Споделена история от Други

Какъв е тоя разврат, какво е това нещо...
Честно казано, драйфа ми се от цялата тая евтиния и простотия, която цари. Не знам дали е само в България или е по целия свят, но сексът вече никой за нищо го няма. След като някаква австрийска (или швейцарска, не си спомням вече) фирма създадоха презервативи специално за 12 годишни деца, какво повече да говорим? Прави се безразборен секс, тройки, оргии, хомосексуални контакти, всичко, за което може човешкия акъл да се сети. Еми на мен ми писна, отдавна се е изгубило хубавото чувство за съкровено, лично.. Сега всеки се чука с всеки, ако излезеш на улицата и питаш първия симпатичен срещнат "Извинявай, искаш ли да правиш секс с мен?", най-вероятно ще се уредиш.

Онзи ден отивам аз на дискотека с една голяма компания с намерението да пийна, да потанцувам, да се позабавлявам с приятели и да се изкефя на музиката. Нито съм се гримирала, нито съм се облякла предизвикателно, най-обикновено даже - черни дънки и потник, отдолу с кецове. Излизам на денсинга и веднага ми се залепиха някакви тъпаци с ланци, хилеха ми се мазно и единия даже имаше наглостта да си отърка в мен. Какво, вече по дискотеките не можеш да отидеш да се позабавляваш и да разпуснеш, защото е абсолютно свърталище на търсачи за секс?!

Потресена съм. Секса абсолютно превзе плоския човешки мозък, вече опасността да хванеш венерически болести е толкова огромна, че чак да те е страх да практикуваш. Трудно се намират мъже, които да не притискат жените на първата среща още, трудно се намират традиционалисти, всички полудяха по тоя анален секс... Докъде ще го докараме ми е много интересно!

Коментари

1.   На 100% толерирам мнението ти. Даже четох в някоя от историите в сайта, че вече хората посягат и на роднини, братовчеди и т.н. Навсякъде е пълно с боклуци и от двата пола.

2.   бягай на село и не се обяснявай!
секс винаги е имало и с твоя пост няма да спре това развращение.Смяташ, че в последо време сме се развратили и сме изгубили всичко ценно някъде по пътя към пост-модерното общество? - МИ НЕ

имало е извращения абсолютно винаги и ще е така, до като има норми. има ли рамки, моментално някой излиза извън тях и това е в реда на нещата..12 годишни да правят секс - сефте? само, че сега обществото го приело като феномен. а това би отказало полловината 12 годишни от акта, защото няма да вършат нищо нередно, плодът вече не е забранен.

дори ми се струва, че изкривяването на обществото върви с много по-бавни темпове. всички са много "освободени и експериментално настроени" и някак си се губи се идеята да си извън нормата, да си различен, да се насладиш на живота по свой начин.

3.   Хич не е интересно, даже е тъжно и страшно...Много си права за всичко и аз се замислям често над тези въпроси...Много жалко за новото поколение.....

4.   Защо да ходи на село? То точно там най-много ги има тези работи. А пък че това винаги го е имало - така е. Но и другото винаги го е имало. Зависи къде, при какви хора ще попаднеш. Тука в този сайт такъв е интереса - виж само на една тема за секс колко коментара има, повече от сто...и на една тема за друго, колко има - два-три.Я иди примерно във форума на дъновистите да видиш, дали там се говори за секс. Просто там хората нямат такъв интерес, интересува ги друго, и не говорят за секс. Говорят си за другото.

Всъщност хората искат любов. Но любовта идва и си отива където и когато си поиска, и остава колкото си иска. Тя е била дефицит във всички времена... А секса е нещо достъпно, и хората като нямат любов в живота си, правят секс и му викат "любов". Така е - като не може както щем, ше щем както можем.

5.   Ужасно е....даже незнам какъв точно коментар да напиша.Простотията е безгранична...л

6.   Номер 2 да иде да се гръмне!! Не момичето драги, а ти иди на село! И какво самочувствие само...откъде го намери? Как го придоби с инфантилният си мозък? Губела му се идеята на умника човек да е различен?! Добре, че има още момичета като авторката, защото ако всички мислят като теб.....не искам и да си помислям!!!

7.   Аз съм на 13 и ше се е.а с който си искам!

8.   Права си.... И не ти да бягаш на село, както някой се е изказал, а ония с ланците да се завират там и да траят....

