Споделена история от Други

Диария при приятели
Първо, ако модераторите сметнат, че това не е точният раздел, да преместят историята ми където трябва. Слагам го в този раздел, заради думата "интимност". Проблемът е много интимен. Може и за раздел " други" да е. С родителите ми бяхме на гости при едни техни приятели. По едно време ми стана много гадно, адски много ме заболя стомахът. Явно не го прикривах никак добре, защото всички ме усетиха. Болката беше наистина много голяма. Направо пребледнях. Почнаха да казват " май те сви стомаха", аз викам "не, няма такова нещо". Приятелите на нашите ми викат да ида в тоалетната. Аз ги лъгах до последно, че нищо ми няма. Обаче много ме болеше. Сега ми е супер неудобно да погледна тези хора, както и родителите си в очите. Знам, че много изложих нашите. Не знам защо са прокълнати с такава дъщеря. Много ги изложих през хората. Сега съм се заключила в стаята си и не знам какво да направя. Много неудобна ситуация се получи. Моля Ви да ми дадете някакъв съвет. Моля модераторите да публикуват темата ми, защото съм много притеснена.

Коментари

1.   Това е нещо съвсем нормално. Аз имам подобни проблеми и също съм момИче. Просто се извини и толкова.

3.   Ми какво толкова -човешко е. Какво като те е свил стомаха, ще отидеш до тоалетна, не е срамно. Защо е трябвало да прикриваш състоянието си и да те е срам.... глупаво е.

4.   №3 е абсолютно прав/а. Ти да не си го направила нарочно това, че да се срамуваш? По-скоро нарочно си направила прикриването и отричането, което вече е тъпо - за това трябва да те е срам и да съжаляваш, не за да другото. Безсмислено е да отричаш очевидни неща, особено такива които не зависят от тебе и от волята ти.
Пък и като усетиш такова нещо - веднага отивай в тоалетната, за какво ти е да се гърчиш и да пребледняваш пред хората? Отиваш, свършваш работата за 2-3 минути и се връщаш, все едно нищо не е станало. Имаш нервен или чувствителен стомах.

5.   Това не е никакъв проблем, не знам за какво изобщо се притесняваш. Те много добре знаят, че на всеки може да се случи и че не зависи от теб. Дори няма нужда да се извиняваш, всичко е наред. Спокойно!

6.   Кажи де, какво стана, защо те е срам чак толкова, да не получи диария на масата на хората?
Ако те е срам само, защото те е болял корема няма какво да се притесняваш, но ако е това, за което си мисля, кофти е наистина. Зависи разбира се на колко си години, ако си под 10г няма проблем, ще поразправят ще се посмеят и толкова, но ако си по голяма!? !? !?

7.   Заглавие: Диария при приятели... Обяснение: Заболя ме корема, много ме е срам? ай донт ъндарстенд иу

8.   Мило момиче, всяко чудо за три дни! Горе главата и не се притеснявай. На всеки човек му се е случвало да се изложи, повярвай ми. И то с какви далеч по страшни неща. Гледай да не го мислиш много, защото то е само в твоята глава!