Споделена история от Други

Samsung Galaxy s3 mini
Момиче, на 13. Днес си купих желания телефон. Бих искала от вас да разбера нещо повече за него, като например как мога да си изтегля (и от къде) игри, музика и т. н. и всякакви други подробности и детайли, за които се сетите. Благодаря предварително на редакторите за публикуването на историята ми, както и на всички коментари, които получа! :)

Коментари

1.   :) що за въпрос - нямаш ли PlayStore; Galaxy Apps?
То твоят въпрос е като да имаш пералня и да питаш, къде се слага прането.
Иначе и аз имам такъв телефон, но СЛАВА БОГУ само като втори телефон. За съжаление батерията не държи много, а в стравнение дори с iPhone 4 е слаба ракия и трудно за употреба - 2-3 дни ще ти трябват да се оправиш, а при iOS и майка ми ще може да се оправи. Голямо предимство е обаче, че може да се слага micro card - намира се слотът под батерията, по-добре отиди в магазин да ти я сложат. На мен 4 GB памет си ми стигат, но ако искаш например навигациика или други екстри, ще ти трябва микро карта.
Като цяло обаче е добро телефонче за тази цена. Само ме е яд, че батерията не държи повече от 1 ден, докато на iPhone ми държи много по-дълго, дори имам нов лаптоп и без майтап - батерията на лаптопа понякога държи по-дълго от тази на този телефон.
За начало не е зле, но после мини на iPhone и няма да съжаляваш. Аз направих обратното - от iPhone минах на Андроид и съжалявам най-вече App-Store е много по-добър от PlayStore при андроид, аналогични приложения работят по-добре при iOS и по-стабилно

2.   Мен нашите ми купиха Samsung Galaxy S6 и да ти кажа съм доволен! Мн яко телефонче. Сваляй смело от нета.

3.   Защо като си поставя СИМ-картата в телефона и не ми иска ПИН код?

4.   Само факта че не знаеш как да използваш телефона показва че не го заслужаваш!

5.   Да, имам Play Store, Galaxy Apps, но нямам wi-fi. Някой знае ли как може да имам wi-fi, при положение, че имам интернет вкъщи?

6.   Имам същия телефон от около половин година и съм супер доволна. Разбира се че батерита ще пада бързо, ако постоянно играеш и т. н. Със сигурност трябва да имаш GooglePlay. Там влизаш, правиш си регистрация и може да си теглиш на воля приложения, игри като някои изискват плащане, затова внимавай. Успех!!!

7.   Не ги ли пита в магазина щяха всичко да ти обяснят а и има опътване

8.   Никога не съм разбирал смисъла на mini версиите. Вероятно за да можеш да кажеш, че имаш най-модерния телефон, но да платиш по-малко. Ти и за това си го купила (оп, купили са ти го) за гъзария, да се хвалиш пред приятелките ти. Да беше си взела "айбоклук" още "по-готина" щеше да си.

9.   От авторката:
Благодаря на всички за коментарите. Що се отнася до номер 4, след около 2-3 дена, както и каза номер 1 разбрах всичко за него. Смятам, че за всяка една нова технология трябва време за разучаване на множеството подробности и детайли, каквито и да са те. До номер 8: да, сега на мода са мини версиите. И не, не са ми го купили ''за гъзария'', тъй като мини версията е по-скъпа (макар и с малко) от обичайната. Приятелки нямам (имам само 1 истинска, но не мисля че това те интересува), и никога през живота си не съм си купувала нова технология с цел фукане, като някои останали. Моля, не коментирай след като не знаеш, все пак исках съвети, а не безсмисленото ти мнение. Не знам дори защо редакторите са го одобрили. :)