Споделена история от Други

Жените предпочитат лоши момчета
Аз съм добро момче на 22 години, студент съм по Бизнес администрация. До сега момичетата винаги са се държали гадно с мен, разбрах че женския пол си пада по гаднярите, които ги карат да страдат. Не разбирам защо е толкова лошо това, че съм добър с жените и съм романтичен? Трябва да стана някое гадно копеле ли за да ме приемат сериозно? И като толкова харесвате лошите момчета кажете какво имате предвид под "лошо момче", че да стана такова?

Коментари

1.   На пръв поглед е така - често виждаш красиви и издокарани момичета да се мъкнат със селски бабаити и прочее измет, може би чувството за закрила и неприкосновеност, докато са с тях, е водещо. Истината е, че само кухите патки се обвързват с такива - просто са на едно и също ниво. Няма начин в студентските среди да липсват свестни момичета, макар че напоследък и много шкарто влиза да учи - борбата за бройки си каза думата.
Мечо Пух

2.   Брат доброто никой не го зачита и аз съм добър но ще се наложи да се променя както викаш и ти. За да ти се вържат трябва да ги мачкаш това съм го установил вече. Колкото по добър си толкова по безинтересен явно ставаш и аз незнам на какво се дължи това. Трябва да станем лоши но така рискуваме да играем роля т.е да не представяме себе си а да копираме останалите ... Просто още немога да открия формулата да си добър и да си имаш приятелка...

М 24 г.

3.   Не се променяй, Мечо Пух е много прав, само такива момичета могат да харесат някой който се държи зле с тях. Не губи надежда, ще срещнеш свястно момиче, което ще те оцени такъв какъвто си.
Жена 28г.

4.   И аз мисля като 1 и 3. Точно така е - на едно ниво са, затова се намират. Ако само виждаш, че си имат приятелки...загледай се малко по-отблизо какви са тия приятелки, не са ли си лика-прилика с въпросните "лоши момчета". По-горе много точно ги определиха: загубени патки. Ти такова ли момиче искаш?!

5.   Толкова им е акъла :) Обикновенно тези, харесващите "лоши" момчета не са много умни.Мислят си че точно този "лош" мъжкар им дава сигурност.А после именно такива индивиди им "разбиват" сърцата..

*Syndrome

6.   И аз харесвам лоши момчета, но винаги ми се падат добри :o{ Знам ли, може би Господ ме пази от грешки. А за това дали тези които харесват "лоши" момчета не са много умни, мога доста да поспоря. Това е все едно да се каже, че всички висшисти са умни. Някой от последните направо ми "взимат акъла".

7.   Като почнете с това, че всички жени си падат по "лоши момчета", не не всички. Аз не харесвам напомпани мъже, не харесвам колите им, не харесвам парите им, не харесвам и начина, по който се държат, начина им на живот изобщо. Харесвам УМНИ мъже, с които да има какво да приказвам - това най-много гледам. А сега да те попитам теб защо Вие харесвате намазаните, селиконови мадами, с елементарно държане и не толкова умни. Не не се оплаквам, мен не ме интересуват нито едните, нито другите. Винаги ще има всякакви хора. Просто всеки трябва да открие измежду всички, човекът, който ще го направи щастилив.
Бамби

8.   Но има много жени,които предпочитат романтичните мъже!Няма нужда да ставаш груб за да се харесаш на някоя!Бъди себе си и все отнякъде ще ти излезе късметът :)

9.   Хей аз бих дала всичко за добро и свястно момче, което да зачита човека до него. Ако искаш ми пиши на мейла:bezlbov@abv.bg

Една романтичка

10.   Виж, ако си застрелян, смотан и без никакви амбиций, но въпреки това се смяташ за добродушен и добро момче....е, това не оправя проблема ти с момичетата.

11.   До 2 а как да се променя? Как да ги мачкам?

