Споделена история от Други

10 забавни факта :)
01. Не можете да измиете очите си със сапун

02. Не можете да преброите косата си

03. Не можете да дишате през носа си с изплезен език

04. Току що опитахте точка 3

06. Когато опитахте точка 3, осъзнахте, че е възможно, само че заприличахте на куче

07. В момента се усмихвате защото бяхте заблудени

08. Пропуснахте точка 5

09. Току що проверихте дали има точка 5

10. Ще изпратите посланието на приятелите си :)

Коментари

1.   съвсем вярно :)))

2.   Всичко позна, но без последното

3.   Голяяяяяяма глупост, брат! Ти да не си в трети клас? Това е сайт за споделяне, помагане и съветване на хора с проблеми, а не лексикон за подрастващи...

4.   Стaро- стaро. :д Вече не се хвaщaм.

5.   Забелязах, че липсва точка 5... Не пробвах 2, защото е тъпо. Не го изпратих. Тъпо е, всеки го е виждал във Facebook.

6.   Можеше и да е интересно преди няколко години. Ще ползвам и аз един от тези "новите" : Да не си писал историята с Internet Explorer?

7.   Тъпо е да си във Фейсбук.
Току що си преброих косата.
Направих го два пъти.
Резултатите съвпадат.
Кой е Интернет Експлорер?
Няма значение кой е.
Но знам, че ще ми напишат кой е.
Но аз пък няма да прочета кой е :)
Не съм луд, правя другите луди.
А може и да съм луд, всички така казват.
Но те са луди.
Има ли значение какво казват, щом са луди?
Колко реда станаха...
Изпратете първите 10 реда на някого.
Не, не ги изпращайте!
Е, що пък да не ги изпратите?

Y D

8.   олелее №3 и №5 айде малко се съобразете с труда на хората. ако това беше пезполезно щяха ли да го одобрят?

9.   Почти се хванах на всичко , но само 3та точка не съм я пробвал /е още малко и щях де / Автора е написал нещо по интересно, за което съм благодарен. ~~MONEY~~

10.   Y D и другите разбирачи се обадиха веднага, хихихи !
Ясно е ,че всички сме луди , но всеки е луд по свой си начин. Ето ти един факт !
Но понякога дори и лудостта е нещо , което хората копират, друг интересен факт !

Аз лично не го бях видяла във Фейсбук, защото нямам такива екстри. :) Да , останали са и такива като мен, изоставащи с технологиите .

Трети факт !

П.П. Много е готино. С една дума , е СВЕЖО ! И всичко позна без последното , макар че в първия момент наистина ми дойде на акъла да го покажа на някого , но се отказах.

*Silver Moon*