Споделена история от Други

Сън с починал
Здравейте!
На скоро загубих баба. И много исках да я сънувам.
Минали са 12-13 дни от както напусна този свят. Сънувах следното:
Возих баба с кола. Оставих я в парка баба и отидох да си взема коте, черно коте. Докато се опитвах да го хвана, започна да вали дъжд и да гърми. Близо до котката имаше бял кабел. За малко да го настъпя, но една жена се извика от магазина "Внимавай,
ще те удари тока! ". Дръпнах се, за да не ме удари. В този момент падна близо до мен гръм. Успях да взема котето и да се върна към парка, тъй като знаех, че баба ме чака. (Но мисля, че вече я нямаше. ) Тя така и ми каза преди да отида да взема котето: " Ще те чакам".
Какво значи такъв сън? Трудно ми е да анализирам такъв тип сънища. Ако предупреждава за нещо, явно ще го разбера при свършен факт.
Благодаря!

Коментари

1.   Мисля, че баба ти иска да те предупреди да внимаваш с кабелите и ел. уредите.

2.   Съжелявам, че ще те разочаровам, но нищо не значи. Няма нищо пророческо в сънищата, всичко е на подсъзнателно ниво... Не се вкарвай в излишни филми.

4.   Има една хубава българска поговорка "Спало дупе-сънувало".

6.   Стряскащ сън... но най-важното, пази спокойствие :).

8.   Не значи нищо! Успокой се! Това е нормална реакция, на всички ни се е случвало след като загубим близък или любим човек да го сънуваме и да преживяваме тежко загубата му. Дай си време - след месец, два ще ти поолекне. Времето лекува всички рани.

9.   Благодаря ви! И аз все си мисля за белия кабел. Имам някои опасни кабели вкъщи, след като кучето прегриза. Така че, гледам уж. :) Аз съм добре, понякога плача, но съм добре. :)
Вие нямате ли интересни сънища? (Пропуснах да кажа, че няма още 40 дена)
Авторка