Споделена история от Други

Никакво самочувствие.. ( имам голям нос )
Здравейте на всички. Мислих много преди да пиша.. но накрая реших да споделя едно нещо, което ме притеснвява доста много. Значи аз съм момче на 21години и съм 68кг. което в случая са малко. И та нещото което ме притеснява е това че имам малко по голям нос от обикновеното. Просто не знам това ми убива самочувствието. Сега мисля да пусна малко повече брада и да не ми личи толкова и да кача няколко килограма само и само някак си да не личи много. Гледах по нета операции за носове и така ама ме е страх и някак си сe страхувам. Ако ми дадете съвети бих се зарадвал. Нямам никакво самочувствие.. правя си косата ама тоя нос... не знам... ще съм ви благодарен за добри съвети. Мерси предварително :))

Коментари

1.   Ходи на фитнес, направи яко тяло ще придобиеш самочувствие и ще разбереш, че никой не ти гледа носа.

2.   Големите носове всъщност крият в себе си много чар. Придават наистина силен характер на лицето и това е красиво по особено екзотичен начин.

3.   А какво мислите за една операция на носа?

4.   Категорично съм против тези операции.
А за носа ти, трябва да се научиш да се харесваш и приемаш такъв какъвто си. Не е лесно, :)) знам, но това е начина. Големия и дълъг нос е признак на интелигентност, и това не го казвам аз; хората с нос като копче или с малки чипи нослета не са по-красиви, всеки е красив и очарователен по своя си начин.

5.   От автора:: еми просто не знам какво да правя... ако кача малко килограми дали няма да е поне мляко по добре?

6.   Защо да качваш килограми? Приеми, че си красив такъв какъвто си, повтаряй си го ако трябва всяка сутрин като се гледаш на огледалото. Важно е ти какво мислиш за себе си, как се виждаш и как се усещаш, защото това ще виждат и другите. Ако се мислиш за грозен и се виждаш като грозен, и другите ще те виждат така.

Ти си си втълпил, че нещо в тебе не изглежда добре, ако не е носът ти, щеше да е нещо друго...просто се постарай да си го избиеш от главата.