Споделена история от Други

Български рап изпълнители.
Отсега се извинявам за глупавия, но бихте ли ми казали някои добри български рапъри от времето на Спенснята, X team, Amnisita etc. Благодаря предварително

Коментари

1.   Сарафа е добър рап артист.

2.   Емил Тончев TRF!!!

4.   Deadly Mindz, Leshper Art Crew, Second Hand Crew, MD Beddah, silent City, Atila, N. I. S. H. T. O., Chosz, Donadie, Denyo, Zelenata kamora, Neznainite ot krainite, Sensei, NoWallz
стари и млади... от времената, когато имаше култура.

5.   Atila

6.   По мое мнение в България няма качествени рапъри :*

7.   Може да видиш в канала на Спенс в "youtube" мисля, че се казваше "SpensTV". Ако не намираш, може да се кефиш и на "Qvkata DLG, Keranov, Manata, F. O, Dimchou, Bobi Kinta, Md Beddah, и другите от MFZanimation"

8.   камофлажния отряд кила кей и мастер къф беше от х -теам двамцата, всички от снайпер спенс, слим, димна завеса, шошо, от варна pro4life, varna sound, квартални братя от пловдив podnuleviq други king size, jentaro има и мн други, но сега не се сещам.

9.   bisollini

12.   Забравихте Дражето от Ямбол!!!

13.   Пусни си бате сашо. Най-добрия БГ рапър ;)!

14.   Как може да забравите Wosh MC

16.   Има ли такива изобщо?