12.   Под "лоши момчета", ние жените нямаме предвид да се държат с нас като с парцали, всяка нощ да бъдат с различна и да ни карат постоянно да страдаме. Ние просто искаме, един истински мъж,с добра визия, който да е силен физически и душевно, да бъде мъж на място, а не женчо. Да ни разбира, да ни обича и уважава, да бъде мил, но в същото време да показва кой е мъжът, а не своите куп слабости. Да ни позволи да бедем негова приятелка, преди всичко. Да ни огажда, но всеки да си знае границата - ние да не ставаме нагли, а той да не позволява да го правим на п*тка. Общо взето една истинска и сериозна дама знае каде е границата, един истински джентълмен- също! Мисля, че много жени биха подкрепили тезата ми! :)))

13.   Аз пък ще кажа-да,така е!Жените харесват лоши момчета!Но не в оня смисъл-пие и ме бие,а мъжкари,които могат да защитават момичето до себе си,да защитават интересите си,любовта си.Лош с другите,но добър и нежен с мен-това е формулата!Добрите изглеждат мекушави.Изглеждат като глупаци и наивници в очите на другите.За съжаление, така се получава.Без да губиш себе си-опитай да си малко по-хард в отношенията с хората,за да видят,че имаш характер и с теб шега не бива!

14.   Лош с другите,но добър и нежен с мен-това е формулата
Ллее ти сериозно ли? Харесваш си злобари? Ами ако е лош с околния свят за какво ти е такъв човек? Не си ли голяма егоистка?

15.   До 13 ще взема да пребия састудентите си, а после ще почна и момичетата.

16.   Абе човек не се променяй. Колкото и да искаш не мисли, че лесно ще можеш. Ти си роден такъв. Не всички момичета си падат по лоши момчета. Познавам много, които не са такива. Имам приятелка, която е невероятна-красива, умна, просто страхотна, всеки би искал да я има, но тя ходи с едно умно и добро момче, което ми е приятел и е страхотно момче. Признавам си и мен са ме привличали понякога лоши момчета, както мисля теб са те примличали кухи, но хубави момичета, но какво от това, за да имаш свестен човек до теб не търсиш такива. Наистина има всякакви хора и ти ще намериш твоята. Спокойно. :)

17.   Такива са днешните уро****и. Харесват западнали типове, наркомани, селяни. Тук въобще не говорим за такива споменати от 12 и 13 в тях не е проблема. Гледам как повечето казват, че са влюбени в даден наркомани, че не могли без него, но след това съжаляват. А ако се държат зле с теб, дръж се и то лошо това е решението.

18.   Аз пък съм добро момиче, което харесва добри момчета.
Извинявай, не е по темата, но къде учиш Бизнес администрация и доволен ли си ? Аз много исках да запиша такава магистратура, но за съжеление нямаше достатъчно желаещи за тази специалност.

19.   Изглежда всеки гледа от собствената си камбанария що е лошо момче.Щом се биеш и пиеш-лош си.Ако кротичко си учиш-добър си.Добре де,ама ти може да си много умен и начетен,ама никакъв да те няма в отношенията с хората,в социалния живот.Да си толерантен,услужлив,готов да помогнеш като мъж на някои,който е по-слаб от теб.Ние тук не говорим за двата полюса на поведение,а за характер!Добрината се определя от тези около нас,не от нас самите!Момичетата се влюбват в момчета,които са мъжкари.Мъжкар не значи бой и сръбска музика.Един мъжкар може да защити дамата на сърцето си във всяка ситуация,да и подари букет,да бъде и романтичен.

20.   Автора добре е поставил темата и моля правете разлика между лошо момче и мъжкар. Има голяма голяма разлика в това- един мъжкар може да бъде и добър и да не попада в графата лош. Докато т.н. лош в истинския смисъл е боклук.

21.   "Не разбирам защо е толкова лошо това, че съм добър с жените и съм романтичен?"
Ммм.. много кофти е това изречение! ;(
Не е лошо,че си добър,но имай предвид,че на добрите момчета винаги отвратителни момичта им врътват главите. В днешно време мисля,че попринцип не е добре да си добър .. Трябва да си шиб*но копе*е и да не ти пука от нищо,ноо .. има и хора,които просто носят доброто в себе си,макар и да са на изчезване.
Пич бъди такъв какъвто си,защото за всеки влак си има пътници! ;)))
I'm Trouble -

22.   Вече започна да ми доставя удоволствие да манипулирам околните и да се държа гадно с тях, както те се държаха с мен.

От автора

23.   Манипулиращият не винаги осъзнава колко много е бил манипулиран,за да започне да манипулира.