11.   Cега номер 2 стана изкупителна жертва - тук някой да не изрази различно мнение всички го изяждат
ми млад човексъм и ще се е*а както си искам. всички тука се оказаха светци
да не е много нормално зрял мъж да се лашка с млади момченца ама се е вършело от елита обществото. и като не са ви такива разбиранията дай да убием всички свободомислещи

12.   В последно време извратеняците и ненормалните започнаха да се наричат "разкрепостени". Педерасите, пък, се наричат "гейове", защото "педераст" звучи срамно, ама то си е същото.
Браво на авторката, защото онези мазните, с ланците, те са ялови души и нищо няма да постигнат в живота. Ще си връткат гъзовете десетина години и после ще умрат като кучета, сломени от наркотици, болести и глад.
Браво на авторката, че не се подвежда по лъскавото, а търси стойностното. Дано, има повече такива момичета. Смърт на боклука, който ежедневно гледаме и който разболя обществото ни.

13.   По света има и свестни заведения, където е по-скъпичко, но публиката е различна, има и клубове за различни видове музика. Тук няма ограничения в името на печалбата / с малки изключения /, влизат Сульо и Пульо и все ще се намери някой да плещи цинизми на висок глас, да се напие и да си търси боя, да смърди на цървул и да мисли, че всяка влязла дама търси само и единствено секс. Но такава е и културата на по-голямата част от нацията - интересите се свеждат до парцалки, турски сапунки и чалга - простотията залива държавата.
И номер 4 е прав - намери си подходящото място за забавления, има не само чалготеки. Колкото до разврата - има го и по света, но не с нашенската простащина, наглост и афиширане - въпрос на възпитание.

14.   Съжелявам наистина за подрастващите Културата ни е сведена до минимума както и всичко човешко умира с напредване на технологията и развитието на човечеството!!!
Децата днес не четът нямат представа от патриотичност и уважение към себе си или по възръстните.
сега дилемата е да седнем пред фейсбука и как да правим секс на 11-12 години (че после питат Дественна ли съм ?)
за какво се използва химикала !!! Потресен съм
мисля че светът ще се затрие много преди глобалното затопляне или изгарянето на планетата ни

15.   Номер 7 - никой не ти е забранявал.Другите учат и после ще изкарват пари,а ти се е*и и после ще ... работиш като мъжка проститутка.
Да,положението е отвратително особено в Интернет.Това с роднините май е някаква болна фантазия на пъпчасали тийнейджъри от типа "голЕмата работа",които искат да правят секс,но още не са наясно с кого или с какво да го правят.

16.   >е ле чета ви коментарите и си давам ясна сметка за културата на по-голямата част от нашето общество. Аз съм момче на 20 год. и съм на същото мнение. То баси и мамата, извините за израза, но вече не помня кога съм излизал на диско, да се забавлявам, постоянно някакви побоища, някой педал се търка в тебе или някакви си "тарикати" тръгват да те бият. Но защо момичетата се оплаквате, че момчетата търсят секса, напротив вие си го търсите. Много пъти ми се е случвало на диско, някое момиче да дойде и да ми каже: "Искаш ли да ме ...." е сорка, но как мога да спя с човек,когото не познавам. Аз никога не съм се "търкал" в момиче.... Но малко и вие дамите се вземете в ред, неможе да пиете като казани и после да се оправдавате с нас. Много ясно,че като си въртите страстно дупетата около някой, ще ви.....

17.   НОМЕР 16, МНОГО СИ ПРАВ! И ДАМИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ВЗЕМАТ В РЪЦЕ. НИКАКВО УВАЖЕНИЕ НЯМАТ КЪМ СЕБЕ СИ. ПРАВЕТЕ ТОВА И СЕ ОБЛИЧАЙТЕ ТАКА, ЗАДА СЕ ХАРЕСАТЕ НА СЕБЕ СИ, А НЕ НА НЯКОГО. УСПЕХ, ДАМИ. ОТ ВАС ЗАВИСЯТ МНОГО НЕЩА!

18.   Здравейте! Прочетох всички коментари и ще обобщя казаното до тук - всички сте прави. От извесно време влизам в сайтове за запознанства и там е пълно с хора търсещи секс. За това не са нужни нито акъл, нито образование. Само тръпка. Светът винаги се е въртял около това. И днес, както и в древността се дават луди пари, но не можем да отричаме и да плюем това, което е различно от нашите престави за нормално. Светът не е баня, има място за всеки.

19.   И аз споделям мнението ти.Писнало ми е от това навсякъде да се говори само за секс.Това, което наистина ме вбесява е да слушам такива, които се прявят на разбирачи и много запознати със секса, а слушаики ги се убеждавам , че сексуалната им култура е на ниво под нулата.

21.   Подкрепям 2. Къде го виждате всички тоя разврат, май само аз не го виждам. Хората са по консервативни отвсякога. Ако бяхте чели малко повече, щяхте да знаете за какво е ставало въпрос в миналото и се е считало за нормално. Имало е далеч по-големи "извращения", както ги наричате.
А като почнете по на 11 години да коментирате, че това било само в България, след като от квартала не сте излезли, е някак смешно.