Споделена история от Други

Моля за помощ за един смартфон
Здравейте имах един сматфон които не беше много качествен и му влезе вода чаках седмица да се изпари .Изпари се част от водата но остана доста и аз се панирах хванах нож и му махнах само стъклото на екрана докато го махах пукнах малка част от стъклото. Махнах водата и го пуснах обаче тъчскрина не му работеше молви много някои да ми каже кво да направя. Питате се защо не го занеса на ремонт майка ми е твърде решена друг да не ми копува нито да ми го оправи. Редакторите много ви моля да побликувате историята. А модела е Alcatel One Touch Pop C5.

Коментари

1.   Най-добре на сервиз. Ако искаш можеш и да се пробваш сам, но съм на 100% сигурен, че ще прецакаш телефона още повече. С какъв акъл си тръгнал с ножа да го отваряш нз. Иначе влизаш в YouTube и търсиш урок как се сменя. Тъча може да е заедно с дисплея така, че надали ще ти излезе евтино. Ако можеш си поръчай от ebay и ако решиш да го правиш сам гледай стъпките от youtube. Другото което е продай телефона за части, събери си някой друг лев инси купи нов телефон.

2.   Мяташ го във вода, разглобяваш го с нож и телефона бил некачествен... Майка ти поне има акъл за разлика от теб.

3.   От автора гледам че никакви жички или ленти не са скъсани. Не може ли да го ползвам по някакъв начин без стъклото. Знам за бой съм.

4.   С нож си махал стъклото? Ти въобще отваря ли го.. Боже Боже.. Пази ме от такива деца. С какъв акъл въобще си махала стъклото при положение, че като се намокри телефон, той се слага за 48 часа в купа с ориз, за да може ориза да изсмуче влагата.

5.   От автора: Бе пичове знам ама кажете как да го оправя а не ми казваите кво е трябвало да направя

6.   Стъклото и тъча са за смяна.. жалко, че точно тъча е най-скъпата част.. следващиа път в ориз да седи за 3 дена/сервиз..

7.   От автора стоя повече от 3 дни около седмица а съвсем малко се махна и не съм го хрълил в тоалетната а исипах вода за тва казвам некачествен. И не мога ли да си работя с тъча без стъклото