Споделена история от Други

iPhone 5s, iPhone 6 или iPhone 6 plus
Здравейте, не мога да преценя кой от двата телефона да си купя. Ако можете да ме посъветвате. Сега съм с iPhone 5, но батерията му е много слаба и ми трябва нов телефон, а иначе съм много доволна от iPhone. Благодаря!

Ж 15

Коментари

1.   Една приятелка има Iphone 6 plus. Екранът е доста голям и трудно го слага в джоба, и то без кейс, със кейс сигурно няма да може. Доволна е иначе, но тя го ползва главно за интернет и снимки, за което би ти свършил работа и някой от другите модели.

2.   Здравей искам да ти кажа, че не разбирам много от телефони, но се надявам да ти помогна. Една семейна приятелка си купи iphone 5s и си е много доволна. Изпробвах и предната и задната камера и са с много добро качество. Батерията и също и държи. Гледах едно ревю на iphone 6 plus. Заповядай http://vbox7.com/play:efcd72b413. Прочетох и коментарите, от които не останах с добро впечатление. Но това да не те притеснява, защото различен човек, различно мнение. Най-малко информация имам за iphone 6. Потърси ако искаш някакви ревюта на телефоните. Те също могат да ти помогнат. Успех в избора и пиши какво си избрала. :)
Ж14

4.   6 или 6 plus. 6 plus лично на мен по ми харесва но нали знаеш за проблема с огъването (ако не, потърси iphone 6 plus bend test) общо взето ако го носиш в по тесни дънки ще забележиш че е леко огънат след 1, 2 седмици и ако го хванеш и го огънеш с не кой знае колко голяма сила можеш да си го огънеш напълно. За това не го препоръчвам. Може би 6 ще ти върши най добра работа.

5.   За пръв път виждам жени на 14 и 15 години. Е поне се посмях, може утре да видя "жена на 11 години"
П. Т. Който и да вземеш си прецакана.

6.   Момиче едва на 15 си, време да си отвориш очите, има деца на твоята възраст, които няма какво да ядат и се радват на купа топла супа, а ти питаш тук кой от гъзарските телефони да кажеш на вашите, че искаш! Жалко е, но такъв е живота, а още по-жалко е, че ти не осъзнаваш това, което имаш и което други твои връстници нямат. Казвам го без никакъв ХЕЙТ.

7.   6 много ясно. И стига сте ни тровели живота със "гладните дечица". Бедните дечица да се запишат на колеж и да си намерят работа, и да спрат да правят повече дечица, който ние, свястната част от обществот, трябва да хрантутим.

8.   Не всеки има възможността да се запише да учи, някой хора трябва да работят след като завършват, за да изкарват прехраната си!

9.   О боже, как може да имаш iPhone 5 и да искаш нов? И аз съм с него и съм суупер доволна, да, това което казваш за батерията си е вярно, но да не мислиш че с другите модели ще е различно? За мен лично 6 и 6 plus са грозни, а 5s няма абсолютно никакъв смисъл да си вземаш, защото нямат почти никаква разлика с петицата.

10.   Може родителите и да имат възможност да и купят телефона. Като започнете да обеснявате за бедните деца не ставате по-мъдри. А иначе по въпроса. Аз съм с 4s, а баща ми е с 5s. Взе си го март и като цяло е доволен, а иначе сега ще си взема 6. Не мисля, че имат кой знае каква разлика в харектеристиките. Според мен и вземи 5s лично на мен повече ми допада дизайна. Но 6 не е лош. Или 5s или 6. Ако можеш отиди да поговориш с някой който наистина разбира от телефони. Ако не този който на теб ти допада повече, но не си вземай 6 , мисля че е прекалено голям

12.   Номер 6, питам Ви за мнение, защото наистина не знам кой да избера, а не да обяснявате кой има да яде и кой не.
Номер 5, ако можеш да ми кажеш защо ще съм прецакана, който и да си взема?

От авторката

13.   N5 и аз това си помислих, но пък ако напише М 15 все е едно е мъж. Да напише пък момиче е твърде дълго. Повече позитивизъм :))

15.   Препоръчвам ти Samsung Galaxy Note 4!!!

16.   Здравейте, благодаря за помощта! :) Купих си iPhone 6 plus! ?

От Авторката

17.   Доволна ли си от тоя айфон може ли да ми кажеш щот и аз мисля за него