Споделена история от Други

Сополи по чаршафите
Привет, читатели. Моят проблем е, че съпругът ми има навика да бърши сополите си по белите чаршафи и където свари. Толкова е гнусно. Направих му забележка, но той се изсмя и каза, че няма да се повтори, но за жалост не беше така. Как да го отвикна и да му кажа да не го прави без да го обидя? Моля публикувайте историята, не знам какво да правя. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Каквото Иванчо не е научил, няма да научи и Иван.
На съпругът ти му липсват първите 7 г. и ти няма да можеш да го превъзпиташ.
Сложи му пакетче с носни кърпички на нощното шкафче, но не вярвам да помогне.
Родителите му са от село или са простаци - това навремето у нас се ценеше много, защото да имаш култура и маниери беше буржоазно, но ти явно си от буржоазията - дори ти е жално да не си обидила горкичкият простак в простащината му, а да не го дискреминираш си се омъжила дори за него - честито.

3.   Като си си избрала сополанко, сега ще му переш сополите. Той да не е олигофрен? Както го описваш, изглежда на такъв. А утре ако реши да ходи по голяма нужда в леглото!? Как е възможно да има още такива хора? Това и децата не го правят.

4.   Тва е отвратително.... МИ кво да кажа, освен типичен българин. Ей този прост български манталитет няма да се изкорени скоро... а ТРЯБВА

5.   Единият бършИ, другият пишИ неграмотно... Вземи единия, удари другия!

6.   №4, ти какъв си? Да не си паднал от луната? Какво общо има това, че ти имаш работа само с простаци? Защо си мислиш, че всички са като твоето обкръжение? Нима по света няма простащина? Да не си ти авторката, която пуска провокативни теми, за да обижда българските мъже? Поне да беше си измислила нещо по сериозно и по реално. Утре ще пише, че мъжа й пикае върху главата й. Но ако това стане, такава напълно си го заслужава. Това е тъпа, измислена история. Защо ли й обръщате внимание.

7.   Притеснявa те дa не го обидиш?? ! Че кaк ще се обиди тaкъв? ! Щом не го обиждa женa му дa му гледa и пере сополите, a и дa спи с тях. Aми кaжи му тогaвa, че тaм из чaршaфите може и дупето си дa зaбърсвa.
Я се стегни! Следвaщия път дръпни чaршaфa и му го хвърли в лицето, дa ходи и дa го пере той и веднaгa!

И към някой, според който всички бългaрски мъже били тaкa. НЕ!!!
Този е от изключениятa, a не от прaвилото. Омъженa съм зa бългaрин и ми писнa дa слушaм кaк всички били еди кви си. Тaкивa сa, кaквито сте си избрaли! Която не сa я притеснявaли сополите в чaршaфите в нaчaлото, си ги трaе цял живот или също кaто мaмa, зaпочвa от A и Б дa учи мъжлето.

8.   Не смятам, че историята е измислена... Следващият път, когато това се повтори му връчи сапун/прах за пране или каквото-е-там и му кажи да си чисти сам помиите. Според мен единственият начин да спре е да се засрами. Хич да не ти пука, че ще се чувства неудобно. Даже направо го скастри като му кажеш къде си е бъркал първите седем години..

10.   поръси с лют червен пипер чаршафа. Като си бръкне в носа после, няма да пипне повече чаршава :)

11.   Сложи носни кърпи под възглавницата или до нея. Така правя, когато имам хрема. Ползвам и пускам долу в една голяма найлонова торба.
Ама, че неприятен навик!
Това с коментарите, че само българин може да върши такива гнусотии, ами не съм съгласна. Идете и вижте по хотелите на морето какви ги вършат чужденците.

13.   Кажи на майка му...