Споделена история от Други

Знаете ли коя е песента?
Ето това успях да запиша от текста -
"И не иска да заспи", "Пожелавам ти това", "И не спира да боли", "Всички падащи звезди", "Знаейки къде си ти".
Песента е доста популярна, но не мога да я намеря...? Помощ! :DD
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами,като знаеш текста,защо просто не го напишеш в Google,бе?

2.   https://www.youtube.com/watch?t=95&v=OrEGzYZ9O28

5.   Ана-Мария и Богомил-Теб си пожелах??

6.   Да не би да е "Теб си пожелах" на Ана-Мария и Богомил?

7.   Офф, ми просто го напиши в гугъл, Божке...

8.   Не съм сигурна, но не е ли -Теб си пожелах на Анна-Мария и Богомил??

10.   Сещам се за песента : " Те - Тя " ;) Дано е същата :)

11.   Абе, вие адекватни ли сте? ! Какво офкате? Или помогнете на човека, или си трайте!

12.   Благодаря!! :)

13.   Авторката : написах в google но не става друго ми излиза и миля без злобни коментари