Споделена история от Други

Потънал съм в бездната на самотата
Здравейте ! Незнам от къде да започна..... може би от там, че съм на 22 а не чувствам живота си смислен, че живея ден за ден... нямам приятели и малкото които имах вече си заминаха.... на външен вид също не съм нещо особено ... средняк от всякъде.... колкото повече коса пада толкова по-ниско съмочувствие имам... и от там и шансовете за приятелка дръстично намаляват :)

Главния ми проблем е ,че може би през годините съм се превърнал в един саможив комплексар и нищо повече. Трудно е човек да напише всички тези квалификации за себе си, но мисля че е хубаво, че поне съм ги видял.......

Знам ще кажете " ами като не искаш да си сам ... излизай... забавлявай се и т.н" , но като няма на кой да звъннеш за едно кафе дори ... къде може да излезеш :) Дори и в групичката в университета съм аутцайдер ... говорят си колеги колежки аз все съм сам... свикнал съм да съм сам, но има моменти в които се замислям за какво живея и смилен отговор не намирам....

Коментари

1.   Здравей, ако искаш остави емайл да си поговорим

4.   Да добра е идеята с майла

5.   Да, верно, остави и-мейл, аз обичам да разговарям с хора, които са сами... Защото в последствие мога да им кажа какъв им е проблема и да го оправят. Ако имаш желание да поговориш, остави поща, ще ти драсна.

f, 18

6.   Аз съм момиче на 24 и съм в същото положение. Приятелките ми се омъжиха и си имат друг живот. Сега не им е до мен. Приятелите от университета - и те вече се разпиляват насам натам... Сега, както казваш, няма на кой за едно кафе да звънна. И как се получи така...незнам. Наистина, харесва ми и на мен да съм сама понякога, но все пак да си самотен не е много приятно.

7.   Дай скайп.

8.   Здравейте отново! пощата ми е ivroin@abv.bg .
Радвам се че има хора, които искат да си пишем :)

9.   И ето още една сродна душа се появява. Не си сам, да знаеш! Май доста хора сме самотни и се чувстваме зле от това.Наистина дай ел. поща!

10.   Не мога да кажа,че съм самотна,но знам какво е да си аутсайдер,ако искаш можем да си поговорим :)
Сиво

11.   Братле и аз съм така :)

какво да направя :)

Какво ли ни е подготвил Бог за нас незнам
:)

Нооо скоро ще разберем :)

12.   Ько имаш нужда от приятел с когото да поговориш ето ти емайла ми zority7@mail.bg

13.   Здрасти и аз съм така!Тази годината съдбата не бе с мен!Разболях се,прецаках и малко с което ме правеше щастлив(спорта и страста да поддържам тялото си),дори и смешно,повече и от даскалото му обръщах внимание!Но въпреки усилията да изглеждам добре аз СЪМ САМ,на 18 съм Момче никога не съм усещал устни на жена,и едва ли скоро ще усета,няма трайни приятели,и всички момичета са ме и ме отбягват,защото зацепвам при разговорите!Предлагам да направим един общ скайп и всички които сме в тази тема да направим една дискусийка!Ще пада чат повяевайте!Нека да има повече момичета,те са по тази част! :) :) :) И винаги изпусках шанса си да бъда поне малко ХЕПИ!
InCoGnIToR!

14.   И аз се присъединявам към клуба на самотниците - на 21 съм и нямам нищо стойностно в този живот. Чаровна съм, мила, безкрайно добра - и защо - всички само ме нараняват така?! Много държах на всичките си приятелки до момента, когато останах сама! Имах връзка 4 години за която се раздадох от цялото си сърчице и бях безкрайно наранена - имам чувството че вече не мога да обичам. Загубих най - добрия си приятел от лекомислието че приятелството може да прерасне в любов! Богата съм и всички се въртят покрай мен само заради парите ми - не мога да си намеря приятел, който да ме заобича такава каквато съм - емоционална и лесно ранима. С родителите ми не се разбирам - само на делови отношения, когато става въпрос за пари или бизнес. Чувствам се безкрайно самотна - още повече че уча в университет, където всички са големи простаци или със самочувствие без покритие, а аз мразя такива. Цял месец прекарвам сама без приятели в този чужд град, само използвачи и лицемери. Нито пари, нито чар, нито нищо материално може да купи щастието! Ако иска6 да ми пишаш, ще се радвам искрено да поговоря със сродна душа: vip4e@abv.bg

15.   Aре стига вече ве и аз съм същия, ко става с нас младите в тая държава. На 20 год съм момче сам без приятели, от център на внимание в гимназия сега съм на дъното, но осъзнах, че повечето хора са най-гадните същества, усмихват ти се в лицето, а зад гърба те плюят. Нямам комплекси, симпатяга съм, разговорлих , не съм напраил зло на никога, но хората ме отхърлят, колкото и да се опитвам да се приобща с тях, а родителите дори не искат да ме излушат. Ще откача вече по цели меси седя вкъщи. :(((((((((((((

16.   Пропуснала съм най-важното toph145@abv.bg ако желаеш да споделиш нещо съм насреща :)
Сиво

17.   Аз също съм доста самотен , нямам приятели , самотата ме убива а надеждата се изпарява и вече почти нищо не ми остана. много ще се радвам да се запозная със сродни души пишете ми на goodboy_93@abv.bg

18.   Спокойно не си сам приятел!!! Темата е старичка но не се сдържах да драсна няколко реда.

19.   Леле и при мен така се случи - от общителен, безгрижен и енергичен човек, от една - две години насам се превърнах в антисоциален тип. Не знам какво ми става. Трудно ми е да общувам с хората, в университета с никой, ама с никой не мога да завържа един разговор. Много ми е трудно. И почти всичките ми приятели вече не ме търсят за нищо. Какво ли става не знам!?!