24.   Здр аз сам момиче на 17г. ако искаш може да станем приятели само трябва да си дадеш скайпа. Аз съм същата като тебе добра, мила и интелигентна. Нямам приятели и желая да станем приятели. А относно темата няма смисъл да ставаш лошо момче "бъди такъв какъвто си" не е вярно че всички момичета харесват лоши момчета. Например аз харесвам добрите момчета който са добри, интелигентни и романтични. Желая ти успех и късмет!

25.   Това клише е колкото тъпо, толкова и устойчиво, за жалост.

До автора: Излагаш се! Кефело го да манипулира хората... Заслужаваш си гадното отношение!

Борония, 21 год. Гордея се с добрия си мъж!

26.   Кофти е, защото ако не беше така, нямаше да повдигаш въпроса! Не прочетох мн от коментарите, може би 12-20 ама повечето питата как се става лошо. и глупави подмятания че лошите момчета били глупави и прости и тнк..
1. Лошо момче не се става от днес за утре, това е части придобит навик на живот. Поведението, визията, привичките, манипулиране то както видях и този коментар...
2. Не отхвърлям че да си добър човек да живееш прилично да спазваш поведение и тнк. е лошо! Но да си лошо момче не означава непременно да си (як като бик и почти толкова умен)повечето тези не момчета, а мъже са доста интелигентни и добре знаят как да се оправят в живота и да градят. интелекта не се измерва само само с цифри!!!
Напълно безпристрастен съм, аз лично търсех текста от една песен на ''СПЕНС''
И да, по лесно е като си лошо момче ;)

27.   м да до някаде е така но може да има малки малки малки изключения аз например не бих искала съпругът ми да е разглезен прервещ се на интересен търсеш само внимание и слава.... напротив даже бих се радвала ако е (както го наричат от класа ми) "зубар" Защо??? защото освен че ще е мил с мен освен че ще е културен интилигентен и цивилизован човек освен че ще се разбира с родителите ми мога да бъда сигурна че ще осигури добро бъдеще на децата ми... така че не всичко са такива има малки малки малки малки малки изключения

Падналото ангелче :)

29.   До Падналото ангелче #27
Тези две неща сигурност и интересност няма как да се намерят в един и същ мъж. Това е дилемата на всяка жена, друг е въпроса дали я осъзнава. На подсъзнателно, инстинктивно ниво, тя иска гените на атрактивния звяр. На разумно ниво, иска да гледа децата си с някой "зубър". Даже има до толкова извратени жени, чиято мечта е импулсивно да вземат гените за децата си от някой дивак, който е сексуално атрактивен за тях, а да вържат някой заспал добряк да им помага в отглеждането. И тук идва приказката за баницата и кой е лудия.

30.   Които си приличат, се и привличат! Така е устроен светът. Всеки търси своята половинка. Понякога обаче, откриването и се оказва доста трудна работа. А понякога, тя (половинката ни) е до нас и ние не я забелязваме или пък вече сме я подминали.
Не е нужно непременно да ставаш лош, такъв, какъвто не си, за да се харесаш на някой.
Бъди себе си! Бъди такъв, какъвто си! Бъди естествен! Само така ще дадеш възможност на половинката ти да те забележи и открие по-лесно!
И оттам нататък, Рай небесен!

31.   Общо взето темата се върти около това - колко сме готини, добри и романтични, а жените не ни харесват, защото са глупави и нямат вкус за добрите момчета, а само за буклуци. Смешно е.

Ако те кефи да вярваш, че си перфектен, а всички жени са се объркали и за това не те оценяват - ОК. Но ако имаш малко самоуважение и интелект, ще разбереш, че твърдението е абсурдно.

Съвет - спри да се изживяваш, като жертва и да повтаряш, като мантра тази свещена глупост, с която се оправдават неудачниците. Стегни се - бъди мъж и поеми отговорност за живота си.

Приемам се какъвто съм, една жена може да ме хареса или да не ме хареса, но това не влияе на самооценката ми, защото знам колко струвам и нейното мнение никога няма да бъде по-важно от моето по този въпрос. Мога да бъда или да не бъда с нея - и това също е ОК, защото аз решавам. Аз, само аз и единствено аз съм отговорен за успеха си и той не се влияе от жените, мъжете, обществените нагласи или фазите на Луната.

