Споделена история от Други

Живот и Сънища
Да ви призная не минава всяка вечер да не сънувам, може би защото сега съм травмирана без работа, какво да ви кажа животът ми е един, преди имах работа, радвах се каниха ме на партита, живеех си, въпреки че съм омъжена и имам две големи деца, с течение на времето някак между нас любовта изчезна и взех да си търся щастие от другаде.

Съдбата ме срещна с млад мъж който е 13 год по млад от мен, но с него се чуствам много щастлива и връзката ни продължава до ден днешен, паснах ме си много в секса, научи ме на много неща с желание да ги правя и ги правя това го разбирам от състоянието което той изпада и ми е споделял, че с никоя друга жена не се е чуствал така прекрасно, всеки ден комуникираме, среща ме си тайно в неговата квартира с една дума живуркане, но тогава забравям за моите проблеми, обичам го, харесвам го и искам да жиея с него , но разликата в годините ме плаши, терзая се, измъчва ме че един ден ще ме остави да си потърси жена за семейство, иска да му се роди дете, влюбен е в мен, иска ме и ми е казвал 4е неможе да ме изхвърли от живота си за сега, да не го оставям, но каво да направя като моят съпруг не иска да се развеждаме.

Това ми дойде много на мен и явно затова сънувам, но понякога сънищата ако ги разгадая ми казват истината какво ще се случи и когато всяка сутрин ставам си чета съновника, преди два дни сънувах три кофи пълни с мляко, сънувах господ седнал и ме гледа, сънувах че съм в овощна градина и гледам дървото е отрупано със сливи ли бяха череши, но беше така отрупано с плодове и листа, сънувах че летя във въздуха и се премятам, сънувах че съм в тоалетна, бунгало, че съм в палатка много странни сънища .... някой ако знае какво означават пишете ми...

Коментари

1.   Да, аз знам какво значат тия сънища. Показват, че в главата ти е пълна каша и се филмираш много. Карай по-спокойно, помисли за живота си в дългосочен план и виж кой вариант е разумен и реален.