Споделена история от Други

Въпроси без отговор
Ох, незнам как да започна, незнам даже какво точно искам да кажа. Безкрайно объркана съм....Искам да крещя, да викам, да псувам...
Писна ми да ме използват! Писна ми хората да се правят, че им пука, а после да ме зарежат като ненужна вещ!

Как да прекратя всичко това... Искам да съм заобиколена от хора, на които им пука за мен и ме обичат заради това, което съм ,а не заради това как изглеждам. Кога хората се превърнаха в използвачи? И от кога за всички са важни само парите, секса и славата? С другите ценности какво става, къде са те изобщо? А има ли ги или са някакъв спомен и на тях държат само "глупаците"?....

Защо не откривам хора, за които си струва да се боря?
Толкова много въпроси, без нито един отговор...
Имам хора около себе си, не съм оставала сама никога... и въпреки това съм ужасно самотна. Нито един човек около мен, не си струва жертвата....Тези, които ставаха за нещо, вече отдавна ги няма...

Как да се спася от този ужасен ад, в който съм.Къде да отида... Искам да избягам, а незнам на къде.. И при кого? И бягството решава ли проблемите?

Коментари

1.   Мила, не мога да отговоря на въпросите ти, защото аз самата не спирам да си ги задавам и се чувствам по същия начин като теб. На никой не му пука за другите, всеки гледа само себе си. Любовта отдавна е забравена и захвърлена, царят парите, славата, "величието". А всъщност всички са толкова празни... Жалко е, но и аз не знам какво да правя. И на мен ми омръзна само да ме използват и като им писне да ме захвърлят. Затова теглих една майна на всички и се правя, че не ми пука. Не знам до колко съм ти помогнала, но поне мога да ти гарантирам, че има доста хора, които се чувстват като теб.
Успех!

2.   Със целият свят се случва точно това.

3.   Слушай мила,примири се!Нормални хора няма.Ние с тебе също не сме в ред,въпреки че не го забелязваме.Вярно е,че човечеството е извратено и край тебе припкат полуидиоти който се чудят каква полза да извлекат от теб.Колкото и да се стараеш,хиените надушват плячката и това е.Излъчваш някаква миризма,която им дава да разберат,че си мила и интелигентна и могат да си късат мръвка.Знам,че ако ги пръждосаш всичките рискуваш да останеш сама и то за дълго.

Моя съвет е-стани като тях.Знам че не ти е в природата да мамиш и използваш,но се постарай.На сила го прави.Бъди нечестна,нейскренна лавирай измисляй оправдания и най-важното-не си го слагай на душата!!!!Не приемам морални забележки по въпроса за съвета който дадох.Тия който се осмелят да ме съдят,са или хищници/облекли мераците си в полемика/,или пълни слепци.Гледай на тебе да ти е добре детенце.