32.   Харесват се много такив тип обаче лошото е че когато решат да зарежат някого не им пука дали ще наранят чувставата му.Това че са лоши момчета обаче не ги прави особенно умни,лесно манипулативни са от приятели си и най вече от жени.Аз съм виждала такива хубави мъже с подобен нрав,а приятелката някаква супер непривлекателна,но сигурно притежава други качества,знае как да се държи,какво да говори и как да го излъже.На мен също ми допадат тези мъже,но може би ще е само за секс ,ами не е добре да се влюбваш.Тъй като аз принципно правя нещата така както ги чувствам,не съм много умна и не мога да задържа такъв мъж до себе си,най вероятно ще бъда изпозвана,знам го защото вече ми се е случвало.Авторе,остани си доброто момче,някой ден се срещнеш жена на която и е омръзнало да я нараняват,тя ще предпочете теб и няма да е някоя грозна тлъста злобарка,ще бъде някое хубаво и свястно момиче.

33.   Ами не е нужно да ставаш гаден, а да си уверен в себе си, да си забавен, интересен и не на последно място емоционално стабилен.

34.   Не е така. Не, че обичаме "лошите момчета", просто не понасяме слабохарактерните и безхарактерните. "Мъж", който "позволява" жените да се държат гадно с него, не е достатъчно силен (нямам предвид физически), а жените (като цяло, изключения всякакви) търсят стабилен и мъжествен партньор, с излъчване и стоицизъм. Това е! ✌
Ж 28

35.   34 калво разбираш ти от стоицизъм въобще, знаеш ли какво е значението на тази дума. Стоицизмът не е да пушуш да шмъркаш да пушиш трева и да смърдиш на лайна .Стоицизмът не е да си лъжец подлец и да мислиш само за секс и около това да ти се върти тематиката на разговора. Опс но това било слабохарактерност. Ами да се хвалиш пред всички за неща които дори в съня си не ги можеш ,това как се нарича лошо момче ли хахах. Човек който не е прочел една книга , оправдава се за всичко и бяга от отговорност кат заек от мечка. Просто си го признайте момичета . Вий се мислите за върха на сладоледа и се хващате с други такива егоисти и егоцентрици.Но от вас има много ама много по свестни момичета и най вече добри майки вий сте просто по голямата част в момента защото за глупоста има голям развъдник и среда. Спомням си как една жена предупреди дъщеря си да не си хваща лошо момче защото са търтеи и с времето видях от приятелите ми и техните връзни че е права. Вий уж искате романтика хем искате да ви душат, това е двулично и неориентирано. Мен пък текива лоши момичета неми трябват. От Митко 29 години

36.   32 и 35 - ако не си един и същи човек - направо сте родени един за друг :)

37.   Виж какво Митко на 29 - нищо не ти се разбира..
Едно съветче - друг пък като се изкаваш не влагай толко емоция :)

39.   Трудно е една жена да направи информиран избор. Колкото и да наблюдава връзките на свои познати, да чете подобни форуми и т. н. в крайна сметка зависи кое ще надделее - разума или емоцията. А при жените знаем, емоцията е водеща. Егоцентризмът, друга характерна черта на женската природа, обрича една част от жените на самота и мърморене колко са тъпи мъжете. Всички жени поради някаква прчина сматат, че имат реален шанс да са с някой млад строен и с обноски бизнесмен. Тото да пуснат ще е по-голям шанса за успех за тази част от тях, просто защото количеството млади и елегантни бизнесмени е много по-млако от броя на жените които искат да имат такъв мъж до себе си.

40.   Евала 39 напипал си проблема. Всички мъже поради някаква прчина смятат, че имат реален шанс да са с някоя млада, стройна и с лице на фотомодел. Тото да пуснат ще е по-голям шанса за успех за тази част от тях, просто защото количеството млади и красиви момичета е много по-млако от броя на мъжете, които искат да имат такава жена до себе си.

Или казано другояче - ако ти си беден, кльощав, безработен младеж, защо реши, че ти се полага супер поддържана красива мацка? Едва ли обикновените момичета - бедни, с някой килограм отгоре и невзрачна външност ще те подминат заради някой бизнесмен. Те биха оценили добрата ти и роматична душа и навярно ще ти предложат насреща също добра и романтична душа.

