Споделена история от Други

Парализирам се!
Ох хора.... всеки път като видя момиче и... не мога да си кажа името направо...
Задъхвам се... потя се... умирам направо... Не мога да се сетя за нищо, с което да завържа нормален разговор (не, че ако се сетя ще заговоря момичето, понеже направо се парализирам!)
Кажете защо съм толкова (да го наречем) притеснителен?
И как мога да се оправя??
Мерси,
my_broken_wing@abv.bg

Коментари

1.   Ти на колко си, как изглеждаш, какво ти е самочувствието? Дай малко повече характеристика.

2.   Трябва да се отпуснеш. Просто ще говориш с момата, няма да те охапе. Явно само си мислиш как ще се панираш, и естествено като дойде момента за разговор се панираш. Отпусни се, момичетата и те са хора като приятелите ти.

Ale

3.   Сам трябва да го преодолееш това, въпрос на нагласа е, не мисля, че има някакъв точен съвет за това как да не се парализираш.

4.   Зная, че трябва да се отпусна но... не мога ....
На 20 години съм. 180 см, сравнително слабо телосложение, не съм от най-красивите :D.
Самочувствието ми е нормално (с други думи... имам някакво ;) просто когато опре до момичета някъде се изгубва...)
Мерси :)

5.   Бий си една че*ия преди разговор и ще си по-спокоен...