Споделена история от Други

Почти криминална история
Здравеѝте, искам да ви споделя една срамна история от преди 7 - 8 г., когато бях по млад и луд. Първо, като тинеѝджър пуших много трева и с времето минах на по тежки наркотици. Веднъж маѝка ми ме хвана със спринцовка и ме заведе на лекар. След няколко месеца лечение без резултат постъпих в психиатрична клиника. След като излязох реших да изоставя старите си приятели наркомани и да започна от начало. Ходих на църква и се оглеждах да си хвана гадже. Правеше ми се много секс а и един доктор ме беше посъветвал че е много важно да правя редовно секс. По време на една разхода в квартала минах краѝ една съседка която има говорни проблеми и някво умствено заболяване но здрава физически дори сексапилна. Реших че ще е лесно да правя секс с нея понеже не мислех че някой я чука и много ще и се иска. Тя живее с родителите си в другия краѝ на квартала. Тъй като не знаех кога ги няма /ние не се познаваме/ един ден взен една брошура от тези които раздават мормоните и реших да позваня на врата им - ако отворят техните да кажа че искам да им дам брошурата. Отвори ми момичето и влязохме в тях. Започнах да я опипвам, после се съблякохме и правихме секс. Разбрах че тихните са на работа сутрин и ходих в тях 2 - 3 месеца. После спрях понеже попаднах на маѝка и и реших че вече е при нея сутрин. След около 3 години реших да пробвам пак /през това време живях в друг град/. Отново взех такава брошура и звъннах у тях. Тя ми отвори и правихме секс. След няколко дни отидах отново. Този път докато чаках без да съм звъннал излезе баща и ми каза че знаел какво правя и ще извика полиция. Казах му че не съм насилвал дъщеря му и тя не е била против. Разделихме се без проблеми. Сега като се сетя и ми става кофти, чуствам се като някъв изрод и ни знам на кой да разкажа. Вие как мислите, изрод ли съм заради тези случки.

Коментари

1.   Да ,такъв си.Знаел си,че момичето е болно,и си се възползвал.При това си и съставил план как точно да го направиш.

3.   НЕ! Ти си гений. Ще пробвам и аз този метод с брошурката

4.   Момичето освен говорните дефекти имаше ли други проблеми. Например някакви психични отклонения? Знаела ли е какво прави?

Бащата не може да ти направи нищо. Всъщност никой не може. Вие сте правили секс по ваше желание. Тя нито е била насилена, нито нищо...

Иначе ми се струва малко гадничко... не знам защо...

Поздрави, Узунов

5.   Е как ще си изрод? Тя си го е искала, не си я насилвал или нещо такова.

6.   че това си е чиста сексуална връзка. Къв изрод бе човек? Значи и аз съм изрод и всички останали също.

7.   Не си братле, успокой се :)