Интересното е мили господа, че вие предлагате добра и романтична душа (което според вас е супер ценно и следва да бъде достатъчно), но не искате да получите в замяна друга добра и романтична душа и това да ви бъде достатъчно. Искате да вложите доброта, но не приемате доброта в замяна - искате красота. Нагли сте.

41.   Интелектуалния напън на 40 е неуспешен, защото, когато плагиатстваш-интелект няма, затова и успех няма. Освен това, никак не е задължително срещу нещо, да получиш същото нещо-можеш да вложиш едно, а да получиш друго-дали е равностойно, решава "пазара"/т. е. двамата/. А прословутата красота най-често се получава срещу пари/и то доста често... / Не знам дали сме нагли, но с блондинки е така. Хайде със здраве...

42.   Номер 12, в мнението си пишеш следното:

"Под "лоши момчета", ние жените нямаме предвид да се държат с нас като с парцали, всяка нощ да бъдат с различна и да ни карат постоянно да страдаме. Ние просто искаме, един истински мъж, с добра визия, който да е силен физически и душевно, да бъде мъж на място, а не женчо. Да ни разбира, да ни обича и уважава, да бъде мил, но в същото време да показва кой е мъжът, а не своите куп слабости. Да ни позволи да бедем негова приятелка, преди всичко. Да ни огажда, но всеки да си знае границата - ние да не ставаме нагли, а той да не позволява да го правим на п*тка. Общо взето една истинска и сериозна дама знае каде е границата, един истински джентълмен- също! Мисля, че много жени биха подкрепили тезата ми! :))) "

Първо, смея да твърдя, че болшинството (все пак има и РЕДКИ изключения) съвременни млади жени на по 20-40 години под "истински мъж" обясняват на глас точно нещата, които ти твърдиш, но на практика те за "сигурност" приемат парите на мъжа, а за "силен физически" - да е най-малко педя по-висок от тях, мускулест и с излъчване на Вин Дизел, а в краен случай може и да се задоволят с нещо като Даниел Крейг. Както и да го въртите и сучете, "силата" мъжка вие я мерите предимно в необосновано висок ръст, искате "да се топите в обятията му" и други подобни оправдания. А насреща какво давате срещу този бленуван баскетболен мъжки ръст? Едни ваши 150-170 см. Най-смешното е, че на мен (мъж с ръст 171 см) и на мои познати мъже на по 170-175 см ни се е случвало неколкократно разни джобни момичета (дори не първи красавици) по 150-160 см да ни казват, че сме "ниски за тях", защото като сложели токчета, разликата щяла да се стопи. Смях. Цялата работа е, че такъв тип жени хем искат (поне на думи) някой нормален мъж, който да го цени и уважава, но хем затварят очите си за тях, ако не стърчат като бостанско плашило над тях, и просто са комплексирани и разчитат на мъжа да наваксва със своето превъзходство във всяко отношение. А другите такива са паричките (т. е. нещото, което ви "възбужда" без грешка винаги, и което вие хитро наричате по по-невинно звучащ начин - "да е устроен" или "да е улегнал"), ако може и да е послушен, разбиращ (но пък задължително "с твърда дума, която се слуша", което не зная как си го представяте да се съчетава с бляновете ви той да ви слуша), да мил и добродушен (но пък в същото време искате "да показва кой е мъжът"), и въобще - искате планина от противоречащи си мъжки качества, които са в конфликт едно с друго. И в замяна искате всичко наготово, а предлагате: нисък ръст (а ако сте над 170 см, тогава сте още по-нетърпими в изискванията си), високи претенции без покритие; безпаричие, мързел или нежелание да работите (но с голямо желание да лежите на мъжките плещи за това); без кола и апартамент, но искащи мъжът да има такива, за да и возите дупето наготово; чести нервни изблици, мрънкане, ниско самочувствие, лукавост (с мнооого редки изключения), понякога сте биологично красиви (но тогава пък претенциите ви скачат до небесата още повече) и прочее. И разчитате, че като имате един отвор в повече от мъжете, то това ви дава право да предлагате малко, но да изисквате всичко, описано по-горе от мъжете. Пак уточнявам, че не обобщавам накуп целият женски пол, а описвам огромна част от него - нещо, което от личен опит го знаят повечето мъже, а и доста жени го наблюдават сред своите връстнички.
И точно заради такива пикли се получава един парадокс - повечето ми сериозни връзки са били с еднакви на ръст или по-високи от мен жени (разочаровани от курвенското поведение и несериозност на доста по-високите, и поради това - по-харесвани мъже, които заради това пък не си дават зор да наблегнат на характера си - точно както правят и по-красивите жени, разчитащи на наследения ген и отворените си крака да отварят всички врати пред тях), или малко по-зрели, разумни, попили от живота и умеещи да ценят мъжа до себе си жени (някои от които на младини също са били с високи изисквания, движили с "лоши момчета", и съответно - напатили се здраво от тях - това са признания на самите жени, с които съм бил). Да, повечето жени се кротват след навършване на 35-40 години, когато вече хем не са така вървежни като 20- и няколко годишните и окурволени жени от новото поколение, хем и са сърбали попарата на погрешния си избор на мъже години наред, хем и знаят, че времето лети по-бързо от очакваното и искат да създадат поколение с наистина сериозен, отговорен, уважаващ и верен мъж. Точно тези жени са истинско съкровище, а мъжете правят грешката да не ги забелязват, тичайки подир младите и крехки, но и хитри златотърсещи месца.
А още по-смешното е, че всичките жени в живота ми, без изключение, са оставали зашеметени от начина, по който ги любя, и са ми казвали, че досега не са изпитвали такива оргазми и по толкова пъти поред. Тук трябва да благодаря и на това, че достигам до края много по-бавно от обичайното, а това е добре дошло за жената. С устно-езиковите ласки също не претупвам, отделно и масажи, галене, целувки, нежни думи, но после и мръснишки, а и зная под какъв ъгъл и с какъв ритъм да насоча мъжкото си достойнство така, че жената да се превива от удоволствие. Звучи като доста голямо хвалене, но предавам това, което самите жени са ми показвали и казвали. Повечето им предишни връзки са били с анаболни типове, на които им пада лесно, или нагли дървета, които са чакали жената да върши всичко в леглото и са пренебрегвали нейните нужди. Но и жените сами са си виновни, защото са тичкали подир такива, уж "вдъхващи спокойствие и закрила мъже". :)
За последно имах две години връзка с жена, която е с 3 години по-видяла от живота от мен, страшно проникновена и умна, учителка, верен приятел в живота, работлива като за трима, нежна и страстна любовница, с качества да бъде грижовна майка... - точно като за мен. Раздели ни единствено това, че за съжаление баща ѝ се разболя тежко, и за да може да му помогне и плаща скъпото лечение, тя поговори с мен сериозно и взе много трудното решение да захвърли всичките си (ни) планове за семейство и дете, и вместо това да се посвети на плана да стане скъпоплатена проститутка, защото само така можеше да печели по над 10 хиляди лева месечно - колкото бяха необходими за лечението... Понякога живота ни поднася най-неочаквани изненади, с които трябва да се борим и свикваме.

