Споделена история от Други

Добър сериал
Здравейтеее. Искам да помоля да ми кажете някое хубаво сериалче да гледам от сорта на: Стрелата, Светкавицата, Дневниците на вампира, Любовни авантюри... На всички тези чакам новите сезони и ми се гледа нещо друго. Благодаря предвартелно. :-)

Коментари

1.   Малки сладки лъжкини

2.   Agent's of SHIELD, сериалчето е на Марввер, супер доброто е, чака се 3 сезон в момента. :)

3.   Препоръчвам ти Малки Сладки Лъжкини и Клюкарката

4.   PSYCH

5.   The Walking Dead, The 100, Switched at Birth, Bates Motel. И понеже явно обичаш по тийн-сериалите: Pretty little liars и Teen Wolf. Може да пробваш още Breaking Bad, Game of Thrones. Дано ти харесат. Може да не са точно от най-романтичните, но определено си ги бива. Peace out!

6.   Имало едно време :)

7.   Gossip girl(Клюкарката)-много е добър!

8.   Горещо препорьчвам италианския. Одаденост много е як

9.   Аз. Ти. Препорьчвам. Горещо. Сериала. Престьпления в. Бяло. Лука е. Хирург. Претьрпял. Катастрофа и не. Може да. Оперира. Приятеля. Му адвокат. Клаудио. Франческа. Гинеколожка. Е. Енрико и. Още една. Стават. Екип. Работят. Заедно. Спасяват хора. И. Разрешават. Случай. Те са. Супер яки. И един. Як. Екип

10.   Аз. Препорьчвам. Сериала. Спасители на. Плажа. Супер. Як. И. Много интресен е

11.   Супер. Сериал е. Непростимо. Гледай. Много е интресен. И вьлнуващ

12.   Як. Сериал ли. О. Як сериал е. Ренегад. Разказва се. За. Рино той е женен. Жена му е убита и. Одвиняват. Него затварят го. Той бяга и. Си сменя. Името. Винсет. Блак. Става приятел с. Боби индианец и с. Сестра му. Рино не е убиец одвиняват го

13.   Гледай. Сериала. Аурора. Много е. Интересен. Горещо го. Препорьчвам.

14.   Горещо ти. Препорьчвам. Сериала в. Името на. Любовта. Палома е. Малко момиче. Живее с. Майка си и баща си. Палома има. Две. Лели. Добрата. Макарена и злата. Карлота. Родителите на. Палома. Загиват. В. Катастрофа и. Тя живее с. Лелите си. Леля и карлота я тормози. Много много много Карлота. Скрива. Че родителите на. Палома са и завещали. Пари. палома. Се запознава с. Ромина стават. Приятелки. Ромина. Води. Палома. На. Парти и там. Палома. Среща истинската. Любов. Иняки. Музикат. Имат. Красива. Любов. Негов. Приятел е. Емилиано. Палома и. Иняки. Са лудо влубени. Карлота. Мрази иняки. Иняки и палома. Трябва да се. Крият и бягат. Любовта им е. Голяма. Карлота. Плете интриги. Иняки разбира. Какво. Е. Направила. Карлота и. Ще я изоблечава. Палома и иняки. Ще се женят. Карлота слага. Отрова в питието на иняки. Иняки припада в. Домьт си палома. Отива в. Домьт му. Той умира. Палома. Изпада в. Депресия и полудява. Отбягва всички. След време. Палома и емилиано се. Влубват. Ромина. Започва да. Крой. Интриги и тя да ги раздели ромина и. Емилиано. Са били гаджета. Макарена се оказва майка на. Палома а. Отец. Кристобьл. Баща. И. Карлота. Убива. Макарена. Гледай сериала е. Много як

15.   Гледай. Монк як сериал

16.   О. Препорьчвам ти сериала. Пропукване як. Полицай. Изперва в. Магазин. За кафе и е преместен в одел. Психо работи с. Психоложка. И стават екип разрешават случай. Този сериал е канадски много е як и интересен. Вьрхьт е.

