Споделена история от Други

Слушалки Beats by Dre
Искам да си купя слушалки Beats by Dre, но да са реплика. Оригиналните са по 600-700лева и нямам тази възможност, а и дори да я имах не бих дала толкова пари за такова нещо. Работата е там, че не искам от тапичките, а от големите. По морето видях такива големи за по 20 лева, но така и не си взех, не знам защо и сега съм решила по интернет да си поръчам от един сайт. Въпроса ми към тези които имат оригинални е :
Кои са най-добри? Между: Слушалки Beats by Dre SOLO HD, Слушалки Beats by Dre POLO HD, Слушалки Beats by Dre STUDIO, Слушалки Beats by Dre MONSTER PRO.
Искам да знам кои от тези са най-силни и баса се усеща най-хубаво. Знам, че като е реплика няма да е същото, но пък ако са най-добрите оригинали, по логика ми е, че и репликтата ще е най-хубавата като звук.
Ако някой има реплика моля да сподели. Също така ако знае сайт от който си е взел и е доволен да ми го каже, защото аз намерих някакъв ама не ги знам дали ще са окей. Мерси предварително.
П. С. За тези които ще ми кажат да си взема до към 50-100 лева някаква друга марка, но оригинални искам да кажа, че държа на тази марка макар и да не са истински.

Коментари

1.   Аз наскоро си взех слушалки Superlux HD330, дизайна им е реплика на едни Beyerdynamics, но като качество са много добри, не като по-скъпите, но качеството е много добре за 65лв.
Но са такива, отворени и звука се чува извън слушалките, което не ги устройва някои.

Разбира се, ако искаш качество, 200-300лв не ти мърдат.

2.   Има ли значение дали ще са от Дре или от Моторхед? Слушалките са си слушалки без значение марката. За 20-30 лв можеш да си намериш качествени, макар и не комерсиални. Все едно да кажеш, че iPhone е най-великото нещо, просто защото е боклук от Apple.

3.   Репликата си е реплика. Ако идеята е изкуствено вдигане на класа жалко. :( Ако потърсиш в интернет на английски ще намериш информация, че и оригинала не си заслужава в повечето случаи.

4.   Държиш на външен вид,за да те мислят за заможна...но правиш грешка.....ами..взех си ги от един магазин за 20 лева...за качество на звука няма да говоря понеже слушалките с микрофон за компа от десет лева бяха в пъти по-добри...а и внимавай да не се закачат някъде, че моите и тези на един приятел се счупиха в средата..

5.   Еййй, ще си умрете от позьорство някой ден. репликата ще звучи зел независимо на кой модел е, нали затова е реплика!

6.   Искам само да ти кажа, че щу су прецакаш като си взумуш фалшификати. Също така има оригинални слушалки за по 50-100 лева много по-добри даже от оригиналните. Също така, как можеш да държиш на марката, но да искаш да са купиш ментетата. Не те разбирам просто. Изкаш да се връцкаш пред приятели ли? Абе просто нямам думи какви хора съществуват. Също така си много мързелив човек, който не може да взима сам решения.