44.   Тенденцията показва точно това, че жените харесват здрави и лоши типове, но самите те нямат адекватно обяснение за този процес. Аз го виждам така: Инстинкт да усещат силните мъжкари и да искат потомство от тях. Нека някоя дама да обясни причините.

45.   Не знам хора, ама на мен ми е супер смешно като видя такова заглавие тип умозаключение 'жените еди какво си там' :)

46.   Ето какво се случва най-често в обществото ни: Повечето млади жени се натискат да бъдат оплодени от по-едри анаболни топове с лош поглед и татуировки, след което биват зарязвани от тях по време на бременността или година-две след раждането. Това води до повишено търсене на нормални, грижовни мъже от страна на зарязаните майки, които са наясно, че повече няма как да привлекат до себе си още един от оплодителите, затова искат да прикоткат някой будала, който да ги издържа и да се грижи за тях и детето им, макар да не е негово. Не искам да обидя онзи малък процент от самотните майки, които все пак са свестни, но гореописаното е масова практика.

47.   Нее, отминала е модата на стероидните типове(Скалата и Хълк Хоган), сега не се котират за вървежни бутафорните бабаити, котират се натуралните здравеняци. Пример не - 190см. 120 килограма, а 190 90кг. Гледат се атлетичните и спортните натури, да нямаш масивни мускули. Вървежни са плувци, футболисти, тенисисти, танцьори и др. Строен, стегнат и жилав мъж, това харесват масовката жени по света и у нас..