Споделена история от Други

Изгубена съм
Ще започна моята история така... момиче съм на 24 години живея сама в града, в които станах студентка. Тази година се дипломирах и вече дори работя по специалността си, но понеже се справям с всичко сама (от голямо семейство съм 5 деца сме) работя и в един бар събота и неделя. Привидно всичко е наред, но някак си не съм щаслива, можеби до някаква степен е това, че си нямам приятел... това много ме натъжава, защото вече не съм малка, но явно не попадам на човекът за мен(изглеждам много добре и кандидати не липсват, но като ме опознаят и аз не се държа като някакво глупаво момиче, а съм голям зрял човек и спирам да бъда интересна). Много съм объркана има някаква огромна празнота в мен(понякога си мисля, че е свързано и с родителите ми още от малка помня как все съм на заден план и липсата на подрепа... ) имам приятели, но все ми е празно и незнам как да спра да се чувствам така... опитвам да се забавлявам, но като остана сама....

Коментари

2.   В сайтa credoweb има лекари и психолози- може да зададете въпроса си на специалист и да потърсите отговор или да си запишете час

3.   Мисля, че като тръгнеш да излизаш с някой не трябва да се филмираш от началото, че ще излезе нещо сериозно и това да не ти е цел. Хората, особено мъжете, мисля че ги усещат тия неща а е по-добре когато нещата се случват бавно и от само себе си.
Друго- защо не можеш да се забавляваш сама? Да прочетеш хубава книга, да спортуваш или да се занимаваш с някакво хоби, което ти носи някакво удоволствие- пеене, рисуване, танцуване, каквото и да е, дори да не си много добра в това.
Човек трябва да е щастлив със самия себе си. Тогава излъчваш положителна енергия която привлича останалите хора. Знам че е по-лесно да се каже само на думи, но трябва да опиташ.

6.   Напълно подкрепям номер 3. И аз се чувствах доста години като теб. Винаги съм чувствала, че нещо или по- скоро някой ми е липсвал. Не си позволявай това да ти бъде фикс идея. Наслаждавай се на свободата си, на себе си, на живота си. Обичай себе си, усъвършенствай се, обожавай себе си. Не търси никой, когато трябва ще дойде правилният човек. Аз вярвам в това.
И се изненадвам, че модераторите публикуват коментар като първия, в който абсолютно нелегално се рекламира друг сайт.