене на марихуана
Здравейте ! на 14 години съм и пробвах трева. Въпросът ми е: ако ми направят снимка на белите дробове, ще се покаже ли нещо от марихуаната ? Моля радакторите да публикуват историята ми :) Благодаря предварително

Коментари

1.   Не!

2.   Няма да се "покаже", но спри да пушиш. На 14 си, а си почнал с трева, осъзнай се. С това темпо на 20 ще си в някоя канавка или ще крадеш, за да си купуваш поредната десятка или пико, а в най-добрия случай ще си в комуна. Имам познат - на 12-13 почна с джоинт. Беше супер умен, интелигентен, но си съсипа живота. Стигна до адец и на 16 влезе в комуна. Мина през ада, но за сега е добре. От десетина години е чист. Но ако беше видял каква гледка беше, въобще нямаше да се занимаваш. И аз пушех навремето, но като видях до какво води спрях на време, докато все още бях с бистър ум, че ако изпуснеш този момент влизаш в един омагьосан кръг и става страшно. Виждал съм със собствените си очи и е жалка картинка, вярвай ми. Осъзнай се малко, знам, че е "готино" и че не трябва да се цепиш от определена среда, но за твое добро е и ако го осъзнаеш сега, ще е най-добре.

3.   За снимка на белите дробове за първи път чувам. Мисля, че става дума за рентген, който показва само костите и очертанията на органите, за да се види дали има някакви отклонения откъм позиция или някакви вътрешни образования. От пушене на трева, и то веднъж, няма да личи нито на рентген, нито и ако те отворят и ти го видят. Плюс това, вредата от тревата не е толкова в белите дробове, колкото в мозъка. Потърси за бял дроб на пушач на трева в интернет (който така обича да показва отвратителни снимки)- не намираш нали?

4.   Я не се филмирай.. Рентгеновата снимка не е начина да се разбере дали си пушил.. Пуши си на спокойствие ;)

5.   Браво бе номер 4, давай му кураж на малкото дете, тревомански "мъдрец".