Споделена история от Други

Как да стана фото модел
Здравейте искам да попитам какво е нужно за да си фото модел знам че не е важна височината както при манекенките

Коментари

1.   Ами важно е да имаш излъчване, не е само до красота, защото красотата е въпрос на гледна точка. Трябва да можеш да изразяваш емоции чрез лицето си, чрез позите си, не просто да си красиво "дърво".
Ако има начин, пробвай се в чужбина, там предоставят повече възможности, ако не - потърси чрез интернет или някакви връзки кастинги/агенции.
И задължително на кастингите/снимките отиди с някой от семейството, или роднина/близък приятел, който да те държи под око (дори да си пълнолетна). Че не знаеш какви неща стават. Може да се опитат да те направят проститутка или да те изнасилят, има всякакви мръсници и измамници. При един мой познат - при това той момче, за малко щеше да се случи такова нещо, отишъл да позира, пък искали да мастурбира пред тях, така че си имай едно на ум.

2.   Ами важно е да имаш излъчване, не е само до красота, защото красотата е въпрос на гледна точка. Трябва да можеш да изразяваш емоции чрез лицето си, чрез позите си, не просто да си красиво "дърво".
Ако има начин, пробвай се в чужбина, там предоставят повече възможности, ако не - потърси чрез интернет или някакви връзки кастинги/агенции.
И задължително на кастингите/снимките отиди с някой от семейството, или роднина/близък приятел, който да те държи под око (дори да си пълнолетна). Че не знаеш какви неща стават. Може да се опитат да те направят проститутка или да те изнасилят, има всякакви мръсници и измамници. При един мой познат - при това той момче, за малко щеше да се случи такова нещо, отишъл да позира, пък искали да мастурбира пред тях, така че си имай едно на ум.

3.   Ами важно е да имаш излъчване, не е само до красота, защото красотата е въпрос на гледна точка. Трябва да можеш да изразяваш емоции чрез лицето си, чрез позите си, не просто да си красиво "дърво".
Ако има начин, пробвай се в чужбина, там предоставят повече възможности, ако не - потърси чрез интернет или някакви връзки кастинги/агенции.
И задължително на кастингите/снимките отиди с някой от семейството, или роднина/близък приятел, който да те държи под око (дори да си пълнолетна). Че не знаеш какви неща стават. Може да се опитат да те направят проститутка или да те изнасилят, има всякакви мръсници и измамници. При един мой познат - при това той момче, за малко щеше да се случи такова нещо, отишъл да позира, пък искали да мастурбира пред тях, така че си имай едно на ум.

4.   Мила нали се сещаш, че ако си 150 няма как да те огрее. Напротив важна е или поне ако искаш да си успешен модел.

5.   Е, колко пъти вече ще питаш?

6.   Да имаш чар! Все пак се изисква височина. Най-важното е да имаш хубаво излъчване и да си фотогенична :) успех

7.   В България отдавна такава професия като моедел нема ;d Просто отиваш в столицата, кълчиш се на някой чичко паричко плаща ти да спечелиш няколко конкурса и си модел ;) Ставаш миска, слагаш си обилно силикон където е възможно и ще те видим след няколко години да си правиш селфита с някоя елитна чалгаджийка ;) Това е жалката истина за съжаление..

9.   Нужно е да си събуеш гащите на точното място.