17.   Горещо препорьчвам. Пожарникарите от чикаго як. Сериал е

18.   Изльжи ме. Супер як сериал е

19.   Горещо препорьчвам. Сериала рьш. Рьш е. Лекар. Иска. Пари за да лекува. Най добрият му приятел е. Доктор алекс. Алекс е женен и. Има дьщеря. Рьш. Понякога смьрка. Наркотици но е. Много як. Лекар. И. Внимателен. Супер. Той. Имал. Приятелка. Сара. Супер е. Този сериал. Як си е. Рьш. Е. Спасил. Много. Хора. Има. Секретарка. Супер е. Сериала. Рьш. Е. Спасил живота на. Бебе. С. Сьрдечен. Масаж и. Изкусвено. Дишане. Този. Сериал. Много ме. Впечетли.

20.   Препорьчвам. Сериала. Непорочната. Джейн. Як сериал. Е

21.   Препорьчвам. Ви. Сериалите. Необуздано. Сьрце. Непростимо.

22.   Горещо. Препорьчвам. Сериала. Жената. В. Огледалото. Хулиана е. Младо момиче живее с. Майка си. Хулиана. Вижда. Леля си. Леля и дава. Огледало това. Огледало. Прави. Хулиана красива. Всяка сутрин. Хулиана. Се. Преврьща в. Красавицата. Марица. Ферер. А. Всяка вечер. Пак си е. Хулиана. Марица среща. Маркос и се. Влубват. Супер як сериал е.

23.   Горещо препорьчвам. Сериала. Свьрзани. Сьдби. Инес. Сестра и. Марта и родитителите и. Отиват на. Пикник. И. Инес си. Играе с. Куклата. Марта. Изка да вземе. Куклата. И бута. Инес. В. Реката. Двете. Падат. Баща им. Скача да ги спаси. Но. Изчезва. И. Марта. Изчезва. Инес. Е. Спасена. А. Марта. Я. Отриват. Един мьж и една жена. Усиновяват я. Баща им. Е. Загинал. Инес и. Майка и. Продьржават. Да живееят. а. Майка им е. Бременна с. Момче. Много. Години. По. Кьсно. Инес. Има. Прекрасен. Живот. Майка. Брат. Годеник ресторант. Годеника и. Жоао. Е. Много. Добьр. Лекар. И. Имат. Супер. Любов а. Марта. Е. Израснала. С. Името. Диана. Диана. Вижда. Сестра си. Инес. Изка да. Я. Нарани. Прави се. На добра. И. Работи в. Ресторанта и. Диана. Е. Луда ще одвлича. Сестра си ще се. Опитва да я. Убие но. Няма да. Може. Диана умира. Накрая филма се. Изльчваше по. btv lady Но го спряха. Иначе е. Много як сериала

24.   Препорьчвам. Сериала. Снайптеристи. Много е. Як. Всеки следобед в 16 и. 30 до 17 и 30. По Diema повторение. Всяка сутрин в 9. Часа до 10. Сутринта. По. Diema. як. Сериал. Е. Сьбота и неделя не дават.

25.   По фокс. Фокс. Лайф. Фокс. Крайм. Има. Много. Яки. Сериали. А. По. Другите. Турски и. Индиски глупости

26.   Як. Сериал. полицайте от. Чикаго. Много е. Интересен. И як

29.   Препорьчвам. Сериала. Едно голямо семейтво италиански. Много е як.

