Споделена история от Други

Просто съм различна и никой не ме разбира....
Здравейте първо искам да кажа на тези който ще напишат гаден коментар нека да си го спестят и без това не ми е лесно. Нека да пишат хора който да ми дадът савет какво да правя.

На 30 години съм от малак провинциален град.
Родена съм като момче но искам да бъда Жена.
При всеки удобен момент се обличам като жена и така ставам по спокоина уверена. Просто си ставам аз.
Но трудностите не са до тук защото харесвам жени а не както повечето искат да чуят мъже. Трудностите идват от това и че водя двойствен живот. През деня съм мъж а вечер жена. А ми се иска да съм 24 часа жена.

Още по голяма трудност е че никой не ме разбира.
Какво да правя?
Дали ще намеря жена която да ме хареса такава?

Sonqts

Коментари

1.   Първо да ти кажа, че напълно те разбирам и че ти не си виновна, просто Бог те е създал такава. А и не виждам нещо лошо в това - не правиш нищо против нечия воля или нещо неморално. Просто психически и душевно си лесбийка, но физически си мъж. Естествено винаги ще има плюещи, но последното, за което трябва да мислиш, е какво мислят другите. То винаги има такива - ако ще и да си самия Господ.

Според мен ще си намериш жена, но едва ли ще е в малкия град, който живееш. Може би трябва да се преместиш в голям такъв, тогава със сигурност ще си намериш жена.

Има два варианта според мен. Първият е да си смениш пола оперативно и да си намериш лесбийка или би. Хем и ти ще се чувстваш по-добре като жена, но остава въпроса дали можеш да си го позволиш финансово.

Ако не си смениш пола, мисля, че пак ще те хареса някоя бисексуална. Иначе хетеро жена едва ли ще е ок с това, че искаш да си жена, а ако е лесбийка пък ще иска да е с човек, който физически е жена.

Успех!

vova4ka

2.   Това твоето се нарича транссексуалност... и по точно душа в душата на противоположния пол. Разрови се в гугъл, ще намериш доста отговори на въпросите си. Също така не мисля, че е проблем това, че си ''различна''. Ти си един съвсем нормален човек, който не се чувства добре в тялото си.

3.   Номер 2 съм. :)
Малка грешка в горния ми коментар. Исках да напиша ''Човек с душата на жена в тялото на противоположния пол, а именно - мъжки. ''

4.   Здравей авторе аз те разбирам, аз също съм транссексуален като теб и бих те разбрал, и бих ти бил приятел и винаги да те разбирам. Аз също се чувствам като теб много искам да си пишем.