Споделена история от Други

Lenovo S850 или Samsung galaxy s4?
Здравейте! Искам да си взема нов телефон, но много се колебая на кой от двата модела да се спра. Характеристиките им са подобни, но има доста голяма разлика в цената. Вие какво мислите?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Здравей, в момента ти пиша от Samsung Galaxy S4 и съм страшно доволен от него така, че си го купи. Купих го онлайн за 650, а сега дори е спаднал на 570. Ужасно бърз е, не забива, камерата е уникална а вече е с андроид 5.0
А скоро ще си купя Samsung Galaxy Note 4

2.   Само камерите са по 13 Mpx. Samsunga е с Full HD резолюция - доста по добър дисплей като цяло. Двойно повече рам памет и по бърз процесор. Доказано качество, за разлика от гсм-ите на Леново, които са тепърва излюпени и тепърва ще има да отстраняват недостатъци и бъгове.

3.   Значи.. Аз имам s4. Общо взето вземи си леново. И цената е по-ниска, и ако го счупиш няма да те е яд. Самсунг са боклуци.

4.   Според мен самсунг с4 е по-добър от леново, и двата имат предимства,но самсунг си е самсунг! :)

5.   Имам Самсунг и изобщо не съм доволна, след първата година започна да дава дефекти, на една колежка на мъжа и също, за Леновото съм чувала добри неща, но все пак избора си е твой!

6.   Lenovo! ;)

7.   Samsung galaxy s4 е телефона!Пък и самсунг е доста по известна марка от леновото..
Няма да съжеляваш ;)

8.   S4 . Не би трябвало да се чудиш между двата. Леново имат добри лаптопи - за телефони - не мога да кажа. Имам S4 от почти година и съм страшно доволен. Почти не включвам лаптопа, каквото имам да върша го върша на телефона. От качеството съм много доволен също. Не ми забива нито крашва. Процесора е уникален. Дори на Пестене на енергия което когато го пуснеш ти използва малка част от процесора пак не забива нищо. А батерията и без пестенето е чудесна. От всичко съм доволен. Чакам само с нетърпения ъпдейта на андроид, казаха че ще дойде сега ноември.

9.   S4, разбира се. Освен, ако не искаш да спестиш някой лев. Телефонът е друга класа, в сравнение с Lenovo.
Карам вече втора година с него и съм страшно доволенл Даже не искам да го сменям с S5.

10.   Няма какво да му мислиш S4 е един от най-добрите смартфони в света .

11.   Как ще сравнявате Lenovo-то със Samsung? xDDDDD Камерата на Lenovo е страшно слаба и липсват интересни приложения.

12.   Аз съм със Самсунг S4 мини и ми върши страхотна работа. След 2-3 месеца ще стане година откакто съм с него и нямам проблеми за сега.

13.   Пълни глупости. Леновото е много по-добро от самсунга. Имах самсунг почти 3 години и на първата още се скапа, батерията е трагична за няколко часа умира, слаб процесор, малко рам. Да не говорим, че накрая почна да се изключва сам и се принудих да си взема нов. Е, преродих се! 400 лева за 3 гб рам, 32 гб вътрешна памет, 8 ядрен процесор и батерия която издържа поне 2-3 дена. Това че самсунг бил по-висок клас от леновото също е глупост, не си заслужава да си взимаш скъп боклук само защото е самсунг. Все пак малко могат да си позволят айфон за 2000 лева, който също е боклук. Самсунг да си правят кашони и изобщо да не се опитват да правят някакви техники.