30.   Препорьчвам. Сент тропе як сериал

31.   Препорьчвам. Сериала. Всички обичат. Реймьнд. Голям смях. Пада. Як сериал е. А. Препорьчвам. Ало ало. Супер смях и. Алф

37.   Препорьчвам. Сериала. Бурята. Мексикански як си е. Една жена. Камиерка е. Изнасилена. Марина. Реверте. И помага изка да. Вкара в. Затвора този мьж. Марина има майка беатрис. Марина работи. За. Мерседес. Мерседея. Я. Праща. В. Девата на. Морето в компанията си. Марина ще работи в. Компанията корабна. Марина. Се запознава с. Дамиан фабре той има. Кораб. Марина се. Дьржи грубо с. Него. Естер. Изка. Дамиан да е нейн. Одвинявя го че я изнасилил дамиан е вкаран в. Затвора. Доказва се. Че е невинен. Марина и дамиан се. Влубват сериала е як

40.   Изльжи ме. Много як сериал. Учасва моника. Реймьнд. Габриела. От. Пожарникарите от. Чикаго. Много як сериал. Е. Изльжи ме

43.   Борба за живот. Як сериал. Еприл е. Журналистка. Има майка. Сестра баба. Дядо. Баща и. Починал. Еприл е. Много красива яка смела. И. Има годеник живота и се преобрьща. Научава че има. Рак. Не казва на. Близките си а. Го крие. Само тя доктора. И знаят. После знаят всички тя. Се подлага на. Лечение. Поврьща много е. Зле. Чичо и е. Лекар. Сериала е. Много много. Вьлнуващ як

44.   И аз сьм. За. Сериала рьш този сериал. Много много як интрересен. Супер. Е

45.   Сериала. Който остана в сьзнанието ми е. Рьш този. Лекар. Як красив умен. И. Смел. Супер. Много. Ме впечетли този сериал. Още от 1 епизод. И. Се загледах. Но. Няма нови сезони. Иначе. Е много много интересен. Том. Елис е. Уил. Рьш

46.   Кухня. Голям смях як сериал. И стажанти. А. Всички обичат. Реймьнд. Заливам се от. Смях.

60.   Здравейте препорьчвам ви Теленовелата Не ме Оставяй
Теленовелата Не ме оставяй има 2 сезона
Изльчен по Бтв Лейди
Повторение сезон 2 всеки обед без сьботите и неделите от 12 до 12 55 13 часа по Бтв Лейди

66.   Здравейте препорьчвам ви сериала Кой Кой е
Всяка вечер без сьботите и неделите от 21 до 21 55 22 часа
И всяка сутрин без сьботите и неделите от 10 до 10 55
11 часа по Бтв Лейди

67.   Здравейте препорьчвам ви теленовелата хит Земя на Честта
Теленовелата Земя на Честта е изльчен по Бтв и Бтв Лейди

68.   Теленовелата Не ме оставяй сезон 1 за голямата любов на младите
Паулина и Адриан
На тяхната свадба са убити жестоко от побьрканата сестра на Адриан
От сестра му Хулиета

69.   Сезон 2 на Теленовелата Не ме Оставяй за голямата любов на младите Валентина и Маурисио
Тяхната любов завършва щастливо с тяхната сватба и трите им деца
Инес Алфонсо и Камило

71.   Здравейте препорьчвам ви испанският хит сериал Новите сьседи по Бтв Комеди

74.   Здравейте препорьчвам ви германският хит екшьн сериал Кобра 11 обади се по Диема

75.   Здравейте препорьчвам ви сериала хит Бедната Силвана по Бтв Лейди

76.   Здравейте препорьчвам ви германският хит сериал Спасители в планината по Бтв

78.   Здравейте препорьчвам ви сериала Лекарите от Чикаго

79.   Здравейте препорьчвам ви сериала Фенката la fan

80.   Здравейте препорьчвам ви сериала Полицаите от Чикаго
по Диема

81.   Здравейте препорьчвам ви бразилският хит сериал Сто години сьн

По Бтв Лейди

83.   Здравейте препорьчвам ви сериала Хьдсьн и Рекс
По Фокс Крайм

84.   Здравейте препорьчвам ви сериала хит

Земя на Честта